Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 19. 3. 2006 11:47

Doublex
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 190

Re: Synovi chybí otec

Michaela.43 napsal(a):

Doublexi, dobrá, víš, že neházím všechny do jednoho pytle...., ale pochopila jsem dobře, že jsi zahýbal i 2.manželce, a přestal teprve po narození dcerky?Z prvního manželství si žádné děti neměl?

Z prvního manželství jsem děti neměl a v tom druhém prostě přišlo takové krátké období po cca 6 letech, kdy jsem citil že je to trošku "nuda" resp. objevila se jedna osůbka se kterou jsme se v posteli dostávali na "cestu kolem světa" :-) Trvalo to asi půl roku a pak jsem si tak nějak uvědomil, že je to vlastně jen a jen o tom sexu a rodina je rodina. Že by to šlo možná doma taky oživit a tak se stalo. Když se pak narodila dcera tak jsem věděl na 100% že jsem udělal dobře, že prostě děti a rodina jsou víc než dobrodružství a uspokojení nějakých choutek.Ona mně pak ještě kontaktovala dál, ale utnul jsem to. Dneska je šastně vdaná, má svoji rodinu a byli jsme na kafi a dobře si pokecali :-)

Není tady

 

#27 20. 3. 2006 9:05

Štěpánka
♥------
Registrovaný: 16. 3. 2006
Příspěvky: 11

Re: Synovi chybí otec

to Michaela.43, mᚠpravdu, stále k BM něco cítím.  I kvůli tomu malému bych chtěla dát BM ještě šanci. Prostě to zkusit. Pokud se opravdu změnil tak jak říká, bylo by to jedině dobře. Půjdu do toho pozvolna, jak píše Doublex. Nechám tomu volný průběh... buď  to vyjde nebo ne.

Není tady

 

#28 20. 3. 2006 9:39

melina
Host

Re: Synovi chybí otec

Štěpánko, já tady zrovna řeším odchod od manžela  a děsí mě názory všech tady, co klidně tolerují nevěru, jako by se vlastně za stak nic nestalo. Já tím, že jsem se rozhodla najít si přítele, resp. s ním začít žít jsem už věděla, že od toho okamžiku nebude cesty zpět.... Neříkám ti, že bys neměla odpustit a zkusit to, ale... ty mu budeš věřit ? A budeš věřit sobě, že odolᚠpokušení ?
doublexi: ty se přiznávᚠk milenkám a pak se divíš, že ti utekla žena. Co když o tom všem věděla ? Myslíš si, že ženy jsme hloupé. I já tušila, že manžel měl milenku- ano, včera se k tomu přiznal a já si tím ospravedlnila můj postup. Pamatuj si - milenka/milenec ve vztahu =  konec. Jsem asi staromódní, ale to to tak. Jednorázový úlets  se dá snést, ale opakovaný ne. - tedy pokud se oba dva nedomluví, že si budou žít každý po svém a to je asi o ničem.

 

#29 24. 3. 2006 17:21

Dr.Pöthe
♥♥-----
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 55

Re: Synovi chybí otec

Štěpánka napsal(a):

Chtěla bych tímto poprosit o radu, jsem půl roku rozvedená, mám tříletého syna, který se s otcem stýká celkem pravidelně a poslední měsíc u něj tráví i celé víkendy. Syn si s otcem rozumí a je s ním rád. Když se vrací zpět ke mě, prosí otce, aby neodjížděl, a jde s námi domů. Doma je jak vyměněný, říká, že je smutný, že mu ujel tatínek, že chce zavolat tatínkovi apod. Měla bych poznamenat, že žiji s přítelem, syn si s ním také sice rozumí, ale vidím na něm, že ho až tak "nebere". S bývalým manželem jsem se rozvedla po sedmiletém vztahu, nebo měl stále jiné ženy, nejezdil domů a syn ho vlastně až do rozvodu téměř nezajímal. Po rozvodu nastal velký obrat. Bývalý manžel sice žije s novou přítelkyní, ale chtěl by se vrátit zpět ke mě a synovi, přesvědčuje mě, že se změnil a že nás potřebuje. A já teď  nevím zda se k němu vrátit kvůli synovi, či ne. Pro syna bych udělala všechno. Moc mě trápí, když vidím, jak je smutný.

Kvůli synovi se určitě nevracejte, biologický otec je důležitý ale chlapeček se musí smířit s tím že když už jste se takhle rozhodla bude mít tatínky dva. Možná by se vᚠpřítel v tomo směru měl více snažit. Není dobré vyvolávat v dítěte plané nadějě, a vyhovět mu podle nálady, pokud bude vědět na čem je, tak bude mít šanci se tomu přizpůsobit
PP

Není tady

 

#30 25. 3. 2006 8:44

Doublex
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 190

Re: Synovi chybí otec

melina napsal(a):

doublexi: ty se přiznávᚠk milenkám a pak se divíš, že ti utekla žena. Co když o tom všem věděla ? Myslíš si, že ženy jsme hloupé. I já tušila, že manžel měl milenku- ano, včera se k tomu přiznal a já si tím ospravedlnila můj postup. Pamatuj si - milenka/milenec ve vztahu =  konec. Jsem asi staromódní, ale to to tak. Jednorázový úlets  se dá snést, ale opakovaný ne. - tedy pokud se oba dva nedomluví, že si budou žít každý po svém a to je asi o ničem.

Melino, BM o milence nevěděla a hlavně to vše skončilo před cca 6-7 rokama. Každá nevěra ve vztahu odkrývá cosi nezdravého v tom vztahu a zvládnutá může vést k posílení daného vztahu. Nesmí se ale zneužívat... Pro mne má mnohem větší hodnotu rodina, děti a proto bych byl ochoten zkusit zvládnout nevěru BM a dál žít jako rodina. Ty důvody proč BM odešla jsou zcela hloupé a triviální, dodnes se tomu musím smát... Dneska vím, že má cenu zachránit dětem rodinu za každou cenu, následný systém půjčování a proplácení si dětí je opravdu nechutný.

Pokud s někým žiju několik let, mám děti a hlavně jsem ho někdy miloval, pak i po rozchodu někde uvnitř zůstává pořád určitá dávka citu a když člověk chce, může ještě rozfoukat plamínek z té jiskřičky. Musí ale chtít... jak píšeš jsi si potvrzením milenky ospravedlnila své rozhodnutí odejít za milencem. U mojí BM to ospravedlnění bylo že jsem jí nekoupil psací stůl :-)

Není tady

 

#31 30. 3. 2006 13:40

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Synovi chybí otec

Zdar Doublexi

jak se mᚠ?? Co děti a přítelkyně ??

jo ten psací stůl je fakt dobrej :-))) hele to už byla výmluva tak prostě něco plácla ... když chtěla odejít tak si prostě důvod našla

koukám že jsi nám z psycho utekl vedle, tak přijď někdy na návštěvu :-))))

Vašek

Není tady

 

#32 30. 3. 2006 15:11

Doublex
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 190

Re: Synovi chybí otec

vašek napsal(a):

Zdar Doublexi

Ahojky, to víš že zaskočím, ale je to tam v poslední době docela chaos, tak radši debatuju tady. Děti a přítelkyně myslím zcela v pohodě, na obou stranách :-) Odchod BM už tak nějak neřeším, spíš si člověk vybavuje některé "humorné" okamžiky.

Není tady

 

#33 30. 3. 2006 15:49

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Synovi chybí otec

tak to rád slyším :-)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů