Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 10. 2017 20:04

Radkka
♥♥♥----
Registrovaný: 11. 9. 2013
Příspěvky: 195

Parta do Krkonoš

Ahoj, nejel by někdo teď v sobotu někdo na menší výlet do Krkonoš? A když ne teď tak třeba někdy příště? Jsem pohodová žena, je mi 30, ráda chodím do přírody a po horách, nejsem hltač kilometru, spíš si užívám přírodních krás  :-) Radka

Není tady

 

#2 17. 10. 2017 21:41

Kaledova
♥♥-----
Registrovaný: 12. 9. 2013
Příspěvky: 63

Re: Parta do Krkonoš

Zkus napsat na Mevyo, já si tam tyhle výlety už párkrát domlouvala a vždycky to bylo moc fajn, ostatní se ozvali docela rychle, takže jsem našla super partu, teď už tedy moc nejezdíme, ale bývalo to super. Za zkoušku nic nedáš, mně to moc pomohlo, protože jsem neměla moc známých, které by tohle moje výletování bavilo :-D navíc je to zadarmo a v mobilu to mᚠstažený za minutku :-)

Není tady

 

#3 18. 10. 2017 19:21

Radkka
♥♥♥----
Registrovaný: 11. 9. 2013
Příspěvky: 195

Re: Parta do Krkonoš

Tak to je škoda, že už nejezdíte, ani nevíš, jak ráda bych se přidala, známé mám taky, ale přesně jak jsi psala, moc je hory a výlety neberou, tak jsem to chtěla zkusit tady, ale nikdo se neozval, ta aplikace vypadá dobře, zkusím to, děkuji za tip.

Není tady

 

#4 21. 10. 2017 17:16

Kaledova
♥♥-----
Registrovaný: 12. 9. 2013
Příspěvky: 63

Re: Parta do Krkonoš

Nemᚠvůbec zač, tak hodně štěstí!

Není tady

 

#5 23. 10. 2017 19:37

EliiM
♥♥-----
Registrovaný: 30. 10. 2013
Příspěvky: 47

Re: Parta do Krkonoš

Já bych jela moc ráda, jinak Mevyo už používám nějakou chvíli, mám účet, tak co kdybych to tam hodila já? Jsem z Prahy, je mi 27 a v Krkonoších jsem nikdy nebyla, i když mě to vždycky lákalo, navíc miluju spontánní výlety, takže počkáme, kolik nás bude a jedem? :-D

Není tady

 

#6 24. 10. 2017 13:26

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Parta do Krkonoš

Když si sebereš všechny své klony, a odebereš se do Krkonoš nebo kamkoliv jinam, budeme určitě všichni rádi. Hlavně, když tam nebude internet a bude to navždy. fuckyou lol


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#7 24. 10. 2017 17:05

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Parta do Krkonoš

modrovous napsal(a):

Když si sebereš všechny své klony, a odebereš se do Krkonoš nebo kamkoliv jinam, budeme určitě všichni rádi. Hlavně, když tam nebude internet a bude to navždy. fuckyou lol

Ekology na tebe! lol Zapráskat Krkonoše tímhle? va
Snad teda radši kamkoliv jinam... možná bych i pár návrhů měla wink


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#8 24. 10. 2017 22:17

Radkka
♥♥♥----
Registrovaný: 11. 9. 2013
Příspěvky: 195

Re: Parta do Krkonoš

Jee tak to jsem ráda, že nepojedu sama :-D určitě to tam dej, jinak bychom se mohly domluvit  v SZ smile

Není tady

 

#9 25. 10. 2017 13:28

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Parta do Krkonoš

Týýývoe. roll usch Tloušku hroší kůže nelze než obdivovat.


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#10 25. 10. 2017 13:30

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Parta do Krkonoš

helena napsal(a):

modrovous napsal(a):

Když si sebereš všechny své klony, a odebereš se do Krkonoš nebo kamkoliv jinam, budeme určitě všichni rádi. Hlavně, když tam nebude internet a bude to navždy. fuckyou lol

Ekology na tebe! lol Zapráskat Krkonoše tímhle? va
Snad teda radši kamkoliv jinam... možná bych i pár návrhů měla wink

To je tím, že já radši jezdím na Šumavu. big_smile  Ale na jednom místě, kam je poslat, bychom se určitě shodly! storstark


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů