Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 3. 2006 17:00

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Emulips

Chtela bych vedet jaky mate nazor na pripravek Emulips-opravdu se po nem zhubne nebo je to jen dalsi tahani penez?


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#2 15. 3. 2006 16:14

Renataa
Host

Re: Emulips

suzy napsal(a):

Chtela bych vedet jaky mate nazor na pripravek Emulips-opravdu se po nem zhubne nebo je to jen dalsi tahani penez?

Tahání peněz, nezhubneš ani deko,brala jsem to.

 

#3 15. 3. 2006 18:16

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Emulips

No taky necitim zadny ucinek,to uz na Lipoxalu sem citila ze se snad aspon neco v tom tele deje.


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#4 24. 5. 2011 9:48

verska
♥------
Registrovaný: 2. 11. 2010
Příspěvky: 23

Re: Emulips

Emulips není na hubnutí, většina lidí po něm neshodila. Je super na úpravu trávení. Pozitivní, ale i negativní zkušenosti si můžete přečíst zde: reklama

Není tady

 

#5 1. 6. 2011 19:39

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Emulips

Hnus, škoda peněz !

Není tady

 

#6 3. 1. 2012 21:22

Saďourek
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 8. 2006
Příspěvky: 14203

Re: Emulips

Ahoj holky, tak jsem se začetla do zdejších diskusí ohledně hubnutí a musím se Emulipsu zastat. Za poslední rok jsem přibrala 6kg a nemohla jsem se jich ani za nic zbavit. Taky jsem začala hledat a nakonec Emulips vyzkoušela. Je i docela dobře finančně dostupný. Po měsíci mám v klidu 2 kg dole. Vsadila jsem na něj proto, že i moji rodiče důvěřovali bylinkám a v dětství byly stále kolem nás - i rodiče, ale mám na mysli ty byliny smile
Je třeba k tomuto produktu získat opravdu dobrého poradce a ne jen někoho, kdo chce mermomocí prodat a na Vás vydělat.
U užívání Emulipsu je taky třeba dodržovat určitá pravidla.

Naivní je ten, kdo si myslí, že nějaké léky nebo i kapičky z něj udělají modelku. Důležité je zvednout pprdel a začít něco dělat.  Emulips je JEN doplněk stravy.

KDyby jste to někdo chtěli vykoušet, dejte vědět a já vám info pošlu. Sama jsem zvědavá, jak moc se mi bude hubnutí dále dařit. Objednali jsme to i ségře na vánoce, ta ale potřebuje shodit mnohem víc, jak já, tak uvidíme, max. jí to pročistí organismus a nastartuje lepší trávení smile


http://lb1f.lilypie.com/kFtMp2.pnghttp://sirmi.ic.cz/cara/135.gif

Není tady

 

#7 5. 1. 2012 19:10

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Emulips

Pokud je člověk zdravý a vyloženě se nepřežírá, shubne jen tím, když ubere jídla a přidá pohybu. Na to nemusí mít poradce ani emulips ani nic jiného.  Jinak, až poradce zmizí, kila  asi opět přibudou. Obézní lidé jsou nemocni. Většinou si to nechtějí připustit. Než jsem vážně onemocněla, koupila jsem si menší sukénku, obleček či cokoliv, ubrala na jídle, přidala pohyb a fungovalo to. Jakmile jsem onemocněla, málo jím, mám hodně pohybu a stále přibírám. Když jsem řekla doktorce, že jím skoro jen ovoce a zeleninu, tak řekla, že toho jím určitě hodně, at uberu. Doktoři na nás kašlou,chtějí jen peníze, vyšetření stojí pojištovny velké sumy, tak každý tlustý člověk  bojuje, jak umí sám grater a ze zoufalství a v naději si zakoupí kde co. Ale v podstatě je to jen byznys. Od Herbalife po Emulips.

Není tady

 

#8 26. 1. 2012 10:19

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: Emulips

Že by Ginko biloba  ??? .............Milé dámy, jsem střední postavy, ale vždy jsem si říkala, že 2-3 kg by neškodilo dát dolů, ale nic jsem pro to ani nedělala, žádná dieta, žádný sport (vyjma procházky se psem) Jelikož mám nižšší tlak ( studené nohy atd..), začala jsem brát asi 2 měsíce denně ráno 2 tabletky ginko biloby a ejhle, po čase najednou se mně zdály kalhoty nějak větsí... Zhubla jsem za 2 měsíce téměř 2 kg a tak si říkám, jestli to není tou gingo bilobou, která upravuje i metabolismus...  Takže, která z Vás chce dát dolů jen prár kilo, možná že by to stálo za pokus...

Není tady

 

#9 1. 2. 2012 8:17

Saďourek
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 8. 2006
Příspěvky: 14203

Re: Emulips

Aneri, taky to mohlo být tím, že dyž jíš naopak zase málo, taky přibírᚠsmile
Já mám teď po uplynulém lěsíci další kilíčko dole a je jedno, jestli je to díky Emulipsu nebo jen díky zvýšenému pití vody (když to nadlehčím), ale musím říct, že mě to zase až tak moc velké omezování v jídle nestálo. Jen si trochu udělat řád a čas na jídlo. Ale to je vedlejší.

Je jedno jestli HErbalife , Ginko nebo Emulips. Někdo vyhodí hříšné peníze za kadeřníka, nehty a šmínky, já si koupím 1 měsíčně Emulips za 375,- a tím, že jsem se zaregistrovala, výjde mě o mnohem míň. Je to věc každého, kam investuje. NEmluvě o tom, že díky němu jsme se bavila příšerného nadýmání, takže už jenom to je super.
Každý den naletíme na reklamy v televizi a běžíme vyzkoušet úžasné potraviny a zdravé svačinky pro děti, prací prostředky atd.

Ale proč jsem tady po dlouhé době zase nakoukla. Před pár dny jsem koukala na recenze a narazila jsem na jednu diskusi, kde paní haní firmu OKG, ale přitom díky těmto produktům se její dítě zbavilo exému. Admin jí tam velice hezky odpověděl, že kdyby se jeho dítěti ztratil exem, vychvaloval by firmu do nebes a ne jí očerňoval. Diskuse někdy dokáží hodně ublížit...

M2jte se krásně a žijte blaze godlike


http://lb1f.lilypie.com/kFtMp2.pnghttp://sirmi.ic.cz/cara/135.gif

Není tady

 

#10 29. 5. 2013 17:16

verska
♥------
Registrovaný: 2. 11. 2010
Příspěvky: 23

Re: Emulips

Podrobné informace o něm ve formátu pdf jsou zde  reklama

Není tady

 

#11 5. 6. 2013 10:08

misulemispule
♥------
Registrovaný: 16. 5. 2013
Příspěvky: 2

Re: Emulips

Ahoj, já teda musím říct, že mi Emulips pomohl. Beru teda Emulips forte a hubnu, ale k tomu dodržuju pitný režim, trošku cvičím - většinou u TV :-) a nepřežírám se.

Konečně něco, co funguje. Nevím, jak vy, ale před tím jsem zkoušela takový ty zaručený spalovače jako Lipoxal atd. ale bylo mi z toho akorát blbě, šílený bušení srdce, motání hlavy atd. a ještě vyhozený nemalý prachy.

Ale kdo čeká, že se bude válet, žrát jak prase a hubnout, tak je dost naivní!!!!

Četla jsem i dost článků, že obezita souvisí s překyselením organismu, tak možná by bylo dobrý zjistit jak je to s vámi a něco s tím udělat. :-)

Není tady

 

#12 24. 6. 2013 14:54

laetti
♥------
Registrovaný: 4. 9. 2009
Příspěvky: 4

Re: Emulips

Musím se taky přidat se svou zkušeností-beru Emulips, chodím pravidelně na záchod a nepálí mě žáha. Také jsem se k firmě přidala a musím říct, že to není o prodeji, ale o pomoci lidem. Někteří to zkusí pár týdnů a pak nadávají, že jim to nezabralo-ale bylinky chtějí čas. Moje holky např. už skoro neznají rýmu, jsou zdravé jako rybičky-díky vitamínům OKG. Ale je to každého věc, zda utrácí za chemii, nebo dá přednost přírodě. Já si u toho i vydělám tummenupp

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů