Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 14. 3. 2006 15:50

Meggan
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 291

Nadváha v těhu

Ahoj děvčata, tak se zase po dlouhé době ozývám, ale tentokrát nemám problém já, ale moje kamarádka. Dobrá kamarádka. 2 roky se snaží otěhotnět a konečně se to povedlo smilesmile. Zdá se to být ideální, snaženíčko s dobrým koncem (což já zatím říct nemůžu). Problém je v tom, že se strašně změnila a snad i dočista zblbla. Pořád drží hrozný diety, protože nechce v těhu moc přibrat. Já teda taky nejsem z nejhubenějších 175/90, ale kdybych otěhotněla, tak bych tu váhu prostě neřešila a snažila bych se dát do pořádku po porodu, vždyť na to bude mít spoustu času a nemůže přece šílet teď, když miminku musí dávat všechno potřebné. Jsem z toho smutná, proto vám to píšu a žádám Vás o radu, co s ní mám dělat. Vždycky si moc přála dítě, je jí 29let. Když jí říkám, ať neblbne, tak jenom odsekne, že přece nebude každý měsíc lést v poradně na váhu a stydět se za to, že zase přibrala a že kdyby měla jít rodit a měla přes metrák, tak že by se hambou propadla.
Je to hrozný tele a já se s tím dost trápím, nebo ne trápím, ale mrzí mě to. Nechci,aby miminku nějak ublížila a právě to dělá. Je vůbec nějaká rada?? Díky moc papa Megg gratergrater


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20718;121/st/20070317/dt/6/k/9ae0/preg.png

Není tady

 

#2 14. 3. 2006 16:11

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: Nadváha v těhu

Já jsem doteď přibrala 17kilo. Od začátku těhu sleduji, jak to jde nahoru, ale holt je to tak, takže si po šestinedělí máknu smile Rozhodně držet v těhotenství diety je blbost... a zbytečně stresuje sebe a miminko.

Není tady

 

#3 14. 3. 2006 16:14

Meggan
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 291

Re: Nadváha v těhu

No jo, to jsem jí říkala taky, ale podle ní je rozdíl v tom, když někdo v těhu váží 60 a přibere na 75kg, nebo když váží 85 a přibere třeba na 100.
Ale to, že doktorka nesleduje to, kolik váží, ale to, kolik přibírá, už jí holt asi nevysvětlím. No, když to nevadí jí, tak proč by mělo mně, ne??


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20718;121/st/20070317/dt/6/k/9ae0/preg.png

Není tady

 

#4 14. 3. 2006 16:20

Souris
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2665
Web

Re: Nadváha v těhu

Megan já bych jí řekla, ať přestane myslet na sebe a začne myslet na miminko!!!! Její chování je hrozně sobecký....sad


http://lb4f.lilypie.com/EPDEp2.png
http://lbyf.lilypie.com/Wabfp2.png

Není tady

 

#5 14. 3. 2006 16:25

Ládi
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chrudim
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1228

Re: Nadváha v těhu

Moje kamarádka přibrala v těhu 30 kg a teď po 6 měsících váží o 35 kg míň, ten shon kolem dítěte jí natolik zaměstnává, že hubne a ani neví jak. Ta holka je s prominutím blbá!!!!!!A docela se tomu divím po takovém období, co se jí nedařilo, že to teď řeší a není ráda, že je ráda. Připadá mi to dost hustý!!!!!!!!Meggan ty to neřeš, já taky nejsem hubenia. při 170/73 kg a neřeším to, po těhu to všechno zhubnu. Co to řešit teď.....Budu ráda až budu těhule a budu ráda za zdravé veselé dítě a pak budu řešit sebe a svojí váhu......Kašli na ni, je hloupá smile


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10715;107/st/20070122/e/Veronika+Birthday/k/2037/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;51;28/st/20080823/n/Marek/k/d2ce/age.png

Není tady

 

#6 14. 3. 2006 16:31

Meggan
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 291

Re: Nadváha v těhu

Díky holky, máte pravdu, je to tele a je to vážně hrozně sobecký. To já kdybych otěhotněla, tak bych všechno podřídila miminku a nedovedla bych myslet hned na to, kde mi vyskočí jakej špek. Jo jo, taky to nechápu. Díky moc, papa těhulky a snažilky smile smile smile


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20718;121/st/20070317/dt/6/k/9ae0/preg.png

Není tady

 

#7 14. 3. 2006 16:53

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: Nadváha v těhu

To já naprosto chápu, že když má někdo na začátku 60 kilčo, tak se s těmi kilči lépe vyrovnává.. Já taky nemám ideální postavu 170/68 - tedy teď už 85 a v pondělí ta váha taky bude jiná smile
To víš, že jsem několikrát za těhu koulela očima, jak to jde rapidně nahoru, ale rozhodně bych miminko netrápila hlady...

