Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 22. 6. 2017 23:01

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Stelička napsal(a):

Barča napsal(a):

Promiň, Steličko, nerozumím tvé větě "V jeho očích ......", kdo se jak rozhodl?

On se údajně rozhodl mě nevzít na oslavu proto, že ho nemám dle něj dostatečně ráda (protože už ho tak často nenechávám přespat, nesleduji přesně chaos v jeho vyměňovaných směnách a netrávím s ním každou jeho volnou chvilku). A tím pádem nejsem dle něj vážná známost, hodná představení po jeho boku na rodinné oslavě. Vůbec si neuvědomuje, že vše v závorce vyvolal dlouhodobým využíváním mého zázemí, mé osoby a mé rodiny a mi tak trošku došla trpělivost.

Steličko, neznám tě a neznám ani toho tvého "mládence", takže netuším, kdo co komu kdy jak řekl, neřekl, naznačil, nenaznačil, urazil se ...... a tak, ale tohle chování a jednání je za hranicí,je NEPŘIJATELNÉ, a by se tak choval kdokoliv, krom malého dítěte. Chápu, že bys cítila smutek a lítost, kdyby ses se svým přítelem rozešla, ale vᚠvztah nutně potřebuje změnu.
To, že zvažuješ rozchod, odmítᚠintimnosti, ale dál se s ním normálně bavíš, to vlastně žádná náležitá změna není, to jsi, asi v menší míře, méně nápadně, možná podvědomě dělala už nějakou dobu. Ta nespokojenost s tím, že jsi využívaná, že vztah je nevyvážený z tebe musí být cítit už nějakou dobu a ty i on prohlubujete příkop mezi vámi.
Asi by bylo na čase nejen mluvit o svých pocitech (mám pocit, že jsem naštvaná .....), ale vyjádřit a označit i emoce a říct mu, že jsi naštvaná a proč. Případně věcně sdělit, jak by sis to, co ti vadí představovala ty tak, aby bylo jasné,že to, jak to dělá on není nutně špatně a to, jak to chceš ty, není nutně dobře. A je dobré chovat se adekvátně, čili třeba nepokračovat v normální komunikaci.
Zdá se mi, že jsi nezřetelná, matoucí a tím podporuješ jeho uhýbavé, rovněž nezřetelné akce i reakce.
A k té oslavě - tu pořádá on? On je hostitel?

Není tady

 

#52 23. 6. 2017 6:27

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Já vždycky říkám, že už nám není 15, abychom si nechali vše líbit
To bys hleděla, Andreo, jak by s takovým mnohá patnáctka zametla...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#53 23. 6. 2017 13:54

Stelička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 1160

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

helena napsal(a):

Já vždycky říkám, že už nám není 15, abychom si nechali vše líbit
To bys hleděla, Andreo, jak by s takovým mnohá patnáctka zametla...

Jj, já mít patnáct, tak s ním taky rychle vyběhnu. Ale znáte to, po čtyřicítce už nemůžeme hrát ani na schovku, protože by nás nikdo nehledal, ne tak po padesátce. Zkusily jste se holky, někdy kouknout na seznamku 50+ ? Brrr.


http://sirmi.ic.cz/cara/215.gif

Není tady

 

#54 23. 6. 2017 13:58

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Stelička napsal(a):

Jj, já mít patnáct, tak s ním taky rychle vyběhnu. Ale znáte to, po čtyřicítce už nemůžeme hrát ani na schovku, protože by nás nikdo nehledal, ne tak po padesátce. Zkusily jste se holky, někdy kouknout na seznamku 50+ ? Brrr.

Zkusila. A právě proto jsem si to už srovnala v hlavě tak, že než být se špatným partnerem, jen abych nebyla sama, tak to raději budu sama. smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#55 23. 6. 2017 14:31

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Eva. napsal(a):

Stelička napsal(a):

Jj, já mít patnáct, tak s ním taky rychle vyběhnu. Ale znáte to, po čtyřicítce už nemůžeme hrát ani na schovku, protože by nás nikdo nehledal, ne tak po padesátce. Zkusily jste se holky, někdy kouknout na seznamku 50+ ? Brrr.

Zkusila.tummenupp A právě proto jsem si to už srovnala v hlavě tak, že než být se špatným partnerem, jen abych nebyla sama, tak to raději budu sama. smile

blahopřeji k rozhodnutí

Není tady

 

#56 23. 6. 2017 19:13

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

No tak Eve jsi jeji rozhodnuti schvalila... Mas i neco konstruktivniho pro Stel?
Ja treba jo!
Co se zamyslet nad tim, ze "zeny jsou z Venuse a muzi z Marsu"..., a ze to vsecko jaksi prozivame a CITIME jinak?


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#57 24. 6. 2017 9:58

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

aprill napsal(a):

blahopřeji k rozhodnutí

aprill, není k čemu blahopřát. Já jsem nepsala, že jsem se rozhodla.
Rozhodnout se můžu, že si najdu jinou práci, že jdu nakoupit, kam půjdu na výlet...
Láska není otázkou rozhodnutí.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#58 24. 6. 2017 12:18

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Láska možná ne, ale partnerství ano. Myslím, že tvé srovnání v hlavě chce notnou dávku odvahy a tys ji našla. Jsi dobrá!

Není tady

 

#59 24. 6. 2017 13:04

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

hm........ad špatný parák...........
mám paráka na cesty..........je to A/ někteří si vzpomenou/, je jen parák na cesty.........teď jsme byli v Číně, ve 4- 3 ženy a A......egoistický narcis..........ale chlapa na takové cesty potřebujeme, je to hrozné, ale bez mužského elementu takové cesty nejdou-nebudu rozepisovat
čím je starší, tím je.............ženy jsou na "tom" jinak.....
byl rok, kdy s námi necestoval, nevzaly jsme ho.........ale pak ho opět přijaly
a tak špatný parák jde.......na něco........nenechat se převálcovat a musí to být aspoň nějaký přínos

Není tady

 

#60 24. 6. 2017 13:56

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Veru, ja si pamatuju, ze byl ze zacatku p. Bozskym... No, starnuti dela sve...Muj se s rokama polepsuje...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#61 24. 6. 2017 14:31

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Dorka napsal(a):

Veru, ja si pamatuju, ze byl ze zacatku p. Bozskym... No, starnuti dela sve...Muj se s rokama polepsuje...

ano, tehdy byl............pomohl mi na druhý břeh, teď je"jen" parák na cesty.......k mé i jeho radosti

Není tady

 

#62 24. 6. 2017 14:50

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Eva. napsal(a):

aprill napsal(a):

blahopřeji k rozhodnutí

aprill, není k čemu blahopřát. Já jsem nepsala, že jsem se rozhodla.
Rozhodnout se můžu, že si najdu jinou práci, že jdu nakoupit, kam půjdu na výlet...
Láska není otázkou rozhodnutí.

Ale je to rozhodnutí. Samozřejmě láska buďto je nebo není, ale jen ty se rozhodneš, jak se zachováš. Srovnala sis to v hlavě - rozhodla se, že než být se špatným partnerem, raděj budeš sama.

Já žiju sama dlouhodobě, problém o případné partnery jsem nikdy neměla (vlastně by se dalo říct že i teď by se někdo našel), ale já se velice špatně dostávala ze "zážitků" v mém manželství, dalších vztahů jsem se bála, až to došlo do stadia, že jsem si uvědomila, že se do nich vlastně nutím a osvobodila jsem se od myšlenky, že bych neměla být sama. Přesto asi moje rozhodnutí nebylo až tak svobodné, jelikož vyšlo z toho, co jsem psala. Možná, kdybych tenkrát navštívila nějakého odborníka, pomohl by mi natolik, že by se můj život odvíjel jinak. Kdo ví.
Každopádně ničeho nelituju. Daleko horší to mají lidé, kteří sami být nechtějí, pořád někoho shánějí a nemohou sehnat nikoho pořádného. To musí být nešastný život.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#63 24. 6. 2017 15:13

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Judy nevím jestli jsi mě pochopila. Skvělý partner, kterého miluji, se mnou žít nebude. A ti volní jsou strašní. Tak jsem raději sama, než brát, i když bych nového partnera nemilovala a nevyhovoval by mi. Mít někoho za každou cenu, jen abych nebyla sama, to nechci. Taková chudinka nejsem. A taky nechci být až do smrti za druhá, i když svým způsobem první. Poznání, že lze být sám a že to má taky hodně do sebe, osvobozuje.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#64 24. 6. 2017 15:58

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Eva. napsal(a):

Stelička napsal(a):

Jj, já mít patnáct, tak s ním taky rychle vyběhnu. Ale znáte to, po čtyřicítce už nemůžeme hrát ani na schovku, protože by nás nikdo nehledal, ne tak po padesátce. Zkusily jste se holky, někdy kouknout na seznamku 50+ ? Brrr.

Zkusila. A právě proto jsem si to už srovnala v hlavě tak, že než být se špatným partnerem, jen abych nebyla sama, tak to raději budu sama. smile

No, jeste se rika jeden citat.S neřádem špatne,bez neřáda jeste huř.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#65 24. 6. 2017 16:08

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Bez neřáda líp. stolt


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#66 24. 6. 2017 17:52

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Eva. napsal(a):

Judy nevím jestli jsi mě pochopila. Skvělý partner, kterého miluji, se mnou žít nebude. A ti volní jsou strašní. Tak jsem raději sama, než brát, i když bych nového partnera nemilovala a nevyhovoval by mi. Mít někoho za každou cenu, jen abych nebyla sama, to nechci. Taková chudinka nejsem. A taky nechci být až do smrti za druhá, i když svým způsobem první. Poznání, že lze být sám a že to má taky hodně do sebe, osvobozuje.

Ano, pochopila a plně s Tebou souhlasím.To, co jsem napsala, byl zase můj příběh . Navíc něco podobného, co píšeš v poslední větě, mám pod čarou


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#67 24. 6. 2017 19:07

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Odříkanýho chlebíčka... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#68 24. 6. 2017 20:27

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Judyna napsal(a):

Ano, pochopila a plně s Tebou souhlasím.To, co jsem napsala, byl zase můj příběh . Navíc něco podobného, co píšeš v poslední větě, mám pod čarou

Chtěla jsem to napsat Steličce proto, kdyby se rozhodla, aby neměla strach být bez partnera.
Ostatně, nikdo neví, co ho ještě může v životě potkat.
A taky kolika ženám muž zemře třeba v padesáti a ony už zůstanou samy. Stejně jako ženy, co jsou samy z jiných důvodů.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#69 24. 6. 2017 20:30

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

To "s neradem", se tusim spis rika: S chlapem blbe... a bez nej jeste blbeji...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#70 24. 6. 2017 21:36

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

S chlapem špatně, bez chlapa ještě hůř big_smile I když já si nemyslím, že se mám bez partnera zase nějak extra špatně big_smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#71 24. 6. 2017 21:44

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Heleno, jak jsi to, prosím tě, myslela s tím největším krajícem? Ne a ne mi to dojít! kapitulation


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#72 25. 6. 2017 12:49

Jaňule77
♥------
Registrovaný: 6. 5. 2014
Příspěvky: 17

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Steličko, byla jsem na tom stejně, můj přítel, o němž jsem tady před třemi lety někdy psala a který si s mými dětmi nesedl, si taky svoje slavil se svou rodinou na několikrát / jednou s dětmi a matkou, jednou v práci, jednou s rodinou bývalé partnerky/ a já tam zvaná nebyla. Byli jsme oba volní, podotýkám. Kam se mě ale snažil tahat, byly návštěvy a oslavy vzdálených příbuzných za přítomnosti matky. Koho by lákal takový večer, zejména po celotýdenní práci? To není že se sejdu s lidmi blízkými na domluvené posezení. Zvažovala jsem dlouho pro a proti. Nakonec ty děti měly pravdu a prokoukly to dřív, než já. Ten pán nebyl pro mě radostí a přínosem, ale dalšími povinnostmi a starostmi, dalšími omezeními a ústupky. S dětmi se vídám, jak se nám všem hodí, vnouče roste, děti mají lépe placené práce a já zjistila, že vídat se občas s někým, s kým si mám co říct, je lepší, než mít doma někoho de facto proti svojí vůli. Že hlídám vnouče a že mu koupím, to děláme každá, ne. Ovšem aby mi nějaký pán povídal do toho, kolikrát a kdy a jak se s dětmi vídám, co vnoučeti kupuju, aby mi podsouval svoje názory a směroval mě, kam potřebuje, to ne. Myslím Steličko, že bys měla kapku zachovat dekorum, než odejde na tu svou oslavu, popřej mu, předej mu svůj dárek a řekni mu, aby si to hezky oslavil. Na Tvém místě bych to s ním už jinak neslavila. Co bys mu organizovala a měla s tím práci? Nic takového. Pochopila bych to pouze v případě, kdyby byl zadaný. Jste oba volní, tak co byste si skládali účty? A na svých narozeninách bych s ním taky nepočítala. Někdy skutečně pomůže, když se začneš chovat úplně stejně. Asi se tomu říká nastavení zrcadla. A smutná nebuď. Byla bys pod palbou pohledů, co řekneš, jak se tváříš, možná by Ti jeho rodina dělala nějaké naschvály tím, že by se záměrně s tebou nikdo nebavil a třeba bys nakonec i zjistila, že Ti to nestálo ani zato. Jsou snad důležitější věci, než oslava, na kterou nepřijdeš a tudíž z ní neodejdeš.

Není tady

 

#73 25. 6. 2017 13:18

Jaňule77
♥------
Registrovaný: 6. 5. 2014
Příspěvky: 17

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

A fakt by mě dopalovalo, že na to, aby se mnou spal, aby užíval můj byt, jsem mu dobrá, ale na to, aby se mnou šel mezi svoje blízké lidi, zase nejsem. On se teď snaží smýt ze sebe tu odpovědnost, že on za to přece nemůže, že to je důsledek Tvého chování. A to vidím jako manipulaci s Tebou. My taky pobývali víc v přítomnosti mé rodiny. U mě v bytě se jedlo, spalo, a snažil se mě manévrovat i abych odpočívala, jak si představuje on /natáhnout se přes den ke knížce - on to nedělá, ani já bych neměla a večer se koukat na to, co vybral on/ I v okolí mé rodiny  se angažoval /rady, který druh výrobku koupit, vybíral, kam se půjde a co se bude jíst a aniž by byl s námi dohodnut, zda to tak chceme, platil za všechny a my to zjistili až pozdě, když se mělo kasírovat/. Život sice je kompromis, ale kterou z nás by bavilo ustupovat tak, abych to pořád byla já, kdo se podřídí? To je lépe žít sama. Je fakt, že někteří třeba nepochopili, proč jsem zahodila takové terno /já zaměstnanec s bytem, on podnikatel s velkým domem/, ovšem já snad nebudu nikomu nic vysvětlovat. Vztah musí vyhovovat oběma! Pokud jeden druhého tlačí někam, kde se ten druhý necítí dobře, pak něco nefunguje a je potřeba to řešit. A možná ten Tvůj hledá způsob, jak z toho vztahu vycouvat! Že se urazíš a rozejdeš se. Fakt Ti doporučuju nepřizpůsobovat se jeho směnám, ale v jeho volnu mu říct, nejsem doma, nepočítám s tím, už dneska něco mám. A to ne z uražené pozice - tys mě nevzal na své narozeniny, to mᚠzato, ale prostě z pozice člověka se stejnými právy, jako má on. Já se rozhodla, že mám svůj program. Nenech na sebe přehodit odpovědnost za to, že Tě tam nevzal. Nevzal by Tě stejně, ani kdyby ses rozkrájela. Byl rozhodnutý dopředu. Přestaň to řešit. Nech to na něm. Jak bude reagovat, že on nepůjde na nějakou akci s Tebou. Mezi námi, štvalo by mě to taky, to jo. Ale než abych tam byla navíc, to radši budu doma. A že já byla doma pokaždé. Co mě nejvíc vytočilo, když moc dobře věděl, že jsem v práci a jel si někam, kam věděl, že bych se ráda i já podívala. Kdybys viděla ten výraz, když říkal...ZAJEL JSEM SI ......DAL JSEM SI TAM......BYL TO PĚKNEJ VÝLET...NO TYS BYLA V PRÁCI...TVOJE VOLBA...MOHLAS JET TAKY.....A kdybys viděla ten výraz, když já potom, když jsem věděla, že nepřijede, jsem řekla, že jsem si někam /na rozdíl od něj autobusem/ zajela, něco si koupila a někde si pochutnala......Ten mi stál tedy taky zato!

Upravil(a) Jaňule77 (25. 6. 2017 13:25)

Není tady

 

#74 25. 6. 2017 16:10

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Kiara napsal(a):

S chlapem špatně, bez chlapa ještě hůř big_smile I když já si nemyslím, že se mám bez partnera zase nějak extra špatně big_smile

Me treba bylo,kdyz jsem s detma byla sama.Nemel kdo opravit kapajici kohoutek nebo protykajici zachod.Ja to neumela takze jsem porad musela otravovat znameho a tohle jsou jen drobnosti.Kde je treba vymalovani,prestaveni nabytku.Ted spoleham,ze vsechno opravi,zaridi partner.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#75 25. 6. 2017 17:10

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Ano, to je problém všech žen, které žijí samy. Přesto je to (pro mě ) lepší, než to, co já měla.
Taky mᚠErem štěstí na partnera, znám muže, kteří doma nehnou prstem a žena obvolává a zařizuje opravy, jelikož muži ten stav nevadí, on to spravit nepotřebuje....


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů