|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Ahojte vsichni,chtela jsem se zeptat jak pocitat tehotenstvi,jsem z toho fakt zmatena,protoze podle poceti zacinam 11tt ,ale podle doktora a posledni menstr.13tt,takze jsem jako 14 dni vlastne netehotna a jeste dotaz,jak se rika,ze prvni 3 mesice jsou nejhorsi z hlediska potratu,tak zase jak to pocitat podle poceti nebo podle posl.menstr?Chci to vybalit svetu,ale az po 1.trimestru.Diky za odpoved
Není tady
Janco, pocíta se to od poslední menstruace. Nikoliv dle ovu.
Ty tři měsíce neřeš. Prostě si řekni měla jsem to naposled 1.1. tak to 1.4. za 3 měsíce vykřičím do světa. Ale jinak obecně nejhorší je prvních 10 týdnů. Pak už se vydávají těhu průkazky a mělo by být vše v poho.
Není tady
Nebo si zkus udělat metřík dle návodu a tam si zadáš termín porodu, případně poslední menzes a hned vuvidíš jaký týden jsi 
Není tady
Janco, je to jak píše Spunt. Ovulace, tedy den početí nastává přibližně 14. den od začátku cyklu (tedy 14 den od prvního dne menstruace). Každý má ale ovulaci jiný den, proto, aby to bylo přehlednější se používá počítání ne od ovulace, ale od prvního dne poslední mentruace, což znamená, že se do těhotenství započítává i těch prvních 14 dnů do ovulace, ikdyž jsi těhu ještě nebyla. Přesně to odpovídá, jak říkáš, že od otěhotnění jsi 11 tt, ale skutečné těhu dle doktora je o 14 dnů (2 týdny) více, tedy 13 tt. Snad to z toho trochu pochopíš 
Není tady

Tak to já bych podle poslední MS byla v 5tt, ale to se mi moc nezdá, vzdyť pře týdnem byl test ještě negativní.
Myslíte, že doktor 27, což je ještě za 14 dní už něco uvidí????
Není tady
Lucko počítá se to tak i když ovu byla později. Já měla test lehce pozitivní 35 den. Dneska jsem byla na UTZ a napsal mi tam že to odpovídá 6+3, takže o dva týdny menší. Ale všude mi budou psát to co je na metříku, podle UTZ se může šoupnout s termínem porodu s počítáním týdnů těhu se nehýbe
Není tady

spuntiku vidim že už máš předělaný metřík...
to je super, tak ať miminko krásně roste a za 7,5 měsíce se těšíme na fotky 
Není tady
Petro moc děkuju, určitě zveřejníme fotky. Uf uf už se těším

Není tady
Lucka 1 napsal(a):
Tak to já bych podle poslední MS byla v 5tt, ale to se mi moc nezdá, vzdyť pře týdnem byl test ještě negativní.
Myslíte, že doktor 27, což je ještě za 14 dní už něco uvidí????
Lucííí já měla test negativní ještě v 7 tt. v 8 mi teprve naskočily //
Myslím, že uvidí váček, pokud se bude koukat, protože většinou se koukají až v 8tt až na srdíčko
Není tady

Holky, můžu se zeptat, jak to teda mám brát, když jsem měla PM 4.10, na umělém oplodnění na odsátí (vajíčko tam oplodnili) jsem byla 19.10 a na zavedení 23.10?? Já pořád jsem zmatená v kterým jsem týdnu. Na metříku se mě zdá, že mám víc, ale třeba to tak je. Já prostě nevím. Prosím vás, řekněte mi, v jakém asi tak můžu být nebo jak to mám spočítat?? Já mám ale taky pěkně tupé otázky, co?! Ještě že se nevidíme, neb bych nechtěla vidět ty výrazy, když si čtete mé dotazy

Díky a hezký víkend!!! Pá,pá
Není tady
mIšinečku já bych to brala úplně stejně jako u normálního oplodnění, počítala bych od PM. Jediný rozíl je v tom, že dochází k oplodnění vajíčka mimo tělo. Jinak si můžeš počítání srovnat dle UTZ ve 12.týdnu(pokud se tedy tvuj termín dle PM a dle UZ liší o více jak 7 dní)
Není tady