|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
tady na babinetu se to probíralo na http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=3794
Není tady
To je mi moc lito, doufam, ze kaca bude silna a verim, ze ji jeji snoubenec a tatinek miminka moc psychicky pomuze! Ja sama se postizeni sveho detatka desim, nedelali mi triple test a tak mam obavy, aby neco nezanedbali. Porizovani vybavicky take odkladam na co nejpozdejsi dobu. nevim, jestli bych se o postizene detatko dokazala postarat...Opravdu obdivuju rodiny, ktere se postizenych deti nevzdaly a denodenne o ne pecuji.
Není tady
Je mi moc líto co se stalo Kačce vehnalo mi to slzy do očí a co vzkázat? Snad jen ať je silná.
Není tady
Chudina Kacka, ja si ani neumim predstavit co proziva, uz ten pocit, kdyz potratite hned na zacatku je sileny, uz proste ve vas byla ta radost, ze budete mit miminko a najednou je po vsem a vam je hrozne. To musi byt hrozne, co ted proziva chudera ona, kdyz vi, ze jeji miminko, ktere uz videla a uz je zaryte hluboce v jejim srdci, ze umre. Preju ji opravdu hodne sily a kdyby to jen slo tak zazrak.
Není tady
Tak Filípek dnes odešel do nebíčka. Psala Kačenka, že se s ním ještě stihla rozloučit...bože to je to nejkrutější co se může v životě stát...
Není tady

To je hrozné....... I když sme si spolu s Kacou nepsaly, sleduju její příběh...je to šílený.....mám stáhlé hrdlo a tečou mi slzy. Nemůžu si pomoct. I když to bylo pro chuďátko Filípka asi to nejlepší řešení....smrt je vždycky něco hrozného.
Pane bože, jak se s tím může člověk vyrovnat.....my které jsme to nezažily...asi sotva pochopíme co teď musí oba prožívat.
Moc jim držíme pěstičky i s manželem, ať je k nim čas milosrdný a dovolí jim brzo zapomenout a najít znovu smysl života.
Není tady
Neeeeeeee, to je strasne krute. I mne se kouli slzy po tvari..................... Nevim co psat. Kacence a Filipovi moc drzim do budoucna palce. Verim, ze priste to uz vyjde a budou stastni.
Ted budou muset zarizovat pohreb, to bych asi nezvladla!!!!!
Jdu zapalit svicku za Filipka!!!
Není tady

Ach joooo, a já jsem asi naivní a pořád jsem doufala že to byl omyl a že bude mít Filípek "jen" nějakou maličkou vadu a budou šťastný. To mě moc mrzí že to nevyšlo. Je to krutý!!!!!
Ale zase se snažim na to dívat z druhé strany, aspoň se chudáček maličkej dlouho netrápil...
Dřžim Kačce a Filipovi taky pěstičky ať to nejhorší trápení brzy přejde a oni ať jsou šťastní s dalším miminkem...
Nevim co říct 
Není tady
tak kvůli tomuhle jsem dva dny zapínala babinet se strachem, že se to tu dočtu... ach jo - ale i přesto jsem pořád doufala, že se s tím dá něco udělat, že se to spraví... přeju Kačence i jejímu partnerovi moc síly a naděje, že další miminko bude brzy a zdravé... budu na ně pořád moc myslet, nevím, jak se může stát, že je tak moc nemocné tak malinké miminko...
Není tady
Haňule napsal(a):
ja taky nevim, co bych delala,hlavne si ani nedokazu predstavit to preruseni v takovem stadiu, holky tak nejak premyslim, jestli se na to zeptat, ale pokud je to blbe, tak neodpovidejte, ale vite nekdo jak se takove preruseni az v 5 mesici dela? Nemyslim detaily, jen si to vubec neumim predstavit. ja se fakt omlouvam, pred tim nez jsem otehotnela, jsem si tohle nepripoustela, ale ted po te revizi proste vim, ze se muze stat vsechno a nechci takove veci zjistovat az budu zase tehotna, to by me mohlo stresovat a rada bych o tom neco vedela.
Takže z krve mi vyšlo postižení DS. Amniocentéza to potvrdila. V 22týdnu jsem šla na přerušení. Normálně vyvolali porod. Trvalo to asi dva dny než to vyvolali. Pak na porodním sále se to porodí a to je vše. Pošlou to na pitvu pak příjdou výsledky k doktorovi. Asi měsíc jsem byla na neschopence. Doktor mi nabízel i více, že se to u revizního obkecá.
Není tady
Miškaa napsal(a):
Tak Filípek dnes odešel do nebíčka. Psala Kačenka, že se s ním ještě stihla rozloučit...bože to je to nejkrutější co se může v životě stát...
Miškoo, když už se to muselo stát, aspoň se dlouho netrápil. I pro Kačenku je to tak možná lepší, netrpěl dlouho .. a příště už určitě bude miminko zcela zdravé, ikdyž Kačenka na Filípka nikdy nezapomene, vždycky pro něj bude mít v srdíčku dostatek místa i lásky. A je to tak správné. Mnohdy si člověk neuvědomuje, že život jako takový včetně zdraví je jeden obrovský zázrak. A když se stane něco škaredého, jako Kačence, obrátí se celičký dosavadní život naruby. Najednou člověk vidí spoustu věcí jinýma očima, vnímá souvislosti, které mu dosud unikaly. Utrpení člověka těžce zraňuje, ale i posiluje. To, že Kačí je silnější než mnohé z nás, již zcela dokázala. Má můj obrovský obdiv a přeju jí, ať jí život ukazuje jen již tu příjemnější tvář a brzy zdravé 
Není tady
Ely.. ty jsi to opravu napsala moc hezky. Opravdu to tak je, a já se k tomu přidávám.
Já vůbec nevěděla, jak na tu zprávu reagovat. Život je krutý.
Není tady
Jsem z toho vyřízená, co může být krutějšího? Pořád jsem se bála aby moje miminko nemělo tuhle a tuhle vadu, ale všechny kosmetický a léčitelný vady jsou proti tomuhle nic. Hrozně bych Kačce přála sílu a ať pod srdíčkem brzy začne růst zdravé mimi.
Není tady
Život je tak nespravedlivý,Kačenko pláču s tebou,vím přesně co prožíváš,nebot jsem to prožila taky,ale ve 28.tt,ale mimi se narodilo mrtvé a já se nemohla rozloučit,zhroutil se mi celý svět.Ale do roka a necelých dvou měsíců se mi narodila zdravá holčička,která mi vrátila chut do života.Proto kačenko doufám,že se ti přihodí to co mně a už brzo budeš chovat své zrdravé,krásné miminko v náruči.Přeji tobě a tvému snoubenci hooooooodně štěstí a sil.Prosím Miškoo,pozdravuj jí a at neztrácí naději,moc na ni myslíme.
Není tady
jjanulka napsal(a):
Život je tak nespravedlivý,Kačenko pláču s tebou,vím přesně co prožíváš,nebot jsem to prožila taky,ale ve 28.tt,ale mimi se narodilo mrtvé a já se nemohla rozloučit,zhroutil se mi celý svět.Ale do roka a necelých dvou měsíců se mi narodila zdravá holčička,která mi vrátila chut do života.Proto kačenko doufám,že se ti přihodí to co mně a už brzo budeš chovat své zrdravé,krásné miminko v náruči.Přeji tobě a tvému snoubenci hooooooodně štěstí a sil.Prosím Miškoo,pozdravuj jí a at neztrácí naději,moc na ni myslíme.
Jjanulko to je moc krasny:-) At jste hlavne zdravoučký!!!
Není tady
Díky moc Miško,tvému miminku přeji také moc zdravíčka a Kačce hodně štěstíčka,pořád na ní myslím a kutálejí mi slzy.Koukám na fotečku sice je malinká,myslím tu fotečku,ale tvá holčička je nádherná.MOc zdravíčka ahoj
Není tady
Je to kurewský ten život, nespravedlivý, to je na tom životě to nejošklivější, musíme přijímat to co nám dává at chceme či ne.
Ted taky hrozně bulím. Přeji jim pevné nervíky a hlavně at brzy mají zdravé miminko. A všechny tady at máme zdravé miminka.
Není tady
Život je krutý, snad přes své slzy v očích se mi podaří zdárně překopírovat zde slovíčka Katky, tak statečné maminky. Jen čas zakryje rány, ale jejich andílek navždy zůstane v jejich srdcích ........
Zaslal: čt 16. březen, 2006 13:08 Předmět:
--------------------------------------------------------------------------------
Nesmírně si vážíme vaší podpory každičké slovíčko ačkoli Vám připadá zbytečné málo nápomocné působí pro nás jako velká opora náplast pochopení, že ve chvílích těžkých se lidé dokáží obětovat pro druhé dokáží myslet na druhé tohle pro nás moc znamená i pro svět kolem, že člověk nevidí jen sám sebe děkujeme tak strašně děkujeme za vaši podporu, že ani všechny slova vděku nestačí.
Porodila jsem chlapečka malého Filípka 14.3.2006 v 16hodin vážil 1800g, hned po porodu jsme ho šli s Filipem přivítat, byl tak moc krásný, modré očičika po mě a tmavé vlásky po Filipovi, pojmenovalil jsme ho Filípek, byli jsme tam za ním po celou dobu dvou dnů co žil každou chviliku co to jen šlo, dali jsem mu tolik lásky kolik jsme mohli a myslím, že i Filípek to veděl, a ví že ho moc milujeme hladili jsem ho a vyprávěli o vše co sám nepozná. Byla se na něj podívat i moje sestra a rodiče přítele moji rodiče jelikož bydlí 450km z Prahy to bohužel už nestihli. Když jsme na něj mluvili vnímal nás koukal na nás tak moc to bolelo, že ho nemohu pochovat nakojit a odnést si dom bolí to pořád stéjně. Dneska mě propouštěli ránko jsme za Filépkem zašla, kdykoli jsem tam šla musela jsem běžet měla jsem strach, že už nebudu mít možnost mu nic říci a dnes ráno v 8h jsem tam byla řekla jsem mu že ho milujeme že je naše sluníčko ať se nám opatruje hladila jsem ho, doktoři říkali, že je to špatné, že mu museli dát léky na bolest aby se Filípek netrápil a Filípek v 8*45 odešel jako andílek čekal až se s ním příjdu rozloučit. Doktor mi volal když už jsem byla doma v 11h od té doby pláču a pláču ale děkuji Bohu, že jsem měla možnost ho naposledy pohladit říci mu vše vše co jsem chtěla děkuji Bohu za ten čas, který jsem s přítelem dostali i když ho bylo tak málo. Od doby kdy jsem se to dozvěděla u nás hoří svíčky. Děkujeme celému emiminu za to, že jste zapálily svíčky za to že jste na nás myslely já jsem to u porodu cítila tu velkou oporu nejen přítele ale i Vás Filípek to také cítil. A už je v nebíčku moc to bolí nevím jak dál, ale musíme to zvládnout. Přeji Vám všem moc krásné chvíle se všemi blízkými ať už miminky, dětičkami,manželi,příteli s rodinou protože je důležité užívat každou chviličku každý den nikdy člověk neví co ho v životě potká Děkujeme z celého bolavého srdce Katka, Filip a malý andělíček Filípek
Není tady
Kamcitko, opet mam slzy v ocich a ani se jim nebranim. Je to moc smutne, kdyz tak maly clovicek odejde. I ja jsem vcera zapalila svicku za Filipka a na Kacenku s pritelem stale myslim. Chce to ted hodne sil.....
Není tady
To je tak hezký !! Holky, už zase brečím. Ach jo ..
Kačenko, Filipe, držte se a moře štěstí vám oběma, zasloužíte si ho !! Filípku, tvoje tělíčko sice umřelo, ale tvoje dušička si časem najde znovu cestu ke své mamince a tatínkovi, možná už v podobě dalšího miminka. Byl jsi tu krátce, ale přinesl jsi s sebou lásku a to vůbec není málo.
Není tady

To je tak strašný!!!!!!!! Brečim a tolik s Kačenkou a Filipem cítím. Nemam žádná slova, která bych řekla....
Není tady

Elo ty vždycky dokážeš říct tak hezká slova...
Není tady