Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 20. 6. 2017 22:33

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Probůh, pán je vdovcem už pět let...tady už se o žádném hlubokém smutku přece mluvit nedá a pán by měl mít v hlavě srovnáno, jak tedy pokračovat dál. Pokud si chci po ovdovění vytvořit vztah, tak se vším všudy a novým parterkám musím nabídnout víc, než pokoutní schůzky pouze u ní doma a celkový vztah v poloilegalitě hmm


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#27 20. 6. 2017 22:46

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

vrabčák napsal(a):

Stelo, to, co chceš, je oprávněný. Dospělý dcery by se měly chovat dospěle, tchyně moudře, tedy přestat dirigovat. A on by si měl umět prosadit svou, a ne sebou nechat cloumat.

Kdo ví, jaká jeho je..........

Není tady

 

#28 21. 6. 2017 7:12

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Kdo ví, jaká jeho je..........
V každým případě bejvalá... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif
Čímž neříkám, že by ji měli vyřadit z okruhu rodiny... ale najít si partnerku po pěti letech je dost jiný, než po pěti měsících.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#29 21. 6. 2017 11:20

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Gazi napsal(a):

myslím si že Tvoje pocity jsou oprávněné a nejsi pro něj důležitá,dcery Tě nepřijaly.Důležitější je pro něj jeho původní rodina.Buď to vem jak to je nebo to ukonči.

Vidím to podobně. Můj osobní názor - vzhledem k tomu, že pro něj nejsi důležitá, což podle všeho nejsi, ani on by neměl být důležitý pro Tebe. A pokud mu jde jen o noční návštěvy, na to opravdu nepotřebuje vztah a zvaní své hračky do rodiny.
Ty to mᚠevidentně jinak.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#30 21. 6. 2017 11:21

ozon
♥------
Registrovaný: 24. 6. 2015
Příspěvky: 1

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Já  bych  do svého  vztahu  rozhodně  příbuzné netahala  .  Mám  svůj  věk  a  nemám  to  zapotřebí .  Jeho  výročí  bych  oslavila  ve  dvou  .  Přesto  ale  v  tomto  vztahu  určitě  něco  v  pořádku  není .

Není tady

 

#31 21. 6. 2017 11:30

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

ozon napsal(a):

Já  bych  do svého  vztahu  rozhodně  příbuzné netahala  .  Mám  svůj  věk  a  nemám  to  zapotřebí .  Jeho  výročí  bych  oslavila  ve  dvou  .  Přesto  ale  v  tomto  vztahu  určitě  něco  v  pořádku  není .

To pak ale podle mě není normální vztah se vším všudy. A není to věkem.
Pokud chci mít normální=běžný vztah, tak k němu příbuzní patří. Nežijeme ve vzduchoprázdnu.

Upravil(a) Eva. (21. 6. 2017 11:30)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#32 21. 6. 2017 15:40

Stelička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 1160

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Mi vůbec nejde o fyzické setkání s těmi příbuznými, co si budeme povídat, i v rodině si všichni nesednou, ne tak, když tam přijde nový člověk. Uráží mě, že partner nepovažoval mou účast za samozřejmost, že mě nechce mít v tak významný den po boku. Využít této příležitosti, kdy jde o JEHO oslavu a pozvat si tam třeba "ČERTA", pokud ho tam bude chtít. A říct, že ČERT tam bude a kdo se čerta bojí nebo se mu to nelíbí, tak je to jeho boj nebo volba.
Teď na mě pořád tlačí, a se sejdeme, někam jdeme, že je venku hezky a je to škoda. Jak někdo napsal, chce mě jako hračku, jako výplněk volného času. Moje pocity a city, které odcházejí, nechápe. V jeho očích jsem to já, kdo všechno pokazil a nemá ho dostatečně rád a proto se tak rozhodl. A proč si to myslí? Protože se mu z mé strany dostalo omezení ochoty poskytovat vše já.

Upravil(a) Stelička (21. 6. 2017 15:44)


http://sirmi.ic.cz/cara/215.gif

Není tady

 

#33 21. 6. 2017 17:22

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Kiara napsal(a):

Probůh, pán je vdovcem už pět let...tady už se o žádném hlubokém smutku přece mluvit nedá a pán by měl mít v hlavě srovnáno, jak tedy pokračovat dál. Pokud si chci po ovdovění vytvořit vztah, tak se vším všudy a novým parterkám musím nabídnout víc, než pokoutní schůzky pouze u ní doma a celkový vztah v poloilegalitě hmm

Nemyslím, že by existovala nejaká povolená dĺžka smútku - hlbokého alebo plytkého - a moja stará mama sa po ovdovení (v cca 40tke) už nikdy nevydala. Ale keď niekto vyhžadáva vzah, zrejme už JE vyrovnaný...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#34 21. 6. 2017 17:25

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Eva. napsal(a):

ozon napsal(a):

Já  bych  do svého  vztahu  rozhodně  příbuzné netahala  .  Mám  svůj  věk  a  nemám  to  zapotřebí .  Jeho  výročí  bych  oslavila  ve  dvou  .  Přesto  ale  v  tomto  vztahu  určitě  něco  v  pořádku  není .

To pak ale podle mě není normální vztah se vším všudy. A není to věkem.
Pokud chci mít normální=běžný vztah, tak k němu příbuzní patří. Nežijeme ve vzduchoprázdnu.

Neviem, čo je "normálny" vzah a čo je nenormálny, ale ja som vždy dos dlho čakala, než som niekoho "ofiko" predstavila v rodine. Na druhej strane moji partneri tým nijako netrpeli a keď prejavili záujem (a niečo "vydržalI"), k predstaveniu došlo...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#35 21. 6. 2017 19:09

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

V jeho očích jsem to já, kdo všechno pokazil a nemá ho dostatečně rád a proto se tak rozhodl. A proč si to myslí? Protože se mu z mé strany dostalo omezení ochoty poskytovat vše já.
Jsem se koukám trefila, s vydíráním...
Upřímně - líbí se ti představa, že to takhle bude dalších X let? (A mně odpovídat nemusíš...)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#36 21. 6. 2017 20:11

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

On chce prostě asi jen pár hezkých chvilek a Ty mu to Steličko teď kazíš. Že se nestydíš....

(Hela má pravdu. Je Ti to zapotřebí? Pokud to nechceš brát tak jak on, jen by Tě to trápilo. Tady došlo k nepochopení. Každý chcete od vztahu něco jiného. Je třeba si to pořádně vysvětlit a pak se rozmyslet, co dál)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#37 21. 6. 2017 20:39

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Neřekla bych, že chtějí každý něco jiného od vztahu. Vztah není někdo ani něco, co nám může cokoliv dát. Vztah si vytváříme my sami.
Stelička chce mít prostě jiný vztah, než její přítel.
Buď budou dělat kompromisy, anebo bude každý hledat pro vztah jiného partnera.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#38 21. 6. 2017 20:53

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Stelička napsal(a):

Mi vůbec nejde o fyzické setkání s těmi příbuznými, co si budeme povídat, i v rodině si všichni nesednou, ne tak, když tam přijde nový člověk. Uráží mě, že partner nepovažoval mou účast za samozřejmost, že mě nechce mít v tak významný den po boku. Využít této příležitosti, kdy jde o JEHO oslavu a pozvat si tam třeba "ČERTA", pokud ho tam bude chtít. A říct, že ČERT tam bude a kdo se čerta bojí nebo se mu to nelíbí, tak je to jeho boj nebo volba.
Teď na mě pořád tlačí, a se sejdeme, někam jdeme, že je venku hezky a je to škoda. Jak někdo napsal, chce mě jako hračku, jako výplněk volného času. Moje pocity a city, které odcházejí, nechápe. V jeho očích jsem to já, kdo všechno pokazil a nemá ho dostatečně rád a proto se tak rozhodl. A proč si to myslí? Protože se mu z mé strany dostalo omezení ochoty poskytovat vše já.

Promiň, Steličko, nerozumím tvé větě "V jeho očích ......", kdo se jak rozhodl?

Není tady

 

#39 21. 6. 2017 21:45

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Stelička napsal(a):

Mi vůbec nejde o fyzické setkání s těmi příbuznými, co si budeme povídat, i v rodině si všichni nesednou, ne tak, když tam přijde nový člověk. Uráží mě, že partner nepovažoval mou účast za samozřejmost, že mě nechce mít v tak významný den po boku. Využít této příležitosti, kdy jde o JEHO oslavu a pozvat si tam třeba "ČERTA", pokud ho tam bude chtít. A říct, že ČERT tam bude a kdo se čerta bojí nebo se mu to nelíbí, tak je to jeho boj nebo volba.
Teď na mě pořád tlačí, a se sejdeme, někam jdeme, že je venku hezky a je to škoda. Jak někdo napsal, chce mě jako hračku, jako výplněk volného času. Moje pocity a city, které odcházejí, nechápe. V jeho očích jsem to já, kdo všechno pokazil a nemá ho dostatečně rád a proto se tak rozhodl. A proč si to myslí? Protože se mu z mé strany dostalo omezení ochoty poskytovat vše já.

Steličko, mě by takovéto pokračování od pána už definitivně odpudilo usch a znovu se ptám: Mᚠzapotřebí v této parodii na vztah pokračovat, když už teď - po devíti měsících - je jasné, že to evidentně nebude mít žádnou budoucnost grater ?!?


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#40 21. 6. 2017 22:31

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Eva. napsal(a):

Neřekla bych, že chtějí každý něco jiného od vztahu. Vztah není někdo ani něco, co nám může cokoliv dát. Vztah si vytváříme my sami.
Stelička chce mít prostě jiný vztah, než její přítel.
Buď budou dělat kompromisy, anebo bude každý hledat pro vztah jiného partnera.

Jenom malá technická poznámka - říkᚠEvo úplně to samé jako já, jen jinými slovy.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#41 21. 6. 2017 23:52

Stelička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 1160

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Barča napsal(a):

Promiň, Steličko, nerozumím tvé větě "V jeho očích ......", kdo se jak rozhodl?

On se údajně rozhodl mě nevzít na oslavu proto, že ho nemám dle něj dostatečně ráda (protože už ho tak často nenechávám přespat, nesleduji přesně chaos v jeho vyměňovaných směnách a netrávím s ním každou jeho volnou chvilku). A tím pádem nejsem dle něj vážná známost, hodná představení po jeho boku na rodinné oslavě. Vůbec si neuvědomuje, že vše v závorce vyvolal dlouhodobým využíváním mého zázemí, mé osoby a mé rodiny a mi tak trošku došla trpělivost.

Upravil(a) Stelička (21. 6. 2017 23:55)


http://sirmi.ic.cz/cara/215.gif

Není tady

 

#42 22. 6. 2017 5:56

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

vrabčák napsal(a):

Stelo, to, co chceš, je oprávněný. Dospělý dcery by se měly chovat dospěle, tchyně moudře, tedy přestat dirigovat. A on by si měl umět prosadit svou, a ne sebou nechat cloumat.

stolt


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#43 22. 6. 2017 7:36

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Jenom malá technická poznámka
Ne Judy - ty to nikdy neřekneš tak dobře, výstižně a vůbec vissla


On se údajně rozhodl mě nevzít na oslavu proto, že...
A kdyby to nebylo to, co píšeš za "že", našel by si něco jinýho. Zlobivý* holčičky se přece musí trestat, ne brát na oslavy...
*) zlobivá = ta, která nedělá přesně to, co si pán představuje... a ani nemusí vědět, co to je
Vůbec si neuvědomuje
Uvědomuje - ale pro něj je to nepodstatný, jak se cejtíš. Přesně do momentu, kdy se projevíš jako samostatná bytost - tím mu totiž sáhneš na jeho pohodlí, začneš "zlobit" a... viz výše.

Upravil(a) helena (22. 6. 2017 7:39)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#44 22. 6. 2017 8:02

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Stelička napsal(a):

Barča napsal(a):

Promiň, Steličko, nerozumím tvé větě "V jeho očích ......", kdo se jak rozhodl?

On se údajně rozhodl mě nevzít na oslavu proto, že ho nemám dle něj dostatečně ráda (protože už ho tak často nenechávám přespat, nesleduji přesně chaos v jeho vyměňovaných směnách a netrávím s ním každou jeho volnou chvilku). A tím pádem nejsem dle něj vážná známost, hodná představení po jeho boku na rodinné oslavě. Vůbec si neuvědomuje, že vše v závorce vyvolal dlouhodobým využíváním mého zázemí, mé osoby a mé rodiny a mi tak trošku došla trpělivost.

Proč s ním za těchto okolností stále ještě jsi?
A druhá otázka - miluješ ho?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#45 22. 6. 2017 12:21

Stelička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 1160

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Eva. napsal(a):

Proč s ním za těchto okolností stále ještě jsi?
A druhá otázka - miluješ ho?

Správné otázky, kladu si je i sama a pro správné rozhodnutí chci znát i názory ostatních.

1. Jsem s ním, protože jsem vyčkávala, jestli se něco změní, když změním přístup (ochotu) i já. A jestli tedy budu či nebudu pozvaná na tu jeho padesátku, když na jiné oslavy mě nebral. Měla jsem to tak postavené, že na tomhle se vlastně rozhodnu. Jenže se to "provalilo" asi dřív, než on s tím počítal - prostě jsem to nevydržela a přímo se zeptala. Jasně, ještě týž den, ve čtvrtek, mi nabídl, a s ním jedu v sobotu na oslavu narozenin k rodičům partnera jeho dcery, prý jsem zvaná Asi to neměl původně  v plánu, ale tímhle to chtěl zalepit. S hrdostí jsem odmítla - jistě o pozvání i pro  mě věděl dříve. Prý mi to nechtěl nabízet, protože věděl, že budu uražená, když nejdu na jeho oslavu. Houby s mákem, chtěl to ututlat, protože o nepozvaní k němu jsem dle jeho scénáře ještě neměla vědět.
Teď se snaží, protože s ním hraju čestnou hru a řekla jsem mu, že zvažuji rozchod, odmítám intimnosti, ale normálně se s ním bavím.

2. Těžká odpověď. Mám ho ráda, chyběl by mi, chyběl by mi parák na léto ... Ale určitě ho nemiluji jako na začátku. Jsem realista a nenechám se vycucnout. Své manželství (nevěra - mnozí si budou pamatovat z dřívějších příspěvků) jsem ukončila dle citátu z knihy: "Vrcholem lásky není přivlastnit si člověka, ale umět se ho vzdát." Jen se nechci ukvapit a ještě tomu dávám malou šanci.


http://sirmi.ic.cz/cara/215.gif

Není tady

 

#46 22. 6. 2017 13:24

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Stelička napsal(a):

Barča napsal(a):

Promiň, Steličko, nerozumím tvé větě "V jeho očích ......", kdo se jak rozhodl?

On se údajně rozhodl mě nevzít na oslavu proto, že ho nemám dle něj dostatečně ráda (protože už ho tak často nenechávám přespat, nesleduji přesně chaos v jeho vyměňovaných směnách a netrávím s ním každou jeho volnou chvilku). A tím pádem nejsem dle něj vážná známost, hodná představení po jeho boku na rodinné oslavě. Vůbec si neuvědomuje, že vše v závorce vyvolal dlouhodobým využíváním mého zázemí, mé osoby a mé rodiny a mi tak trošku došla trpělivost.

Tu mi tak trochu vyvstáva otázka - povedala si mu vôbec o svojej nespokojnosti a o tom, čo Ti na vzahu vadí a ako by si si ho predstavovala Ty? Lebo on si určite sám od seba nedomyslí, čo je zle...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#47 22. 6. 2017 13:43

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Stelička napsal(a):

Správné otázky, kladu si je i sama a pro správné rozhodnutí chci znát i názory ostatních.

1. Jsem s ním, protože jsem vyčkávala, jestli se něco změní, když změním přístup (ochotu) i já. A jestli tedy budu či nebudu pozvaná na tu jeho padesátku, když na jiné oslavy mě nebral. Měla jsem to tak postavené, že na tomhle se vlastně rozhodnu. Jenže se to "provalilo" asi dřív, než on s tím počítal - prostě jsem to nevydržela a přímo se zeptala. Jasně, ještě týž den, ve čtvrtek, mi nabídl, a s ním jedu v sobotu na oslavu narozenin k rodičům partnera jeho dcery, prý jsem zvaná Asi to neměl původně  v plánu, ale tímhle to chtěl zalepit. S hrdostí jsem odmítla - jistě o pozvání i pro  mě věděl dříve. Prý mi to nechtěl nabízet, protože věděl, že budu uražená, když nejdu na jeho oslavu. Houby s mákem, chtěl to ututlat, protože o nepozvaní k němu jsem dle jeho scénáře ještě neměla vědět.
Teď se snaží, protože s ním hraju čestnou hru a řekla jsem mu, že zvažuji rozchod, odmítám intimnosti, ale normálně se s ním bavím.

2. Těžká odpověď. Mám ho ráda, chyběl by mi, chyběl by mi parák na léto ... Ale určitě ho nemiluji jako na začátku. Jsem realista a nenechám se vycucnout. Své manželství (nevěra - mnozí si budou pamatovat z dřívějších příspěvků) jsem ukončila dle citátu z knihy: "Vrcholem lásky není přivlastnit si člověka, ale umět se ho vzdát." Jen se nechci ukvapit a ještě tomu dávám malou šanci.

Pak mě ještě napadá otázka - Chyběl by ti libovolný parák na léto, anebo konkrétně tento pán?

Já si tě pamatuji z dávných dob. Jsem tu od roku 2005, mám ale od nějaké doby jiný nick.
Osobně to už mám hozené tak, že než špatný parák na cokoliv, to raději žádný.

Upravil(a) Eva. (22. 6. 2017 13:47)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#48 22. 6. 2017 18:23

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Stelička napsal(a):

Barča napsal(a):

Promiň, Steličko, nerozumím tvé větě "V jeho očích ......", kdo se jak rozhodl?

On se údajně rozhodl mě nevzít na oslavu proto, že ho nemám dle něj dostatečně ráda (protože už ho tak často nenechávám přespat, nesleduji přesně chaos v jeho vyměňovaných směnách a netrávím s ním každou jeho volnou chvilku). A tím pádem nejsem dle něj vážná známost, hodná představení po jeho boku na rodinné oslavě. Vůbec si neuvědomuje, že vše v závorce vyvolal dlouhodobým využíváním mého zázemí, mé osoby a mé rodiny a mi tak trošku došla trpělivost.

Steličko - a řeklas mu to?

Jnak to, že Tě trestá za to, že se mu málo věnuješ, tak to je myslím daleko horší než kdyby tě jen nechtěl představit rodině. To je zřejmě člověk, který jen bere a Tvým úkolem a zároveň odměnou je zavčas vyčíst přání z jeho očí a co nejrychleji je splnit. Odměnou Ti budiž jeho spokojenost.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#49 22. 6. 2017 19:10

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

povedala si mu vôbec o svojej nespokojnosti a o tom, čo Ti na vzahu vadí a ako by si si ho predstavovala Ty?...
a řeklas mu to?

Myslím, že řekla a ne jednou, když píše - "Často jsem mluvila o mých pocitech, že nᚠvztah je v tomhle ohledu nevyrovnaný".
Pán bude asi z rodu těch, pro který o čem se nemluví (ONI nemluví), to neexistuje. Doplněno selektivní hluchotou je toho dost na malou krvavoučkou sadistickou vraždičku... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#50 22. 6. 2017 22:38

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Partner mě nepozval na svou padesátku

Steličko, takový vztah přece nemᚠzapotřebí. Já vždycky říkám, že už nám není 15, abychom si nechali vše líbit hjarta

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů