Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 17. 3. 2006 8:02

sunja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 2. 2006
Příspěvky: 616

Nachlazení v počátku těhotenství...

Ahoj holky, jak zvládáte nachlazení v těhu? Myslím, že v téhle nekonečné zimě je nás nachlazených dost, tak čím to zvládáte? Já jsem se držela, ale po manželovi dostal zánět průdušek i syn a já už taky začínám kašlat a cítím na těle, že není vše OK. Může to nějak ohrozit dudlik ??
Zatím se léčím jen čajem a citronem, ale nějak nevím, jestli můžu bylinkové sirupy proti kašli atd.  a k doktorovi se mi zas hned nechce, mám ho 15km daleko... butter


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10053;104/st/20061104/dt/-9/k/3272/preg.png

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;107/st/19940729/n/Honza/k/00b0/age.png

Není tady

 

#2 17. 3. 2006 9:00

Souris
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2665
Web

Re: Nachlazení v počátku těhotenství...

Já když jsem byla v začátku těhu nachlazená, tak jsem si koupila na kašel homeopatický sirup Stodal a jinak jsem se snažila hlavně vyležet.
Malé nachlazení miminko neohrozí, pokud je teplota nižší než 38°.


http://lb4f.lilypie.com/EPDEp2.png
http://lbyf.lilypie.com/Wabfp2.png

Není tady

 

#3 17. 3. 2006 9:26

sunja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 2. 2006
Příspěvky: 616

Re: Nachlazení v počátku těhotenství...

Souris, díky.. smile já naštěstí teploty nemívám, no zkusím to nějak přežít ve zdraví...koukám, že Ty už to máš za pár storstark To Ti úplně závidím.. dudlik Já zatím nemám ani potvrzené srdíčko, tak snad se to bude OK.. dudlik


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10053;104/st/20061104/dt/-9/k/3272/preg.png

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;107/st/19940729/n/Honza/k/00b0/age.png

Není tady

 

#4 17. 3. 2006 10:02

Petina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 271

Re: Nachlazení v počátku těhotenství...

Sunjo,
když jsem v těhotenství marodila (bylo to několikrát), tak jsem si jen jedinkrát vzala Paralen, když jsem měla vysokou teplotu. Jinak jsem si kupovala tabletky Vincentka, nosní sprej Vincetnka a to mi fakt pomohlo na krk, na rýmu. Jinak jsem ještě brala kapky Helidos, to bylo taky na rýmu. Jsou bylinkové a neškodné. Jinak je asi fakt nejlepší zalézt pod deku, vařit si čaj s medem a jíst vitamínky.
Přeji rychlé uzdravení!

Není tady

 

#5 17. 3. 2006 10:03

Petina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 271

Re: Nachlazení v počátku těhotenství...

Nebo Helidox, asi jo, trošku jsem to popletla .....
V lékárně jsem se vždycky ptala, jestli by mi jako těhotné něco nemohli poradit a vždycky poradili dobře.

Není tady

 

#6 17. 3. 2006 10:05

sunja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 2. 2006
Příspěvky: 616

Re: Nachlazení v počátku těhotenství...

Petina, nebyl to Hedelix? Břečťanový?


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10053;104/st/20061104/dt/-9/k/3272/preg.png

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;107/st/19940729/n/Honza/k/00b0/age.png

Není tady

 

#7 17. 3. 2006 10:14

Petina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 271

Re: Nachlazení v počátku těhotenství...

No jo, jsem úplně pitomá. Nějak se mi ty názvy pletou. Jasně, byl to Hedelix.

Není tady

 

#8 17. 3. 2006 10:20

jjanulka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 251

Re: Nachlazení v počátku těhotenství...

Ahoj Sunjo,tak jak píše petina,v lekarně ti poradí aniž bys musela k lekaři,mně dokonce poradili lepší medikamenty než mi napsala doktorka.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů