Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#26 15. 3. 2006 14:29

sunja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 2. 2006
Příspěvky: 616

Re: podivne stahy v zacatku tehu

Babu, to musí být úžasnej pocit, že? Holky, mně se z toho chce brečet, no nejsem prdlá dumbom dumbom


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10053;104/st/20061104/dt/-9/k/3272/preg.png

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;107/st/19940729/n/Honza/k/00b0/age.png

Není tady

 

#27 15. 3. 2006 14:33

susan
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1497

Re: podivne stahy v zacatku tehu

Babuuuu jsem moc rada a gratuluju k :hjarta moc jsem na tebe myslela užívej si to hlavne davej na vas dva pozor.:big_smile:dudlik


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;53;28/st/20071023/n/Tomasek/dt/5/k/ac22/age.png
6 měsíců 9kg/74cm, 8měsíců 9,5kg/76cm 8zubů,12měsíců 11,2kg/80cm 9 zubů,18měsíců 14kg/87cm 16zubů

Není tady

 

#28 15. 3. 2006 14:43

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: podivne stahy v zacatku tehu

Holky jeste jednou moc dekuji za podporu. Rikal, ze mu to ukazuje ten ULZ 8t. A pry to odpovida od poslatni MS mela jsem ji 19.1.2006.  Ja taky cucela mame doma tehu kalendar - ja tam telotenstvi po tydnu a manza si tam cte a najednou budeme o dva listy dopredu musime si to nacist:)
Byla jsem pred 14 dny a to nerikal nic o srdicku a trdil, ze je to male a ze jsem tak 4-5t.
Jo a jeste jsem se dneska dovedela od sestricky, ze kdyz jsem byla uplne poprve a to mi rikal, ze tam nic nevidi. Tak mi sestricka ukazovala, ze jsem tam mela malou tecku a fakt tam byla. Schvalne mi nic nerekl, za tam neco je. Tak uz vim proc mi podruhe hned dal tu prukazku a poslal na krev. Jelikoz bylo jasne, ze tam mimi roste protoze priste uz tvrdil, ze tam je.

Není tady

 

#29 15. 3. 2006 14:47

sunja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 2. 2006
Příspěvky: 616

Re: podivne stahy v zacatku tehu

Babu, no to jsou chlapi dumbom ale je to úžasný, mco Ti to přeju.. hjarta


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10053;104/st/20061104/dt/-9/k/3272/preg.png

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;107/st/19940729/n/Honza/k/00b0/age.png

Není tady

 

#30 15. 3. 2006 14:49

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: podivne stahy v zacatku tehu

Ambrus budu na tebe zitra myslet. Hned napis co jsi videla a co ti rikal Dr. zeptej se na ty krevni testy a moc a uz ti urcite da prukazku. Je to krasny pocit kdyz ti reknou je mimi je zive. Sestricka se prisla podivat tak se usmivala na monitor a doktor taky a ja nic nevidela:( Az potom na konec mi to ukazal, ale moc toho videt nebylo takova kulicka a kulicka mela jeste jednu kulicku malou v sobe a to bylo srdicko:).
Ale musim rict, ze u prvniho ultrazvuku jsem mela slzicky v ocich ted me spis spadl kamen ze srdce. Pocit velkeho stesti a ulevu.

Není tady

 

#31 15. 3. 2006 14:51

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: podivne stahy v zacatku tehu

Jeste, ze me sestricka zna (zname se pres jeji dceru) a vsechno mi vyslepici:)
Ale chapu Dr. ze nechce davat zbytecne nadeji kdyz nevi jestli je to cysta nebo mimi. Ale bylo to opravku hodne malinkate naproti tomu dalsimu tydnu.

Není tady

 

#32 15. 3. 2006 14:51

sunja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 2. 2006
Příspěvky: 616

Re: podivne stahy v zacatku tehu

Babu, tak dneska mám slzičky v očích za¨Tebe já grater ale slzičky štěstí.... wink


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10053;104/st/20061104/dt/-9/k/3272/preg.png

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;107/st/19940729/n/Honza/k/00b0/age.png

Není tady

 

#33 15. 3. 2006 14:55

sunja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 2. 2006
Příspěvky: 616

Re: podivne stahy v zacatku tehu

Včera jsem taky měla slzy na krajíčku, když jsem zase polemizovala o tom, kdy to říct našim a tchyni, a tak říkám, že jestli za týden bude vidět srdíčko a já teda budu těhotná ( pořád si nepřipouštím, že už jsem dumbom ), tak mně manžel zarazil a říká: Jasný, že budeš, ještě 8měsíců a bude to holky, já to vím !!! pussa

No a večer dávali na CT2 dokumentární pořad "Matkou po třicítce", tak mně honem volal a koukali jsme spolu big_smile


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10053;104/st/20061104/dt/-9/k/3272/preg.png

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;107/st/19940729/n/Honza/k/00b0/age.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů