Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 15. 3. 2006 11:35

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

podivne stahy v zacatku tehu

Holky prosim poradte. Jsem v praci a mam uz 30 min podivne stahy jako kdyby u vchodu do pochvy (omlouvam se za natural popis). Jsem 6t. Letela jsem na zachod ale krev zadna. Nemuze to byt potrat nebo tak neco, ze. Jsem uplne vystresovana neni to nejak moc bolestive. Jsou to samovolne stahy trvajici par vterin. Sem tam to pichne. Muze to byt, ze se roztahuje deloha? Ale neni to v brichu. Bricho me ted zrovna neboli.

Není tady

 

#2 15. 3. 2006 11:38

Ambra
Host

Re: podivne stahy v zacatku tehu

Babu zavolej si k doktorovi, ať ti řekne co a jak!
Mě to břicho zlobí už od pondělí večer a paní doktorka říkala, ať přijdu raděj už zítra (pokud tam nehodlám jít hned) a jsem v klidu a neberu žádný léky. Odpolko si beru dovku a jdu si lehnout.
Zavolej mu !!!!

 

#3 15. 3. 2006 11:42

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: podivne stahy v zacatku tehu

Ambro stalo se ti taky neco podobneho??? Je to jako pri orgasmu samovolne stahy. Zase jsem to mela. Vim ze je to hrozne, ale je mi to blbe rikat doktorovi, ale ted pujdu na obed a pujdu kolem doktora pokud se to nezlepsi tak tam asi rovnou vletim. Mam strach, ze se moc pozoruju sad

Není tady

 

#4 15. 3. 2006 11:44

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: podivne stahy v zacatku tehu

Ambro, rekla jsi v praci, ze jsi tehu???

Není tady

 

#5 15. 3. 2006 11:46

Ambra
Host

Re: podivne stahy v zacatku tehu

Babu, já tam taky volala s tím, že za nima nechci běhat pokaždé, když mě někde píchne a zbytečně vyšilovat, ale p. Dr. byla velmi příjemná a ochotná.
To co ty popisuješ jsem neměla. Zaběhni tam a nenech se odbýt, ať si klidně štěká, než si něco vyčítat.
Moje šéfka to ví, ale oficiálně jsem to nerozhlásila.

 

#6 15. 3. 2006 11:48

susan
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1497

Re: podivne stahy v zacatku tehu

Babu radeji zajdi k dr.Ja to mela taky v 6t večer slabe stahy a druhý den brzo ráno  už začalo hodně slabé krvacení a konec :yikes :


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;53;28/st/20071023/n/Tomasek/dt/5/k/ac22/age.png
6 měsíců 9kg/74cm, 8měsíců 9,5kg/76cm 8zubů,12měsíců 11,2kg/80cm 9 zubů,18měsíců 14kg/87cm 16zubů

Není tady

 

#7 15. 3. 2006 11:53

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: podivne stahy v zacatku tehu

Babu, určitě souhlasím s holkama - raději zajít 10x zbytečně, než se jednou bát jít a něco zanedbat.... ale taky si myslím,  že to bude OK...

Není tady

 

#8 15. 3. 2006 11:56

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: podivne stahy v zacatku tehu

Holky desite me jsem upne na nervy. Zase jsem byla na WC zatim je to o.k.  Ani opravdu po obede jdu k Dr. je tam od 1 hod. Stejne jsem tam mela jit zitra. Myslela jsem ze me uklidnite se zahnizdovanim a zatim takova sila.

Není tady

 

#9 15. 3. 2006 11:58

Ambra
Host

Re: podivne stahy v zacatku tehu

Jen běž a určitě napiš. Připojím se z domova a věřím, že budu rovnou gratulovat!!!!

 

#10 15. 3. 2006 11:58

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: podivne stahy v zacatku tehu

A zrovna dneska mi ani neni spatne od zaludku a mam celkem chut k jidlu i kdyz po tomto me presla.
Susam prosim popis mi to stahy. Mela jsi to stejne nebo jsi mela jeste jine ukazatele.

Není tady

 

#11 15. 3. 2006 11:59

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: podivne stahy v zacatku tehu

Babu, ale to jsme neměly v úmyslu... popisuješ to totiž nějak divně... ale jinak bolesti jsou opravdu normální - pokud to nejsou křeče, určitě je to OK, ale doktorka Tě aspoň prohlédne a uklidní Tě mnohem líp než my wink

Není tady

 

#12 15. 3. 2006 11:59

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: podivne stahy v zacatku tehu

Ambro myslis ze pozna z ultrazvuku ze je to o.k.?

Není tady

 

#13 15. 3. 2006 11:59

Ambra
Host

Re: podivne stahy v zacatku tehu

Susan, nic jí nepopisuj a Babu klid. Za hoďku se na tebe podívá a nech si rovnou dát neschopenku, stejnak ti je furt blbě, tak ať si odpočineš!

 

#14 15. 3. 2006 12:00

Ambra
Host

Re: podivne stahy v zacatku tehu

Já myslím, že jo. Mě ta doktorka říkala něco o tom, že uviděj, jestli je ten plod živej a jestli se tam netvoří hematom, ale v téhle fázi, že by se mnou, krom ležení nic nedělali.
Držím palce!!

 

#15 15. 3. 2006 12:02

sunja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 2. 2006
Příspěvky: 616

Re: podivne stahy v zacatku tehu

Ambruš, moje řeč,Babu, to nic nebude, ale k doktorce určitě běž, aspoň uvidíš mimíska dudlik

Holky, já sem snad přestanu chodit, nějak se moc začínám pozorovat a děsím se všeho, co se jiným holkám kolem děje , asi mi z toho brzo začne hrabat dumbom


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10053;104/st/20061104/dt/-9/k/3272/preg.png

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;107/st/19940729/n/Honza/k/00b0/age.png

Není tady

 

#16 15. 3. 2006 12:03

susan
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1497

Re: podivne stahy v zacatku tehu

Babu, prosím uklidni se zabehni tam a nech se prohlídnout, jestli jsi tam měla jiít zítra tak te vezme uz dnes a budes vedet co a jak.Hlavne se nenervuj. A nech si vystavit neschopenku a bud v klidu. Dej nám vedet.Držím vše co mám. Vím jak ti je.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;53;28/st/20071023/n/Tomasek/dt/5/k/ac22/age.png
6 měsíců 9kg/74cm, 8měsíců 9,5kg/76cm 8zubů,12měsíců 11,2kg/80cm 9 zubů,18měsíců 14kg/87cm 16zubů

Není tady

 

#17 15. 3. 2006 12:11

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: podivne stahy v zacatku tehu

Holky jdu tam uz jsem to rekla manzelovi. K memu Dr. muzou tehule chodit bez objednani kdy chteji. A minule rikal at prijdu za 14 dnu a to je zitra tak tam proste jdu dneska a hotovo. Tu neschopenku bych nerada mam toho v praci mooc rozdelaneho a nikdo me nezastoupi. Hodili by to vsechno na manzela a ten by mi to tahal vecer domu a stejne budu pracovat:( mam to v tomto blbe.
Ale dofam, ze to nic neni a jen se roztahuje deloha, ale vystrasena jsem fest. Na boleni bricha a nevolnosti jsem si zvykla ale toto je novinka tak proto jsem se chtela hned zeptat jestli to normalni.

Není tady

 

#18 15. 3. 2006 12:57

kajuska
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 63

Re: podivne stahy v zacatku tehu

Babu,ja mam presne to iste,mavam krce ktore mi chodia z vajecnika do druheho vajecnika trva to asi 15 sekund a prejde to,postupne zo dna na den to prechadza teraz je to minimalne,ja to pripisujem ze babo  sa uhniezduje ale pondelok idem k mudr.tak mu to poviem aby vsetko bolo zaznamenane a keby nieco bolo.Kazda tehotna je ina aj organizmus je iny,kamaratke sa prvych 3 mes. roztahovali kosty co sa roztahuje pred porodom.ja mam vecsii strah z porodu a zacinam mam depky.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;30/st/20070828/k/5370/preg.png

Není tady

 

#19 15. 3. 2006 14:13

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: podivne stahy v zacatku tehu

Holky moje, tak jsem zpet. Z 6t mam 8t mimi je zive uz mu tuka srdicko. Krevni testy mam taky dobre, jeste sice chybi jejake vysledky ale to by melo byt o.k. a tlak taky v norma. Takze jsem najednou v 2mesici. Jsem stastna moc vsem dekuji. Mela jsem takovy strach a ted jsem rada, ze jsem hned sla k doktorovi. Moc jsme ty stahy s doktorem neprobiraly jelikoz hned rikal, ze je to o.k. a celkove proste rikal, ze bolesti bricha a pichani je o.k. Byla jsem tak stastna a vykulena, ze jsem v 8t, ze jsem se na nic ani neptala. Mam prijit za 1 mesic na kontrolu pokud bude nic jineho.

Není tady

 

#20 15. 3. 2006 14:15

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: podivne stahy v zacatku tehu

Babu, vidíš to, supeeer. Tak si to hezky užívej!!!!

Není tady

 

#21 15. 3. 2006 14:19

sunja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 2. 2006
Příspěvky: 616

Re: podivne stahy v zacatku tehu

Babu, to je nádherný......moc gratuluju, takže Ty už jsi fakt těhule jak hrom dudlik dudlik dudlik


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10053;104/st/20061104/dt/-9/k/3272/preg.png

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;107/st/19940729/n/Honza/k/00b0/age.png

Není tady

 

#22 15. 3. 2006 14:20

sunja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 2. 2006
Příspěvky: 616

Re: podivne stahy v zacatku tehu

Babu a ještě mi, prosím, řekni, jak to, že jsi najednou 8 týdnů, to se potom určí podle velikosti plodu na UTZ?? A kdy jsi byla na tom prvním UTZ, kdy ještě nebylo vidět srdíčko?  A kdy jsi měla poslední MS? já jsem baba zvědavá, že? dumbom


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10053;104/st/20061104/dt/-9/k/3272/preg.png

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;107/st/19940729/n/Honza/k/00b0/age.png

Není tady

 

#23 15. 3. 2006 14:20

Moňa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 9. 2. 2006
Příspěvky: 1042

Re: podivne stahy v zacatku tehu

Babu, to je skvělýýýýý, dudlik Jsem moc ráda, že jsi v pořádku. To srdíčko je paráda, viď.


http://ticker.7910.org/as1cxJB0g411110MDAwMDYxMmR8MDAwMTQyN2R8S2Fyb2ztbmthIGlz.gif

http://ticker.7910.org/as1cCxj0g411110MDAwMTE0ZHwwMDA4OTk2ZHxWZW5vdXNlayBpcw.gif

Není tady

 

#24 15. 3. 2006 14:22

Ambra
Host

Re: podivne stahy v zacatku tehu

Babu, moc gratuluju, to je nádhera :-) Doufám, že zítra dopadnu taky tak.

 

#25 15. 3. 2006 14:23

sunja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 2. 2006
Příspěvky: 616

Re: podivne stahy v zacatku tehu

Ambruš, dopadneš stejně dudlik  dudlik , uvidíš.... wink A dej nám taky hned vědět, ať tu přibývá co nejvíc radostných zpráv dudlik


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10053;104/st/20061104/dt/-9/k/3272/preg.png

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;107/st/19940729/n/Honza/k/00b0/age.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů