|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Ahoj, obracím se na vás s dotazem ohledně chůvičky. Přestěhovala jsem se z bytu do baráčku a v bytě jsem chůvičku nepotřebovala. Teď už ji vidím jako nutnost a koukala jsem, že se dělají i chůvičky s kamerou. Jaký na to máte názor? Nebo máte některá? Díky A
Není tady
Ahoj, chůvičku s kamerou vlastním a příjde mi to jako užitečná věc. Před tím jsme měla normální zvukovou, ale dostala jsem od mamky tu s kamerou a od tý doby ta klasická leží ve skříni. Takže za mě můžu jenom doporučit. :-)
Není tady
.
Upravil(a) carpediem (22. 10. 2017 14:45)
Není tady
AničkaV. napsal(a):
Ahoj, chůvičku s kamerou vlastním a příjde mi to jako užitečná věc. Před tím jsme měla normální zvukovou, ale dostala jsem od mamky tu s kamerou a od tý doby ta klasická leží ve skříni. Takže za mě můžu jenom doporučit. :-)
A není problém se signálem? Přemýšlím hodně vážně zda koupit nebo ne. A na kolik vyšla, nevíš? Díky A
Není tady
Já bych řekla, že problém bude zcela jinde, v signálu to určitě nebude. Leda by vás řídili z Xaverova.
Chůvičky radím vyhodit, a haranty očipovat. 
Není tady
Hele - a co na chůvičku s kamerou ÚOOZ? Máte povolení?
Není tady
A na co proboha?? Kdyby mě chtělo dítě udat, že ho natáčím bez jeho souhlasu ?? 
Není tady
Ananias napsal(a):
A na co proboha?? Kdyby mě chtělo dítě udat, že ho natáčím bez jeho souhlasu ??
Bohatí rodiče, co? 
Není tady
modrovous napsal(a):
Ananias napsal(a):
A na co proboha?? Kdyby mě chtělo dítě udat, že ho natáčím bez jeho souhlasu ??
Bohatí rodiče, co?
No proto taky můžou pořídit chůvičku is kamerou... nám vonoho času stačily pootevřený dvéře 
Není tady
helena napsal(a):
modrovous napsal(a):
Ananias napsal(a):
A na co proboha?? Kdyby mě chtělo dítě udat, že ho natáčím bez jeho souhlasu ??
Bohatí rodiče, co?
No proto taky můžou pořídit chůvičku is kamerou... nám vonoho času stačily pootevřený dvéře
Pokud by tomu byl přizpůsoben barák, tak bych nepořizovala chůvičku žádnou, ale tady to vidím jako nutnost. A nemyslím si, že by stála deseti tisíce…..
Není tady
Ono to taky nestojí desetitisíce, já ji pořizovala za 2,5t.
Není tady
To sice taky není úplně nejlevnější, ale co jsem projížděla různé obchody tak se ceny pohybovali kolem 3 tisíc a i víc, takže je to ještě dobrá cena za to jakou udělá službu. A jakou máte prosím, jestli jste teda spokojeni. ?
Není tady
Ananias napsal(a):
To sice taky není úplně nejlevnější, ale co jsem projížděla různé obchody tak se ceny pohybovali kolem 3 tisíc a i víc, takže je to ještě dobrá cena za to jakou udělá službu. A jakou máte prosím, jestli jste teda spokojeni. ?
Ano zatím jsme. Kupovali jsme od Truelife tu dražší.
Není tady
Kdybyste se někde popídily po tom, jak se svými dětmi zacházejí "primitivní" ženy amazonských indiánů, možná byste
ušetřily hodně peněz a vaše děti by byly spokojenější.
Ale to není předmětem reklamy, samozřejmě. 
Není tady
Tak ono srovnávat nás s primitivními ženami z amazonie není úplně na místě. Mají přece naprosto odlištné podmínky a i pravidla pro výchovu dětí.
Není tady
Ananias napsal(a):
Tak ono srovnávat nás s primitivními ženami z amazonie není úplně na místě. Mají přece naprosto odlištné podmínky a i pravidla pro výchovu dětí.
Tak s nimi srovnávat nebudu... ale s civilizovanými obyvatelkami české kotliny ano... tady taky až donedávna mimina spokojeně vyrůstala bez podobnejch vymyšleností... dokonce - jaká hrůza - v kočáru na zahradě... 
Není tady
Ananias napsal(a):
Tak ono srovnávat nás s primitivními ženami z amazonie není úplně na místě. Mají přece naprosto odlištné podmínky a i pravidla pro výchovu dětí.
Vidím, že mám mezery ve vzdělání. Dodnes jsem netušila, že existuje cosi, jako pravidla pro výchovu dětí 
Jestli já něco nezanedbala, při výchově těch svých výhonků. 
A rozdílné podmínky? V čem? Je matka a má dítě. Šmytec. Jediný rozdíl je v tom, že dnešní "civilizovaná" žena si bez hromady příruček, hordy doktorů a haldy zbytečných elektronických 3,14čovin, jak trefně psala helena, neumí s dítětem mnohdy poradit. Přírodní národy vychovávají své děti intuicí a srdcem, rádobycivilizovaná žena tohle už nějak zapomněla. Jsem ráda, že jsem v mnoha ohledech taky "primitivní", že jsem ke svým dětem nepotřebovala manuál, návody na netu ani hromadu přístrojů. A kupodivu to obě přežily a celkem zdárně prospívají. 
Upravil(a) modrovous (21. 12. 2017 17:45)
Není tady
A nevydávají náhodou ony chůvičky škodlivé záření? 
Není tady
Nevydávají - ale prej způsobujou rychlou impotenci 
Není tady
Ta impotence je jasná, ovšem to záření.....prý horší než wifi....Navíc blízko hlavičky....
Není tady