Není tady

 

#8 14. 3. 2006 21:44

Misha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2846

Re: Nadváha v těhu

nechápu, proč nedržela diety předtím! Teď se snažit dohonit to, co už vlastně není vůbec důležité? Myslím, že ji ty těhotenské chutě dietu moc nedovolí! Nakonec ten kdo se chce hlídat, tak přibere víc než ten, kdo to bere v klidu a pohodě a užívá si těhotenství! Snad se holce ROZSVÍTÍ smile


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/FPcAl2n.jpghttp://lbyf.lilypie.com/FPcAp1.png
         1. rok Veru              Další roky Veru

Není tady

 

#9 15. 3. 2006 6:29

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: Nadváha v těhu

Pokud je uplne na zacatku tehotenstvi, tak snad zatim miminku dietami ublizit nemuze, protoze se mimi zivi zatim samo, z pupecni snury si zacne brat az pozdeji. Jak rika Misha, vsak ono ji to pozdeji prejde, az na ni prijdou chute (ja ted zrovna hltam uz druhou zmrzilinu za sebou smile), ale kdyz uz tedy dietu, at alespon ji vitaminy a proteiny a kalcium a vse potrebne! Ja mela az do 5 mesice kazdodenni nevolnosti, takze jsem toho take moc nenajedla, ale aspon jsem se trochu snazila a pila mleko pro tehotne, ktere obsahovalo prave tyto potrebne latky. Ted se tedy cpu horem dolem, ale todle mliko uz do me nikdo nedostane. Nemam na nej ani pomysleni. Stejne tak se mi zmenily chute - vsechno mi projde presolene. Mam dost vysoky tlak, tak asi mi telo rika, ze sul ne.

Není tady

 

#10 15. 3. 2006 8:28

makca
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Studénka
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 8124

Re: Nadváha v těhu

je to asi jeste taky dite, jinak by si uvedomovala, co tim muze prckovi zpusobit. a nechapu to , kdyz tak dlouho na mimi cekali, tak proc mu ted ublizuje???
na Twiggy si mohla hrat predtim. ja se taky bala jak silene priberu, ale rozhodne sjem se dietama netrapila, hlavne v poslednim mesici pres vanoce jsem dohonila vsechno. rekni kamosce at neblbne s dietou a radeji at zacne s nejakym tehotenskym cvicenim, to udela lepe.


http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356217.png

http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356219.png

Není tady

 

#11 15. 3. 2006 14:45

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: Nadváha v těhu

Meggan, ono záleží jak dlouho ditu držela, jakou a v kolikátém je týdnu. Já jsem si došla před rokem na obezitologii a držela jsem dietu. Krásně jsem zhubla. Bohužel dcera  přestala spát a já nedostatek spánku kompenzovala čokoládou big_smile a tak jsem zase přibrala. A jak jsem tak docházela na obezitologii, zeptala jsem se, co mám dělat když chci otěhotnět a co pak v těhotenství. Odpověd mě dost překvapila......
Takže když nějakou dobu drží dietu ( prý 3 měsíce a déle), měla by v ní první 3 měsíce pokračovat a od 4 měsíce těhotenství přidat ve stravě hlavně mléčné výrobky. Důležité je o tomto informovat gynekologa, který by měl budoucí maminku častěji posílat na UTZ, zda miminko dostatečně roste.
Ono totiž pokud je tělo zvyklé na malý přísun potravy a ona by začala normálně jíst, nebo dokonce jíst podle chutí jako těhotná, mohla by přibrat strašně moc, protože tělo by reagovalo po dietě na vysoký přísun okamžitým ukládáním a ono také není zdrovna zdravé přibrat 40 kg. Hlavně o tom musí vědět lékař a ona musí o dietě něco vědět, o správné skladbě jídla atd.... ne jen hladovět.


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#12 15. 3. 2006 14:56

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: Nadváha v těhu

špuntíku, já myslím, že hlavní rozdíl je v tom, že Ty jsi byla pod odborným dohledem.... ale jinak souhlasím s holkama, že hubnout měla předtím - teď už je na to pozdě.... Já taky nemám postavu nic moc, ale teď jen trochu posiluju a zpevňuji postavu, snažím se hodit do pořádku jídelníček a hubnutí nechám až po porodu - ale v těhu bych nikdy žáné diety nedržela....

Není tady

 

#13 15. 3. 2006 15:00

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: Nadváha v těhu

Lenulko já  pokračuji ve velmi přísné dietě, třebas teď jsem si k počítaši nandala hromadu utopenců big_smile
A včera jsem měla 2 zákusky big_smile
To je parádní dieta. Prostě těhulkovské chutě big_smile big_smile big_smile


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#14 15. 3. 2006 15:01

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: Nadváha v těhu

ááááách - už se těším, až si budu na okurky dávat šlehačku a zakusovat to slaninovým rohlíkem....

Není tady

 

#15 15. 3. 2006 15:04

dezy
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1242

Re: Nadváha v těhu

Tak to ti Spuntíku pěkně děkuju. Koupila jsem si linecký kolečko a teď mám chuť na utopence! tongue


http://lb2f.lilypie.com/uFjfp1.png

http://lb4f.lilypie.com/bj1xp1.png

Není tady

 

#16 15. 3. 2006 15:05

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: Nadváha v těhu

NO ty mi děláš chutě  big_smile big_smile big_smile
Asi se vrhnu na ledničku big_smile


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#17 15. 3. 2006 17:23

makca
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Studénka
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 8124

Re: Nadváha v těhu

tak na tohle vam zavidim vase tehu, ja mam porad chute a to mam dva mesice po porodu:-)))
jeste ze porad kojim a vahu mam stejnou jak pred otehotnenim, horsi to bude pak


http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356217.png

http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356219.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů