|
1.září : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 1.září : Národní klasika: ovocné knedlíky. Jak zvádnout veškeré nástrahy jejich přípravy? 1.září : Dechberoucí krása těchto levitujících skleněných zahrad vás okouzlí. Aerárium: Vytvořte si svůj malý zelený svět |
|
|
Ano, to je stav ideální.
Ne, Evo., není...
Kdybys řádně četla/chápala psanej text, věděla bys, že jsem napsala "téměř ideální... ideál je nedosažitelnej".
Mít ráda sama sebe, proto si dopřeji dobrou práci
Ano, to" by rovněž byl "stav ideální"... 
Proc?
Pan - "vzdycky"? 
Není tady
Pandorraa napsal(a):
carpediem napsal(a):
Pandorraa napsal(a):
IVidim, ze studujes ty spravne webovky. To ti chvalim. Jen koule na to se sebou neco udelat porad nemas. Njn...nobody is perfect 😉No, na to se mám dost ráda. Nedospěla jsem do stádia, kdy bych měla nutkavou potřebu se sebou něco dělat. Pakliže ji mít budu, někam se určitě obrátím. Pak si nechám poradit od spokojených a úspěšných.
To vidím, že jsi nedospěla
Děkuju!!
Není tady

Pandorraa napsal(a):
carpediem napsal(a):
Pandorraa napsal(a):
IVidim, ze studujes ty spravne webovky. To ti chvalim. Jen koule na to se sebou neco udelat porad nemas. Njn...nobody is perfect 😉v
No, na to se mám dost ráda. Nedospěla jsem do stádia, kdy bych měla nutkavou potřebu se sebou něco dělat. Pakliže ji mít budu, někam se určitě obrátím. Pak si nechám poradit od spokojených a úspěšných.To vidím, že jsi nedospěla
Vidím,ze se tu nic nezměnilo,za dobu,co jsem sem nechodila.
Není tady
helena napsal(a):
Ale prd a vořech... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
Vydržet se sebou musí člověk (i člověčice, ano, Lupi http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png) vždycky - teda skoro - ale způsoby, kterak se "opustit" nejsou šmahem nijak pěkný.
Jestliže vychází aspoň se sebou, je to o něco lepší pro něj... a pokud i se svým okolím, pak se jedná o stav téměř ideální. Nicméně anžto ideál je nedosažitelnej, nikdy nemůže vycházet se všemi (i když teda s mnohejma se namísto vyjití dá vyběhnout http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif)
Ty eufemistko! 
Prej "nejsou šmahem nijak pěkný"......hnufný jsou!
Za šíření člověčice ti dávám řád stříbrné vařečky 
Není tady

Potom sa natíska otázka - a u Teba sa zmenilo...?
Není tady
helena napsal(a):
Proc?
Pan - "vzdycky"? http://fora.babinet.cz/img/smilies/va.gif
Nebudu mluvit za Pan - za sebe TÉMĚŘ vždycky. Ovšem, zdarma to nebylo, dosíci takového stavu
Máš asi pravdu, to "téměř" je tam důležitý - jenže Pan je Střelec, to jí musíš vodpustit 
Není tady

Selima napsal(a):
Potom sa natíska otázka - a u Teba sa zmenilo...?
Pokud to bylo na mě,
tak ano, změnilo.
Ale ne k lepšímu.
Není tady

Bolo to na Teba, jojo... A neteší ma to, ak je to teda tak.
Není tady
S hledáním "ideální" práce může pomoct i to, když si dopředu zjistíte, jak jsou ve firmě spokojení jiní lidé, co tam pracují nebo pracovali, což se dá zjistit třeba tady. V mé bývalé práci mě její náplň hrozně bavila, ale nedalo se bavit s šéfem ani se zbytkem vedení a navíc tam byly pořád nějaké problémy s výplatami, takže jsem nakonec odešla jinam.
Není tady