Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#426 27. 12. 2017 9:17

jarka1234
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2017
Příspěvky: 119

Re: Přeběhlická

man-mimo napsal(a):

roll Už potvrdilo, že jsem neměl vidiny, tak už může zase jít . . . třeba na úžasný vzdušný web big_smile big_smile big_smile

Už to taky vidím. Na tom vzdušném webu je nuda. Je vzdušný až moc. stolt

Není tady

 

#427 27. 12. 2017 9:19

jarka1234
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2017
Příspěvky: 119

Re: Přeběhlická

Allma napsal(a):

A je tu opět Japonec:dumbom:dumbom jsem si musela protřít oči big_smile

man-mimo napsal(a):

jarka1234 napsal(a):


Já nevím, co to je kung-fu písmena.rodna

Tenhle odborný výraz jsem pochytil v Teorii . . . big_smile big_smile
Začaly se tu najednou množit diskuse, ale už je smazaly roll . . . prý to byl nějaký vnucující se Japonec hmm

Já toho Japonce vidím poprvé. Vždy už to asi bylo vymazané.

Není tady

 

#428 27. 12. 2017 18:10

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Přeběhlická

Ano ano, v Japonsku se nudí už od Štědrého dne, štvou mě. Stačí jim chvilička na nasekání stovek příspěvků kapitulation

Není tady

 

#429 28. 12. 2017 8:58

Allma
♥♥-----
Registrovaný: 19. 11. 2017
Příspěvky: 39

Re: Přeběhlická

Ahoj, musí tady být regaistrace na soutěžení?

AndreaP. napsal(a):

Ano ano, v Japonsku se nudí už od Štědrého dne, štvou mě. Stačí jim chvilička na nasekání stovek příspěvků kapitulation

Není tady

 

#430 28. 12. 2017 12:41

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Přeběhlická

Nemusí být registrace na soutěže, je ale nutné zadat platný e-mail při vyplňování.

Není tady

 

#431 3. 1. 2018 16:32

man-mimo
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 11. 2017
Příspěvky: 173

Re: Přeběhlická

roll

Není tady

 

#432 3. 1. 2018 18:16

jarka1234
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2017
Příspěvky: 119

Re: Přeběhlická

man-mimo napsal(a):

roll

Zase jsi to musel hledat?dumbom

Není tady

 

#433 3. 1. 2018 21:27

Allma
♥♥-----
Registrovaný: 19. 11. 2017
Příspěvky: 39

Re: Přeběhlická

asi, že nemá s kým komunikovat:rolleyes:roll

jarka1234 napsal(a):

man-mimo napsal(a):

roll

Zase jsi to musel hledat?dumbom

Není tady

 

#434 4. 1. 2018 11:36

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Přeběhlická

A co kdybyste se, naši noví přátelé, třeba zapojili i do ostatních diskuzí? Man-mimo už to zkusil.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#435 6. 1. 2018 16:29

Allma
♥♥-----
Registrovaný: 19. 11. 2017
Příspěvky: 39

Re: Přeběhlická

Judyna napsal(a):

A co kdybyste se, naši noví přátelé, třeba zapojili i do ostatních diskuzí? Man-mimo už to zkusil.

a jak dopadl?big_smile

Není tady

 

#436 6. 1. 2018 17:16

man-mimo
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 11. 2017
Příspěvky: 173

Re: Přeběhlická

Allma napsal(a):

Judyna napsal(a):

A co kdybyste se, naši noví přátelé, třeba zapojili i do ostatních diskuzí? Man-mimo už to zkusil.

a jak dopadl?big_smile

On se až tak nezapojil, občas tam chodí číst zábavné příspěvky, a sem tam už to nevydrží roll big_smile big_smile

Není tady

 

#437 6. 1. 2018 18:32

jarka1234
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2017
Příspěvky: 119

Re: Přeběhlická

man-mimo napsal(a):

Allma napsal(a):

Judyna napsal(a):

A co kdybyste se, naši noví přátelé, třeba zapojili i do ostatních diskuzí? Man-mimo už to zkusil.

a jak dopadl?big_smile

On se až tak nezapojil, občas tam chodí číst zábavné příspěvky, a sem tam už to nevydrží roll big_smile big_smile

To si dovedu živě představit a to jsem to ani nečetla. big_smile

Není tady

 

#438 6. 1. 2018 18:57

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Přeběhlická

Allma napsal(a):

Judyna napsal(a):

A co kdybyste se, naši noví přátelé, třeba zapojili i do ostatních diskuzí? Man-mimo už to zkusil.

a jak dopadl?big_smile

Tak, jak všichni ostatní smile.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#439 6. 1. 2018 18:58

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Přeběhlická

man-mimo napsal(a):

Allma napsal(a):

Judyna napsal(a):

A co kdybyste se, naši noví přátelé, třeba zapojili i do ostatních diskuzí? Man-mimo už to zkusil.

a jak dopadl?big_smile

On se až tak nezapojil, občas tam chodí číst zábavné příspěvky, a sem tam už to nevydrží roll big_smile big_smile

Však to je dobře, choď častěji. Na politickém je jeden člově, který uráží všechny. Asi má nějaký problém, na to kašli.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#440 6. 1. 2018 23:21

Allma
♥♥-----
Registrovaný: 19. 11. 2017
Příspěvky: 39

Re: Přeběhlická

jarka1234 napsal(a):

man-mimo napsal(a):

Allma napsal(a):


a jak dopadl?big_smile

On se až tak nezapojil, občas tam chodí číst zábavné příspěvky, a sem tam už to nevydrží roll big_smile big_smile

To si dovedu živě představit a to jsem to ani nečetla. big_smile

Ja taky big_smile

Není tady

 

#441 9. 1. 2018 11:47

Mášapáša
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2017
Příspěvky: 187

Re: Přeběhlická

Čau bando, zdravím po asi dost dlouhé době, už to ani nepočítám, nějak jsem líná chodit kamkoliv. Měla jsem mezi svátkama malou nehodu, kdy na kruháči mě předjížděl idiot na motorce zrovna ve chvíli, kdy jsem blikala a odbočovala ven.... debil jeden debilní, už jenom to, že předjíždí na kruháči, je na pokutu. Naštěstí jsem jela pomalu a tak to skončilo lehce pomačkaným plechem na mým autě a odhozenou motorkou i s tím idotem, nikomu se nic nestalo, ale aspoň doufám, že se mu tím nárazem v hlavě rozsvítilo a nebude příště blbě frajeřit. S fleku bych mu ještě sebrala řidičák, protože tohle může udělat fakt jenom totální vymaštěnec. A taky doufám, že tohle mu žádná pojišovna neuhradí.

Není tady

 

#442 11. 1. 2018 18:43

man-mimo
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 11. 2017
Příspěvky: 173

Re: Přeběhlická

roll Předjížděl zprava? Nějak si to nedokážu moc představit.

Není tady

 

#443 11. 1. 2018 20:02

Mášapáša
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2017
Příspěvky: 187

Re: Přeběhlická

man-mimo napsal(a):

roll Předjížděl zprava? Nějak si to nedokážu moc představit.

Jo, jel za mnou, předjížděl zprava, chtěl pokračovat po kruháči dál a já jsem na prvním výjezdu odbočovala ven. Taky bych si to neuměla představit, hlavně že vůbec někoho napadne na kruháči předjíždět dumbom

Není tady

 

#444 11. 1. 2018 22:31

Allma
♥♥-----
Registrovaný: 19. 11. 2017
Příspěvky: 39

Re: Přeběhlická

Ty blbecky napadne v dnesni dobe cokoliv. U nas je krizovatka hlavni tah Breclav Uh. Hradiste a od Hodonina k nam pres tu 55 Stopka. Je tam tak 2x do mesice bouracka a uz tam bylo kolik smrtaku. Kdyz stojim na te stopce a treba druhá a nekomu za mnou se zda,ze uz dlouho stojime,tak nas klidne i predjede

Mášapáša napsal(a):

man-mimo napsal(a):

roll Předjížděl zprava? Nějak si to nedokážu moc představit.

Jo, jel za mnou, předjížděl zprava, chtěl pokračovat po kruháči dál a já jsem na prvním výjezdu odbočovala ven. Taky bych si to neuměla představit, hlavně že vůbec někoho napadne na kruháči předjíždět dumbom

Není tady

 

#445 12. 1. 2018 8:43

Mášapáša
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2017
Příspěvky: 187

Re: Přeběhlická

Allma napsal(a):

Ty blbecky napadne v dnesni dobe cokoliv. U nas je krizovatka hlavni tah Breclav Uh. Hradiste a od Hodonina k nam pres tu 55 Stopka. Je tam tak 2x do mesice bouracka a uz tam bylo kolik smrtaku. Kdyz stojim na te stopce a treba druhá a nekomu za mnou se zda,ze uz dlouho stojime,tak nas klidne i predjede

Mášapáša napsal(a):

man-mimo napsal(a):

roll Předjížděl zprava? Nějak si to nedokážu moc představit.

Jo, jel za mnou, předjížděl zprava, chtěl pokračovat po kruháči dál a já jsem na prvním výjezdu odbočovala ven. Taky bych si to neuměla představit, hlavně že vůbec někoho napadne na kruháči předjíždět dumbom

Fakt debilové. Nejhorší je, že když potom zaviní nehodu, tak to stejně odnese někdo jiný. Tady zase kolegyni málem smetlo auto, když přecházela na přechodu - první auto zastavilo, nechalo ji jít a druhý za ním to první auto předjíždělo. Někdy jsou řidiči fakt hovada.

Není tady

 

#446 16. 1. 2018 9:59

man-mimo
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 11. 2017
Příspěvky: 173

Re: Přeběhlická

Mášapáša napsal(a):

Allma napsal(a):

Ty blbecky napadne v dnesni dobe cokoliv. U nas je krizovatka hlavni tah Breclav Uh. Hradiste a od Hodonina k nam pres tu 55 Stopka. Je tam tak 2x do mesice bouracka a uz tam bylo kolik smrtaku. Kdyz stojim na te stopce a treba druhá a nekomu za mnou se zda,ze uz dlouho stojime,tak nas klidne i predjede

Mášapáša napsal(a):


Jo, jel za mnou, předjížděl zprava, chtěl pokračovat po kruháči dál a já jsem na prvním výjezdu odbočovala ven. Taky bych si to neuměla představit, hlavně že vůbec někoho napadne na kruháči předjíždět dumbom

Fakt debilové. Nejhorší je, že když potom zaviní nehodu, tak to stejně odnese někdo jiný. Tady zase kolegyni málem smetlo auto, když přecházela na přechodu - první auto zastavilo, nechalo ji jít a druhý za ním to první auto předjíždělo. Někdy jsou řidiči fakt hovada.

Někteří jsou (i některé) Ale třeba já už nespoléhám na to, že přednost mám zrovna já. Pocit, že jsem měl přednost těžko vyváží to, že musím odejít pěšky, případně mě musí odvézt sanitka. roll

Není tady

 

#447 16. 1. 2018 16:12

jarka1234
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2017
Příspěvky: 119

Re: Přeběhlická

Mášapáša napsal(a):

Allma napsal(a):

Ty blbecky napadne v dnesni dobe cokoliv. U nas je krizovatka hlavni tah Breclav Uh. Hradiste a od Hodonina k nam pres tu 55 Stopka. Je tam tak 2x do mesice bouracka a uz tam bylo kolik smrtaku. Kdyz stojim na te stopce a treba druhá a nekomu za mnou se zda,ze uz dlouho stojime,tak nas klidne i predjede

Mášapáša napsal(a):


Jo, jel za mnou, předjížděl zprava, chtěl pokračovat po kruháči dál a já jsem na prvním výjezdu odbočovala ven. Taky bych si to neuměla představit, hlavně že vůbec někoho napadne na kruháči předjíždět dumbom

Fakt debilové. Nejhorší je, že když potom zaviní nehodu, tak to stejně odnese někdo jiný. Tady zase kolegyni málem smetlo auto, když přecházela na přechodu - první auto zastavilo, nechalo ji jít a druhý za ním to první auto předjíždělo. Někdy jsou řidiči fakt hovada.

To moc dobře znám. Každý den přecházím přes přechod a z jedné strany auto zastaví, řidič se dívá, proč okamžitě nejdu, ale z druhé normálně auta jezdí. Tak stojím. Nemíním dopadnout jak jedna známá. Shodou okolností ji zrovna na tom stejném přechodu před dvěma lety srazilo auto. Od té doby má problémy s ramenem a nohou. A to ještě říká, že dopadla dobře. To je jasné. Taky už tady nemusela být.neutral

Není tady

 

#448 16. 1. 2018 16:16

Mášapáša
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2017
Příspěvky: 187

Re: Přeběhlická

Man-mimo: Na to ani já nespolíhám. Pokaždý přibržďuju, i když tu přednost mám. Na kruháči se to stává pravidelně, že tam někdo vlítne na poslední chvíli. Ale tenhle motorkář byl prostě debil, kterej vůbec nevzal na vědomí, že by mohl někdo chtít odbočit ven, i když bliká. A jak píšeš, odejít pak musel nejspíš pěšky, já ne.

Jarka1234: Já vůbec nerada přecházím, když jedou auta a vůbec nejvíc mi vadí, když by měl kvůli mě zastavit autobus nebo trolejbus, to radši dělám, že vůbec přejít nechci a jdu o kus dál, pak se zase vrátím a přejdu, až je vzduch čistej big_smilebig_smile

Není tady

 

#449 16. 1. 2018 16:57

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Přeběhlická

Včera ráno ještě za tmy jsem na zelenou vstoupila na zebru a v tu chvíli těsně přede mnou prosvištělo ze zatáčky auto. usch A to tam zelená svítí strašně krátce. Nebyl to zrovna nejlepší začátek dne... hmm


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#450 16. 1. 2018 18:22

Mášapáša
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2017
Příspěvky: 187

Re: Přeběhlická

vrabčák napsal(a):

Včera ráno ještě za tmy jsem na zelenou vstoupila na zebru a v tu chvíli těsně přede mnou prosvištělo ze zatáčky auto. usch A to tam zelená svítí strašně krátce. Nebyl to zrovna nejlepší začátek dne... hmm

Jak říkám, někteří řidiči jsou fakt hovada a potřebovali by přinejmenším dostat přes d*žku.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů