|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|

Holky, řeším problém kamarádky...
Měla jste některá normální menstruaci a přesto jste zjistili, že jste těhotné ????
Kamarádka měla kratší, slabší MS a má pořád vysokou BT ( okolo 36,9 ).
Těhotenský test si dělala před příchodem MS a byl negativní. Pak přišla MS a tak si další test už nedělala.
Přemlouvám jí ať zkusí testnout znovu a nechce..prý je zbytečné když to normálně dostala !!!
Více o jejím příběhu v diskuzi " Ještě jednou bazální teplota "
Není tady
Pinky kamarádka to takhle měla. Když zjistila, že je těhotná, tak vlastně byla už o měsíc dýl. Doktor jí to nějak vysvětloval, ale samo z toho nepochytili nic jinýho, než že se to stává. A skoro příbuzná otěhotněla přes antikoncepci a protože normálně krvácela, tak to zjistila až na konci 3 měsíce, kdy se s tím nedalo nic dělat. Holek co krváceli a tím pádem zjistili, že jsou těhotný až ve 3 znám víc. Takže jí držím palce, aby bylo vše ok.
Teď jsem narazila na tenhle článek http://www.miminet.cz/clanky.php?id_rub … clanek=216
Může se v graviditě objevit menstruace?
Jde spíše o výjimku, ale z praxe jsou známy případy, kdy žena menstruovala dokonce až do porodu. Tento extrém je skutečnou raritou, ale jedna nebo dvě — obvykle slabší — menstruace zpočátku gravidity se mohou vzácně objevit. Příčina této odchylky není zcela jasná, v organismu zřejmě ještě přetrvávají cyklické měsíční změny. Pokud žena ví, že je těhotná, musí vyrozumět lékaře. Tento stav totiž posuzujeme jako hrozící potrat. Termín očekávané menstruace je krizovým obdobím u všech komplikovaných gravidit.
Zvýšená bazální teplota je příznakem těhotenství? Řeším totiž stejný problém...teplotu oproti normálu zvýšenou mám.
jo jo, březinko, jestli neklesne, tak bys asi měla zaběhnout k kékaři a doufám, že budeme gratulovat :-) Držím palce !

Tak holky...zázraky se snad opravdu dějí....ta moje kamrádka měla dnes na testu slabou druhou čárku....ne úplně slabou, ale nebyla prostě tak výrazná jako ta základní ( kontrolní ) 


To bylo keců................ než si ten test udělala.....byla u mě na pokecíku a tak jsem jí půjčila svůj TT Best...a ejhle.......
Takže v pondělí pošupajdí k doktroce aby vyloučila cystu ( na které prý trpí ) a třeba bude vážně těhu.....teda to jsou věci !!!!
Teď mě napadlo...kdyby otěhotněla až v tomto cyklu...byla by tam čárka už 7 den po OVU ????? Má to totiž dostat až příští týden...
Není tady