Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 15. 3. 2006 8:09

Hanka1
Host

ultrazvuk

Ahoj holky, prosím o radu. V 5+4 jsem byla na 1. UZ, ve zprávě je uvedeno Asp+ - to tedy znamená, že již byla zachycena akce srdeční? Lékař byl hooodně nemluvný, jen mi ukazoval, že ten plůdek ťuká..tak přesně to řekl.. Díky moc.

 

#2 15. 3. 2006 8:10

madlička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 3. 2006
Příspěvky: 3537

Re: ultrazvuk

smile

Upravil(a) madlička (16. 12. 2009 17:16)

Není tady

 

#3 15. 3. 2006 8:15

susan
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1497

Re: ultrazvuk

Hanka 1, moooc gratulujuuuuuuuu k tlukotu srdíčka :dudlik


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;53;28/st/20071023/n/Tomasek/dt/5/k/ac22/age.png
6 měsíců 9kg/74cm, 8měsíců 9,5kg/76cm 8zubů,12měsíců 11,2kg/80cm 9 zubů,18měsíců 14kg/87cm 16zubů

Není tady

 

#4 15. 3. 2006 8:20

Hanka1
Host

Re: ultrazvuk

HOlky díky moc. Já mám za sebou 1 zamlklé těhotenství, kdy se vůbec neobjevila právě akce srdeční, tak snad je to tentokrát na dobré cestě, DOUFÁM..

 

#5 15. 3. 2006 8:21

Moňa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 9. 2. 2006
Příspěvky: 1042

Re: ultrazvuk

Ahoj Hani, gratuluji. Tentokrát je určitě vše v pořádku dudlik Slyšet srdíčko miminka je moc krásné.


http://ticker.7910.org/as1cxJB0g411110MDAwMDYxMmR8MDAwMTQyN2R8S2Fyb2ztbmthIGlz.gif

http://ticker.7910.org/as1cCxj0g411110MDAwMTE0ZHwwMDA4OTk2ZHxWZW5vdXNlayBpcw.gif

Není tady

 

#6 15. 3. 2006 8:23

Ambra
Host

Re: ultrazvuk

Hani moc gratuluju. Já na UTZ v 5tt viděla jen gestační váček.

 

#7 15. 3. 2006 8:36

sunja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 2. 2006
Příspěvky: 616

Re: ultrazvuk

Moooooc moc gratuluji...já sjem taky včera doufala, že srdíčko už bude, ale nebylo....grater A to jsem podle PM včera ukončila 6.týden...ach jo....na další ultrazvuk jdu až za týden, je to věčnost....přepadají mně černé myšlenky, protože před 12 lety jsem viděla u syna srdíčko už v 6.týdnu a UTZ přes břicho a to byly UTZ méně kvalitní než dnes.... butter


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10053;104/st/20061104/dt/-9/k/3272/preg.png

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;107/st/19940729/n/Honza/k/00b0/age.png

Není tady

 

#8 15. 3. 2006 8:48

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: ultrazvuk

Hani, moooc gratuluju!
Sunjo, neboj, mimísek může být klidně o něco menší....

Není tady

 

#9 15. 3. 2006 9:01

Hanka1
Host

Re: ultrazvuk

Sunji, to bude v pohodě, pokud jsi teprve v 6. týdnu, za pár dní bude srdíčko vidět, určitě JO a jinak to nebude.

 

#10 15. 3. 2006 9:06

sunja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 2. 2006
Příspěvky: 616

Re: ultrazvuk

Holky, díky moc pussa to je přesně to, co potřebuju slyšet... pussa


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10053;104/st/20061104/dt/-9/k/3272/preg.png

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;107/st/19940729/n/Honza/k/00b0/age.png

Není tady

 

#11 15. 3. 2006 9:10

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: ultrazvuk

sunjo, já když jsem byla naposledy těhu, začala jsem na konci 9tt krvácet. Jela jsem hned do nemocnice, kde mi dělali utz a zjistili, že je mimís starý spíš na 6+3. Nebyla vidět ani srdeční akce, ale doktor řekl, že se to ještě může spravit... no u mě to skončilo špatně, ale chtěla jsem Ti tím pouze říct, že se nemusíš bát, že to srdíčko se může objevit klidně i později - myslím, že Hanka je spíš vyjímka, kde se objevilo tak brzo smile Takže žádné stresování a uvidíš, že to bude dobré!!

Není tady

 

#12 15. 3. 2006 9:14

Hanka1
Host

Re: ultrazvuk

Měla jsem kratší cykly, 24-25 dnů, OVU bývala už 10.den, takže proto už bylo asi srdíčko vidět v 5+4. Pokud je OVU později u delších cyklů, může být  srdíčko:hjarta: vidět později.

 

#13 15. 3. 2006 9:33

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: ultrazvuk

Holky zitra se jdu taky kouknout na srdicko jestli mimiskovi bije. Tak mam taky strach, ale verim, ze to je o.k. jsem v 6t.

Není tady

 

#14 15. 3. 2006 9:42

sunja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 2. 2006
Příspěvky: 616

Re: ultrazvuk

Holky moje, no já ani nevím, kdy jsem měla ovu, vysadila jsem totiž HA, hned poté 31.1. MS a další normální MS už jsem neměla, 2.3. mi vyšly pozitivní testy, takže těžko říct, kdy jsem otěhotněla, že?.. dumbom

Babu, to bude OK, budu na Tebe myslet, hlavně nám potom napiš,  co všechno jsi viděla, jo? wink


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10053;104/st/20061104/dt/-9/k/3272/preg.png

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;107/st/19940729/n/Honza/k/00b0/age.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů