Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 31. 8. 2017 17:11

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Hon za zážitky

sova

Upravil(a) Dorka (31. 8. 2017 20:23)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#52 31. 8. 2017 17:12

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Hon za zážitky

sova

Upravil(a) Dorka (31. 8. 2017 20:22)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#53 31. 8. 2017 17:13

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Hon za zážitky

sova

Upravil(a) Dorka (31. 8. 2017 20:21)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#54 31. 8. 2017 18:46

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Hon za zážitky

luděk napsal(a):

neutrální  emoce není silný zážitek

Určitě budeš umět definovat, co je to "neutrální  emoce", že? Děkuji wink


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#55 31. 8. 2017 19:01

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Hon za zážitky

Taky jsem zvědavá, jestli to Luděk vysvětlí.
Já bych řekla jedině: Ani kladná, ani zápo*ná; ani silná, ani slabá.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#56 31. 8. 2017 19:06

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Hon za zážitky

Ja zkusim za chvili zrestaurovat ten prispevek, co se mi zdvojil a pak zmizel.


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#57 31. 8. 2017 20:18

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Hon za zážitky

luděk napsal(a):

...
silný zážitek je ten, na který se vzpomíná.  Vždy je to emoční záležitost a může být pozitivní nebo negativní. Neutrální  emoce není silný zážitek.
A silný zážitek zůstává v srdci a následně v mysli po celý život. Množství zážitků záleží na naší citlivosti k emocem. Senzitivové považují vše kolem nich za zážitky, proto nějak nerozlišují  jejich velikost, prostě si na ně vždy vzpomenou, navíc nepotřebují zádné velké emoce, protože vlastně v emocích svých i cizích žijí celý život a spíše potřebují klid, aby si od toho shonu odpočinuli.

Trosku jsem to zrevidovala, promin, autore gloria

Ok k prvne vytucnenemu...godlike

K "senzitivnim zazitkum" bych dodala jen to, ze vyraz "senzitivove" bych nahradila slovy 'nekteri stastlivci'. Muzou byt geniove, nebo hooodne "jednodusi" (i dementni, vis?), a zbytek tve definice plati...
Plati i to, co si myslim ja, ze od zadnych SILNYCH zazitku si nemusime odpocivat, od pozitivnich vubec ne, z tech po zbytek zivota "cucáme", z tech plusovych, negativni zpracovavame, a myslim, ze z nich taky "cucáme" to, co UZ NIKDY!

Dobre tema k promýšlení, dik...rodna

Upravil(a) Dorka (31. 8. 2017 20:20)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#58 31. 8. 2017 22:58

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Hon za zážitky

vrabčák napsal(a):

Taky jsem zvědavá, jestli to Luděk vysvětlí.
Já bych řekla jedině: Ani kladná, ani zápo*ná; ani silná, ani slabá.

...pak to ale není emoce, dle mého. Je to opravdu zvláštní spojení....va
Neutrální postoj k něčemu - to jo. Ale neutrální emoce? Nebo neutrální zážitek? Taky nevím.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#59 1. 9. 2017 6:13

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Hon za zážitky

Tulipánka napsal(a):

Dorka napsal(a):

Dorka napsal(a):

Co to jsou "silne zazitky"?

Prosim, prosim, muze mi to nekdo definovat?
Let balonem?
Potapeni?
Slalom?
Ruska ruleta?
Lezeni po odstavenych vagonech?
Lezeni po horach?
Paintball?
Bandzi dzamping?
Zazitky na prahu smrti?...

Nebo   C O   T O   J E  ??? va

Silné zážitky - cokoliv neobvyklého. Pro mě je neobvyklá třeba dovolená v cizí zemi, kde jsem ještě nebyla. Tohle mě napadlo, když jsem viděla lidi, jak si užívají dovolenou třeba v ČR a jsou moc spokojení. Pro mě ta dovolená v ČR byla normální a tuctová, nedokázala jsem si ji užít.

Tulipánko a není možné, že mᚠuž vlivem tvé práce "vypáleno?" Kreativní práce, jakou děláš, je totiž nesmírně vyčerpávající, ač se to nezdá, vypadá to navenek jen jako taková "zábava a hraní", ale člověk má pak potřebu být jen sám se sebou a není to vůbec nic špatného.
Možná jsi už přesycená zážitky, je to jako když si zvyklá na přesolená a překořeněná jídla a pak si neumíš vychutnat jemnou přirozenou základní chu jídla.

Já bych asi rozlišovala silné zážitky a příjemné zážitky.......příjemné jsou třeba ty všelijaké návštěvy cizích zemí, ale silnými bych je asi nenazvala.....i když pokud si člověk třeba v takovém římském Koloseu nebo na podobných místech světa a vybaví, co se tady dělo před tisíciletími, tak to může být hluboký zážitek. Ale stejné pocity mám třeba i když prolézám křoví na místě dávné keltské osady a jiných zaniklých osad tady u nás, v mém okolí..........ale tohle máme každý jinak.

Silný zážitek nemusí být podle mě žádný výrazný, "adrenalinový", ale ten, který si člověk vybavuje po mnoha letech a rád se k němu vrací........ vzpomínám ráda třeba na to, jak jsem jako hodně malá s babičkou jezdila na pole, vezla mě na dece na kárce spolu s nářadím a ukázala mi, jak se dělá "muzika" - strčí se dřívko do kola a to pak vyluzuje různé tóny.......to byla pak vždycky moje oblíbená zábava po cestě.

Po adrenalinových zážitcích vůbec nebažím (i když dřív to tak bývalo)......spíš si ráda vychutnávám "obyčejné" věci.

Není tady

 

#60 1. 9. 2017 6:26

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Hon za zážitky

Barča napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Silné zážitky - cokoliv neobvyklého. Pro mě je neobvyklá třeba dovolená v cizí zemi, kde jsem ještě nebyla. Tohle mě napadlo, když jsem viděla lidi, jak si užívají dovolenou třeba v ČR a jsou moc spokojení. Pro mě ta dovolená v ČR byla normální a tuctová, nedokázala jsem si ji užít.

To možná záleží ne na místě (dovolené), ale a způsobu prožití. Například já, ačkoliv jsem to nikdy nezažila a bohdá ani nezažiju, jsem přesvědčena, že dovolená v rezortu s all inclusive by mě nerajcovala doma, ani v tropech.
Jaké zážitky tě Tulipánko lákají?
Mně se zdá, že silné zážitky je třeba si nějakým způsobem "odpracovat".
Doufám, že to nebude znít cynicky, ale pro mne třeba byla nesmírně silným zážitkem smrt mé tchýně, když jsem seděla u její postele a  držela ji za ruku ....... Nezapomenu na to, poznamenalo a poznamenává mě to v celém mém životě.
Někdy jen stačí se silným zážitkům nevyhnout.

Nazvěme to tedy prožitkem místo zážitku, aby to neznělo pro někoho cynicky........vím, o čem mluvíš, taky jsem sdílela se třemi nejbližšími jejich poslední dny a konec, jejich myšlenky a uvažování a to člověka poznamená navždy.

Není tady

 

#61 1. 9. 2017 7:40

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Hon za zážitky

Dámy, docela mě potěšilo, kolik se tu najde takovejch, kterejm - velmi zjednodušeně řečeno - stačí "ke štěstí" kapka namísto cisterny...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#62 1. 9. 2017 14:26

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Hon za zážitky

Petr100 napsal(a):

Selimo Slovensky raj mám prolezlý i Slovensky kras. Bejvávalo.

Njn... aj u mňa asi tak. Teaz mi stačia Karpaty okolo Bratislavy stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#63 1. 9. 2017 14:28

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Hon za zážitky

Judyna napsal(a):

vrabčák napsal(a):

Taky jsem zvědavá, jestli to Luděk vysvětlí.
Já bych řekla jedině: Ani kladná, ani zápo*ná; ani silná, ani slabá.

...pak to ale není emoce, dle mého. Je to opravdu zvláštní spojení....va
Neutrální postoj k něčemu - to jo. Ale neutrální emoce? Nebo neutrální zážitek? Taky nevím.

Neutrálny zážitok je taký, ktorý vyvolá neutrálnu (alebo skôr minimálnu) emóciu, podža mňa.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#64 1. 9. 2017 15:41

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Hon za zážitky

Neutralny zazitok je podla mna 0-zazitok. NESTAL SA, proste...
Neutralne nieco preži = nic neprezit, nezazit... vakuuum, prazdnota...
Je to to, co zazivame a zijeme dennodenne, proste bezny zivot, ktory nam spestruju tie INE, plusove alebo minusove zazitky...
Ked je cosi "silne", citime to hned pri JEHO vzniku: mrazenie, strach, husia koza, beton v zaludku. ..., no ja neviem rychlo, ako sa to este prejavuje. Ale som si ista, ze HNED!

Ked mi doktorka dala lejstro na kompletne vysetrenie vseckeho, citila som milionovy prival adrenalinu, ked som jej slubovala, ze si to dam vsetko vysetrit! (Neveriac sama sebe, ze TO CHCEM!, chcela som len vyhoviet jej a za seba splnit povinnost/no, nechcela!)

Teraz nedavno mi bolo HROZNE zle.
Ist k dochtorce, priznat, ze som sa vysetrit podla jej doporucenia nedala... dalsi adrenalin. Negativny!

Ano, Ludku, jisti lide maji silne zazitky kdekoliv, kdykoliv, jakkoliv, nečekané, nezvané, no...

Upravil(a) Dorka (1. 9. 2017 15:45)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#65 1. 9. 2017 18:40

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Hon za zážitky

Selima napsal(a):

Judyna napsal(a):

vrabčák napsal(a):

Taky jsem zvědavá, jestli to Luděk vysvětlí.
Já bych řekla jedině: Ani kladná, ani zápo*ná; ani silná, ani slabá.

...pak to ale není emoce, dle mého. Je to opravdu zvláštní spojení....va
Neutrální postoj k něčemu - to jo. Ale neutrální emoce? Nebo neutrální zážitek? Taky nevím.

Neutrálny zážitok je taký, ktorý vyvolá neutrálnu (alebo skôr minimálnu) emóciu, podža mňa.

Ale mě zaujalo spojení neutrální emoce, ne neutrální zážitek. A zase - může být zážitek ze své podstaty neutrální? Zážitek je něco, co vyvolá nějakou emoci, ta emoce musí mít nějaký podnět, na jehož základě vznikne. Když se neděje nic (neutrální zážitek, který nevyvolá ani kladnou, ani zápo*n reakci, takže nuda?), vzniká emoce? Možná nějaký pocit klidu, ele je to emoce? Není to spíš emoční stav?

Jen přemýšlím nahlas, nejsem psycholog.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#66 1. 9. 2017 20:40

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Hon za zážitky

Také nejsem psycholog a "neutrální emoce" na mě působí jako protimluv. I podle wikipedické definice hesla emoce.

Není tady

 

#67 1. 9. 2017 20:55

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Hon za zážitky

Nepatrný zážitek vyvolá jen velmi slabou emoci (tedy jak u koho wink ), ale fyzik by z měření na zážitkoměru jistě odvodil, jestli vznikne emoce kladná, nebo zápo*ná. Neutrální emoce podle mě neexistuje. A zážitek nemůže být nulový; nemělo by pak smysl mluvit o zážitku.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#68 1. 9. 2017 20:59

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Hon za zážitky

vrabčák napsal(a):

Nepatrný zážitek vyvolá jen velmi slabou emoci (tedy jak u koho wink ), ale fyzik by z měření na zážitkoměru jistě odvodil, jestli vznikne emoce kladná, nebo zápo*ná. Neutrální emoce podle mě neexistuje. A zážitek nemůže být nulový; nemělo by pak smysl mluvit o zážitku.

No přesně. A já se s tím tak vypisuju....smile storstark


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#69 4. 9. 2017 15:53

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Hon za zážitky

Moc všem děkuji za jejich názory smile
Já už na to přišla: ty zážitky mě neuspokojují, protože si jimi snažím kompenzovat nějakou potřebu, nedostatek. Ten však kompenzovat nejde. A to, že už mě to neuspokojuje, je dáno tím, že to stále nemá ten efekt. Takže uvědomění přišlo, teď se na tom pomalu začíná pracovat smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#70 4. 9. 2017 21:02

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Hon za zážitky

Jupííí.
Tu neuspokojenou potrebu, nedostatek, zkusis sem taky  p o j m e n o v a t  ?

Nebo uz to neni potreba?


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#71 5. 9. 2017 17:20

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Hon za zážitky

Dorka napsal(a):

Jupííí.
Tu neuspokojenou potrebu, nedostatek, zkusis sem taky  p o j m e n o v a t  ?

Nebo uz to neni potreba?

Dorko,
ještě včera jsem si myslela, že tou potřebou je stálé štěstí. Dnes mě ale jedna známá upozornila, že prožívá to samé a že když nedělá těch spousty věcí, že přichází děsivá prázdnota. A že je to právě o té prázdnotě. A já ji cítím úplně stejně. A že v té prázdnotě prý má poznat sama sebe. A s tím souhlasím, protože jsem si před pár dny uvědomila, že vlastně žiju život, který je podle většiny lidí normální a hezký, že ten život nějak není pro mě. Že bych v životě ráda více spontaneity, raději bych se toulala přírodou a poznávala zajímavé lidi, než mít svůj dům a každý den dělat to samé. A po tom, co jsem si tohle řekla, ta depka najednou téměř úplně zmizela...


