Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 26. 3. 2017 13:02

Myska25
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 1. 2017
Příspěvky: 100

Změna UM

Dobrý den, je tu nějaká mamča, co mi poradí ohledně umělého mléka ? Momentálně prcka krmím Nutrilonem, ale začala po něm zvracet a bojujeme se zácpou. Přemýšlela jsem o přechodu na Sunar. Je tu někdo, kdo s ním mám zkušenosti ?

Není tady

 

#2 26. 3. 2017 14:41

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Změna UM

Tak tys přemýšlela, ju? No to by mě fakt zajímalo čím, když jsi sem nedávno nacpala tuhle debilní reklamu:


Myska25 napsal(a):

Střídat by se moc nemělo, ale ono ti kolikrát nic jiného nezbyde. Já začínala s Nutrilonem, ale to mi malá vždycky vyzvracela, tak jsem přešla na Sunar Premium a nemůžu si stěžovat. Pro malou je naprosto dostačující a těším se až začne papat kašičky, dívala jsem se na www.sunar.cz/nase-produkty/ , kde mají veškerou nabídku a něco z toho určitě vybereme smile.

Takže buď ses nám z těch reklam, co sem pořád tlačíš, definitivně zbláznila nebo ses o víkendu trochu víc posunula v čase. vissla Obojí by zasloužilo péči odborníka. wink


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#3 26. 3. 2017 14:51

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Změna UM

buď ses nám z těch reklam, co sem pořád tlačíš, definitivně zbláznila nebo ses o víkendu trochu víc posunula v čase
Tercium non datur?
Aby ses nespletla - třeba má dvojčata... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#4 26. 3. 2017 14:58

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Změna UM

Njn, po poněkud náročném měsíci jsem zjevně bez fantazie. big_smile


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#5 26. 3. 2017 15:01

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Změna UM

Jak bylo? Koalu máš? Nebo rovnou dvojčata? http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#6 26. 3. 2017 17:49

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: Změna UM

modrovous napsal(a):

Tak tys přemýšlela, ju? No to by mě fakt zajímalo čím, když jsi sem nedávno nacpala tuhle debilní reklamu:


Myska25 napsal(a):

Střídat by se moc nemělo, ale ono ti kolikrát nic jiného nezbyde. Já začínala s Nutrilonem, ale to mi malá vždycky vyzvracela, tak jsem přešla na Sunar Premium a nemůžu si stěžovat. Pro malou je naprosto dostačující a těším se až začne papat kašičky, dívala jsem se na www.sunar.cz/nase-produkty/ , kde mají veškerou nabídku a něco z toho určitě vybereme smile.

Takže buď ses nám z těch reklam, co sem pořád tlačíš, definitivně zbláznila nebo ses o víkendu trochu víc posunula v čase. vissla Obojí by zasloužilo péči odborníka. wink

MYŠ   je  posunutá v čase, a fest...   onehdá   spěchala   s radou  ...   na dotaz  starý 7 let    dumbom

Není tady

 

#7 23. 5. 2019 20:26

Radkka
♥♥♥----
Registrovaný: 11. 9. 2013
Příspěvky: 195

Re: Změna UM

Nám třeba Sunar víc než sedl, konečně je malá bez bolesti bříška a daleko víc ji zasytil.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů