Oznámení

10.června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

10.června : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

24.dubna : Téměř bez práce: Domácí tymiánový chléb.

#1 18. 5. 2017 18:34

Antonka
♥♥-----
Místo: Kyjov
Registrovaný: 20. 8. 2012
Příspěvky: 46

Zmenšení prsou

Zdravím všechny
od doktora mi bylo doporučeno jít na zmenšení prsou ale mám z toho strašný strach. Je pravda že mi od prsou jde i bolest v zádech a další problémy ale já mám strach ze skalpelu!
A tak se ptám uživatelek tady na fóru - byla jste některé na zmenšení prsou? Napsali by jste mi jak to probíhalo ať se tak moc nebojím zajít si na konzultaci?
Díky

Není tady

 

#2 7. 9. 2017 11:55

Antonka
♥♥-----
Místo: Kyjov
Registrovaný: 20. 8. 2012
Příspěvky: 46

Re: Zmenšení prsou

Ahoj všechni
jsem si zašla na konzultaci do jedné kliniky a celá jsem se třepala strachy! Doktor byl ale strašně milej nakonec to nebylo tak hrozne. s moji výškou a velikostí prsou F byl rád že sem přišla. ted se ale rozmýšlím jestli jit do té kliniky protože ty operace jou všude tak drahé! Prosím byl tu někdo z vás u Medicom clinic? Tady na té strance je dole i cena https://www.medicomclinic.cz/zmenseni-prsou Já jsem na té spodní hranici teda ale i tak... chtěla bych vědět jak velcí odbornici tam jsou! Díky moc všem co mě podpoří na mojí cestě!

Není tady

 
NÁŠ TIP:

    Zápatí

    Powered by PunBB 1.2.24c
    © Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
    Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
    Ochrana osobních údajů