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#72 5. 9. 2017 19:17

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Hon za zážitky

smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#73 5. 9. 2017 19:45

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Hon za zážitky

Tulipánka napsal(a):

Dorka napsal(a):

Jupííí
Tu neuspokojenou potrebu, nedostatek, zkusis sem taky  p o j m e n o v a t  ?

Nebo uz to neni potreba?

Dorko,
ještě včera jsem si myslela, že tou potřebou je stálé štěstí. Dnes mě ale jedna známá upozornila, že prožívá to samé a že když nedělá těch spousty věcí, že přichází děsivá prázdnota. A že je to právě o té prázdnotě. A já ji cítím úplně stejně. A že v té prázdnotě prý má poznat sama sebe. A s tím souhlasím, protože jsem si před pár dny uvědomila, že vlastně žiju život, který je podle většiny lidí normální a hezký, že ten život nějak není pro mě. Že bych v životě ráda více spontaneity, raději bych se toulala přírodou a poznávala zajímavé lidi, než mít svůj dům a každý den dělat to samé. A po tom, co jsem si tohle řekla, ta depka najednou téměř úplně zmizela...

Tulipánko. V životě každého člověka je čas každý den dělat to samé a pak je zase čas toulat se přírodou a poznávat zajímavé lidi... Ty teď mᚠmalé dítě, manžela, dům, teď je čas pro život, který žiješ teď. Tak ho přijímej a žij a nechtěj, co nemáš. Užívej si naplno to, co máš. A pak, až dítě (děti) vyrostou a ty si splníš to, co musíš, až se postaví na vlastní nohy, pak přijde tvůj čas pro všechno, co budeš chtít. Teď je čas povinností. Čas, kdy víc musíš, než můžeš. A tím si zasloužíš čas, který přijde, čas, kdy budeš víc moct, než muset.
Přijímej každý svůj čas s pokorou a žij ho klidně a spokojeně se vším, co k němu patří. Neutíkej od jedné věci do druhé, ale žij to, co je.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#74 5. 9. 2017 21:05

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Hon za zážitky

Eva. napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Dorka napsal(a):

Jupííí
Tu neuspokojenou potrebu, nedostatek, zkusis sem taky  p o j m e n o v a t  ?

Nebo uz to neni potreba?

Dorko,
ještě včera jsem si myslela, že tou potřebou je stálé štěstí. Dnes mě ale jedna známá upozornila, že prožívá to samé a že když nedělá těch spousty věcí, že přichází děsivá prázdnota. A že je to právě o té prázdnotě. A já ji cítím úplně stejně. A že v té prázdnotě prý má poznat sama sebe. A s tím souhlasím, protože jsem si před pár dny uvědomila, že vlastně žiju život, který je podle většiny lidí normální a hezký, že ten život nějak není pro mě. Že bych v životě ráda více spontaneity, raději bych se toulala přírodou a poznávala zajímavé lidi, než mít svůj dům a každý den dělat to samé. A po tom, co jsem si tohle řekla, ta depka najednou téměř úplně zmizela...

Tulipánko. V životě každého člověka je čas každý den dělat to samé a pak je zase čas toulat se přírodou a poznávat zajímavé lidi... Ty teď mᚠmalé dítě, manžela, dům, teď je čas pro život, který žiješ teď. Tak ho přijímej a žij a nechtěj, co nemáš. Užívej si naplno to, co máš. A pak, až dítě (děti) vyrostou a ty si splníš to, co musíš, až se postaví na vlastní nohy, pak přijde tvůj čas pro všechno, co budeš chtít. Teď je čas povinností. Čas, kdy víc musíš, než můžeš. A tím si zasloužíš čas, který přijde, čas, kdy budeš víc moct, než muset.
Přijímej každý svůj čas s pokorou a žij ho klidně a spokojeně se vším, co k němu patří. Neutíkej od jedné věci do druhé, ale žij to, co je.

Tulipánko, tohle ti Eva napsala krásně. Každý čas chce své. Ona ta zdánlivá nevýpravnost osudu nebo jak ty to nazývᚠprázdnotou, ta trvá vždycky jenom chvíli. Než se člověk srovná, smíří, tím se přenastaví a krásným zážitkem je mu pak i to, co by dřív pokládal za banalitu. A hodnota a síla zážitku je měřitelná právě jenom tím vnitřním prožitkem smile

Není tady

 

#75 5. 9. 2017 21:59

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Hon za zážitky

"Nekonecny pribeh"?
"Prazdnota"?

Falko?


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů