Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 3. 2006 8:51

Hos
Host

Kočička

Zdravím všechny milovníky zvířat:) ,
máme doma tři kočky. A ta jedna nejstarší pořád někoho olizuje dumbom. Probudím se v noci a ona nade mnou sedí a olizuje mi obličej. Její specialita jsou vlasy. Ráno vypadám jako když je mám nagelovaný.tongue  je to docela nepříjemný. Na druhou stranu mi příjde, že tím dává najevo svoji náklonost k nám.(vždycky u toho hlasitě přede jako vrtačka). Takže jí nechci za to nějak trestat. Snažila jsem se jí vyhodit z pokoje kde spím, ale  vydrží mňoukat třeba hodinu za dveřma, to mi pak srdce nedá a pustím ji dovnitř.  Nevíte někdo proč to dělá?Dělá to taky vaše kočka?
Díky za dopovědi.

 

#2 19. 3. 2006 8:58

Pešta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 490

Re: Kočička

Naše čiča nás nelíže. Olizovala jen svoje kotata a ted myje jen sebe.  Nᚠpes zase rád líže ponožky, ty ba se pak daly ždímat.

Není tady

 

#3 19. 3. 2006 12:50

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Kočička

Hos napsal(a):

Zdravím všechny milovníky zvířat:) ,
máme doma tři kočky. A ta jedna nejstarší pořád někoho olizuje dumbom. Probudím se v noci a ona nade mnou sedí a olizuje mi obličej. Její specialita jsou vlasy. Ráno vypadám jako když je mám nagelovaný.tongue  je to docela nepříjemný. Na druhou stranu mi příjde, že tím dává najevo svoji náklonost k nám.(vždycky u toho hlasitě přede jako vrtačka). Takže jí nechci za to nějak trestat. Snažila jsem se jí vyhodit z pokoje kde spím, ale  vydrží mňoukat třeba hodinu za dveřma, to mi pak srdce nedá a pustím ji dovnitř.  Nevíte někdo proč to dělá?Dělá to taky vaše kočka?
Díky za dopovědi.

Naše čiči nás taky lízne, ale jen tu a tam, vyjímečně mě to probudí v noci, když se snaží udělat mi píling na čele.. Ale zato dává pusinky - přijde, natáhne krk a olízne přímo rty - fuj, bléé, nemám ráda šmirgl papír na puse yikesbig_smile Ale protože je jinak zlatíčko, tak jí to odpouštím.
Spíš mám jiný problém - pro změnu s druhou čičinou - pravidelně ráno v 5.40 zapíchne spaní a jde si hrát - s ohledem na to, že je v ložnici, docela rajbajs. Nejdřív si obrousí drápy (o naší postel, nejlépe hned za hlavou z druhé strany čela, kam na ní nedosáhnu), pak se dočasně přetransformuje na dělovou kouli a lítá po pokoji - vyhození za dveře nepomáhá, máme šoupačky a ona si je umí otvírat grater. Pak dostane mazlivou, nastěhuje se mi na hruď a vrní jak kompresor poháněný turbodislem. A když dělám mrtvýho brouka a nepohladím, začne mě "probouzet" stylem, že mi pod peřinu strká tlapky s vystrčenými drápkami, au au !!
Taky bych někdy chtěla spát dýýýýýýýl !!!!

Upravil(a) Ela.. (19. 3. 2006 12:51)

Není tady

 

#4 19. 3. 2006 14:25

anela
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 397

Re: Kočička

Elo, přesně jsi popsala mojí kočinku smile ale ta se naštěstí takhle budí v 7.25 wink U nás se vstává později.

Není tady

 

#5 19. 3. 2006 16:07

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Kočička

já bych taky ráda vstávala později, děti do školy můžu budit až po 7h, jenže čičinda mi nedovolí delší chrupání sovagrater

Není tady

 

#6 19. 3. 2006 16:30

Vvv
Host

Re: Kočička

Zdravím,
to mytí (lízání) vlasú jsem zažila u jednoho kocourka. Byl slepý a tudíž dost odkázaný na člověka, já jsem si to vysvětlila jako zvýšenou příchylnost. Jinak, každá rada drahá, co takhle noční čepičky s bambulkou, ty teď neletí?

 

#7 20. 3. 2006 7:46

max72
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 292

Re: Kočička

to Ela - mám pocit, že píšeš o mém kocourovi. Jsem z něho zoufalá. Mám pravidelně budíček mezi 5.40-6.00, to je doba, kdy vstávám ve všední den, tak to dělá o víkendu. Drápky pod peřinu, škrábání o postel v místě, kde na něho nědošáhnu, abych ho mohla praštit. Jsem z toho taky zoufalá. Ale už mám domluvenou s veterinářem kastraci, je to moje poslední naděje, aby se zklidnil.

Není tady

 

#8 20. 3. 2006 9:29

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Kočička

moje čiči je vykastrovaná a stejně to dělá yikes Asi jí začnu míchat do pití meduňku pro klidné a dlouhé spaní big_smile

Není tady

 

#9 20. 3. 2006 10:18

max72
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 292

Re: Kočička

Ježiši, já se z toho zblázním jestli ta kastrace nepomůže. No uvidíme.

Není tady

 

#10 20. 3. 2006 15:14

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Kočička

Jedna z našich koček má také tendence olizovat specielně mě.Vždycky jsem jí ale dost rázně odstrčila a za čas
přestala.

Není tady

 

#11 20. 3. 2006 20:58

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Kočička

Ale stejně jsou ty kočičky roztomilý, no né ?? Jukněte na http://www.super.cz/vtipky/2846-kocici-hratky.html    big_smilewink

Není tady

 

#12 20. 3. 2006 21:14

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Není tady

 

#13 30. 3. 2006 5:13

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Kočička

Hos: He, he, he... Jsi nevděčná! smile Aby jsi věděla, je to od tvé čičiny ta největší pocta, že se ti stará o tvou srst. Mám tři kocoury a prostřední dělá to samé. Hupsne mi na polštář, až mě kebule poskočí, umyje mi vlasy a pak se mi stočí okolo hlavy, že spím, jak v beranici...hmm  Někdy to vydržím, ale když nejsem v dobrém rozmaru, popadnu jej pod prdkou a odstrčím jej, že má co dělat, aby vybral předníma zatáčku a nespadl s postele. Je zajímavé, že to vždycky vybere... big_smile Když má pocit, že dlouho čučím do monitoru a mohla bych dělat něco užitečnějšího, třeba jej česat, nebo se s ním mazlit, sedne si vedle monitoru a začne mě hypnotizovat, pak po mě začne šmatlat pacinou, po krku, po tváři a když to vydržím a nezačnu se chechtat, protože to "lochtá", začne mě opatrně stahovat brýle... to už obyčejně nevydržím a směju se až mi slzy tečou. On se při tom tváří tak vážně a zaujatě... Nejstarší mě zas ukládá. Pečlivě dohlíží, asi abych vlezla do postele celá, pak mě jednou dvakrát obejde (vždycky to dole vezme přes kotníky, aby ušetřil krok) a nakonec udupe deku za krkem. Někdy si pak lehne k mým nohám a jindy zas, když má ještě něco na práci, jde s pobrukováním pryč. V noci, když "musím", doprovází mě, jako slepecký pes, do koupelny. Jde půl kroku přede mnou, u dveří si sedne tak, aby na mě viděl a čeká, pak mě zas dovede zpátky do postele a uloží mě. Tuhle se mě zdálo, že plavu v bahnité vodě... toho bahna bylo čím dál víc a já už nemohla hýbat nohama a začala se do toho bahna propadat... Tak jsem se lekla, až jsem se vzbudila! A ti lemplové mi leželi u nohou, každý z jedné strany a já byla pod dekou tak "utemovaná", že jsem se nemohla hnout! roll Ještě, že ten třetí je zatím malý a nemá na takové "rodinné soužití" pomyšlení, jenže kdo ví, co bude za rok? Třeba si pak raději dám ke stropu sí...
Čičinu to odnaučíš jen stěží, leda by jsi jí ublížila a to asi nehrozí... takže - neklesej na mysli, za pár let si zvykneš...big_smile

Upravil(a) Hellga (30. 3. 2006 5:19)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů