Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 1. 2017 19:43

Kačka 88
♥------
Registrovaný: 6. 8. 2008
Příspěvky: 4

Dcera má problém chodit do školky a stýská si po otci. Jak to řešit?

Dobrý večer všem, mám dceru bude jí v dubnu 6 let. Manžel pracuje mimo domov a vrací se pouze na víkend. Někdy s námi tráví čas pouze pátek večer až neděle dopoledne. Dcera je na něm závislá. Kupuje jí dárky a sladkosti a uplácí za čas, který nemůže být s ní. Dcera za poslední tři měsíce vykazuje známky nevolnosti, ráno pláče, že jí bolí bříško a že nechce chodit do školky. Ve školce mi tvrdí, že se jí nic neděje a že prý po mém odchodu je do 15 minut klid. V září by měla nastoupit do školy, nevím jak tento přechod zvládneme. Nevím co mám dělat, máme rozdílný názor na výchovu. Já zastávám názor, že co se dítě naučí to za něj již nedělám, manžel má názor jiný, prý je to dítě a musíme se o něj starat, já tomu říkám opičí láska. S manželem tuto situaci probírám už tři roky, leč marně. Prý si hledá jiné zaměstnání, ale já už tomu nevěřím. Dokonce jsem byla rozhodnutá odejít za ním, ale nesetkalo se to s odezvou. Jsem bezradná. Prosím pokud máte názor na "naši" situaci budu ráda za vše. Děkuji. Katka

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů