Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#26 25. 8. 2016 19:50

Evel1975
♥------

Re: Věřit nebo nevěřit?

Vse vim jen od něho. Ji neznam. Mela by o me prý vedet,ale kdo vi. Pochybují,ze by mu toto tolerovala. Kdo vi ale. 
Chytrý je hodne,umí vsechno "logicky" odargumentovat a ja se nerada hadam.
Mozna moc ziji vzpomínkama na ty krásný začátky a mozna proste obyčejné verim tomu,ze jsem se nechovala vzdy pěkně,což proste umím byt obcas dost protivna.
Nechci si nechat ubližovat,nechci samozrejme,aby to skončilo nějak špatně nebo aby mi ublížil. To opravdu ne. Jen jsem chtela znat nezaujatý názor a případně zkušenosti s tímto chováním ci pak chováním po rozchodu.

Není tady

#27 25. 8. 2016 19:55

Evel1975
♥------

Dori,co se týká manželky,info mam pouze od neho a neco pochycene bokem. Našel si ji,po třech měsících otěhotněla a po porodu se prý odcizili. Přestali spolu trávit cas. On to prý chtel resit,ale žena si podle všeho začala žít po svém. A to je myslim to co na neho "platí". I kdyz kdo vi,je to jeho tvrzení,ze žena o jejich vztah apod nestoji. Pritom kdyz on kamkoli jede nebo nepřijde včas domu (teda dříve) tak se ptala po sms jestli je v poradku apod. Kurz sebeobrany urcite nema a zda li o me opravdu vi netusim. Ale syn me zná.

Není tady

#28 25. 8. 2016 20:18

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK

Co vis od nej, je ZCELA JISTE UPRAVENO v "jeho prospech".
Syna bych do toho "vubec netahala"!!!

Kurnik, kdyby mi kdokoliv, cokoliv z toho, co ti pisu ja tady ted, rikal ZAVCASU, nerozumela bych (a ANI NECHTELA!)...

Dnes, kdyz uz mnoho spatneho probehlo, a ja "do toho jaksi vidim z jineho uhlu pohledu", no, co bych za to dala... sad

Ale jak zde bylo psano: Je to (asi) nepřenosné.
Nezdas se mi "dost zrala" na vyzvu od kohokoliv, abys utikala, co ti nohy (a síly) stacej...
To totiz neni o nejakem "kouzlu jeho osobnosti"..., vis?
Rozumim ti, rsp.chapu te.
Ale pokracovat v tomto vztahu te zabije!... sad

Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

#29 25. 8. 2016 20:23

Evel1975
♥------

Jak jsi to dokázala skončit? Kdy? A proc? Jestli muzu vedet.

Není tady

#30 25. 8. 2016 20:26

Evel1975
♥------

Muj názor je dle všech indicií takovy,ze zena o nicem neví,ze chudák sama trpí a on si užívá kde muze. Ja Posloucham na slovo a me muze tepat za cokoli a ja se musim vzdy snažit a pokud ne tak je zle. A do toho min ty další dvě na zábavu. Vzdy připravené a "v klidu". A on si jako paša užívá dle svého. Tu manipulaci,hádky,tu doma plnou peci,tu sex dle jeho chuti atd atd.

Není tady

#31 25. 8. 2016 20:28

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Evel1975 napsal(a):

Muj názor je dle všech indicií takovy,ze zena o nicem neví,ze chudák sama trpí a on si užívá kde muze. Ja Posloucham na slovo a me muze tepat za cokoli a ja se musim vzdy snažit a pokud ne tak je zle. A do toho min ty další dvě na zábavu. Vzdy připravené a "v klidu". A on si jako paša užívá dle svého. Tu manipulaci,hádky,tu doma plnou peci,tu sex dle jeho chuti atd atd.

Jsi divná.

May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

#32 25. 8. 2016 22:01

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Evel1975 napsal(a):

Ano. Je to vysoce pravděpodobné. A proč by to taky nedělal, když má kolem sebe takové (s prominutím) pipky?

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#33 26. 8. 2016 6:00

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK

No, za mne to ukoncili jini. Donutili me jit na policii, bylo to i o nasili... A ten clovek je ve vezeni.
Byla to ma vedouci z prace, ktere jsem se sverila. Rodina celou dobu nic netusila, i kdyz si dcery vsimly zmeny meho chovani...
Sama jsem na odchod nebo rozchod nemela silu ani odvahu.
Ale co popisujes, (a priklady, kt.uvadi Hel), je jak pres kopirak.
Tyran. Domaci nasilnik.

Upravil(a) Dorka (26. 8. 2016 6:06)

Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

#34 26. 8. 2016 7:29

helena
♥♥♥♥♥♥♥

a ja se musim vzdy snažit a pokud ne tak je zle
Nemusíš.
Ty to dělᚠdobrovolně.

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#35 26. 8. 2016 11:28

Evel1975
♥------

Ano,dobrovolně,protoze jinak byly ukrutne hádky,rozchody atd.
Dori,mrzi me to co sis zažila.

Není tady

#36 26. 8. 2016 12:37

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Ano,dobrovolně,protoze jinak byly ukrutne hádky,rozchody atd.
No... když bez toho nemůžeš žít...

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#37 26. 8. 2016 16:17

gemi
♥♥♥♥♥♥-

Evel,
podle tvých odpovědí     ....   si    "hubu"   wink     zjevně   budeš   muset  pořádně  natlouct,  než  se  i tobě  oči  otevřou...

neb  jak ti píše Dorka -  kdyby mi kdokoliv, cokoliv z toho, co ti pisu ja tady ted, rikal ZAVCASU, nerozumela bych (a ANI NECHTELA!)...
svatá pravda ,   draze  zaplacená  ...  žejo Dorko   stolt

Není tady

#38 26. 8. 2016 17:08

Evel1975
♥------

Určite ma Dori pravdu, nezpochybnuji to,i prave z tohoto důvodu jsem Vas oslovila tady na BBnetu. Vim,ze to neni vztah v poradku.kdyby byl,neresila bych to tady a užívala bych si svého "drahého". Ale protoze vim, ze si me omotal,a ze uz poradne nedokazu odlišit lži a skutečnost,proto jsem se obrátila sem. Omlaci mi o hlavu vsechno,vzdy a ve všem se chovam špatně a on to se mnou snáší,trpí a ja ne tolik jako on. Vim,ze jsem hloupá a ze me sjedete a asi i jo,asi mam zaslepené oci,a nezazlivam vám to,jen jsem požádala o radu,zkušenosti,názor.

Není tady

#39 26. 8. 2016 17:28

gemi
♥♥♥♥♥♥-

Evel,

to byl sp횠 povzdech  .... (   že se KAŽDÝ   musí     ke    své  zkušenosti  "probojovat"   sám,   že  je  na  99%    nepřenosná),  nemám potřebu   tě   "sjíždět"   atp.  -    protože  to   ti  k ničemu     nepomůže

Není tady

#40 26. 8. 2016 17:35

Evel1975
♥------

Ja vim,Gemi,a nemyslela jsem to ani špatně. Dekuju za tvoje rady. Dekuju za rady vsech. Vazim si toho
Nepotrebuju to "přenést", jen jsem potřebovala znát nezaujatý názor,pohled,zkušenost. To,jestli to vidim ja špatně nebo jestli to opravdu je spatne. Umím a jsem také obcas nesnesitelná,nepříjemná,a kdyz se citim " zahnána do kouta" tak jsem pak i ironická a muzu působit i arogantně.

Není tady

#41 26. 8. 2016 17:47

Evel1975
♥------

Chtela jsem na něm videt to nejlepší,budovat vztah,dat mu lásku,která mu "chyběla" a mit normalni vztah. I kdyz jsem vedela,ze neni svatý,ze to nebude jednoduche. Ženatý,vyléčený alkoholik,dominantní, nadřazený,bez kamarádů,s nikym se nesnese,věčně nespokojený,sobecký atd

Není tady

#42 27. 8. 2016 15:03

gemi
♥♥♥♥♥♥-

Evel,
fajn,  jestli ti  to  pomůže  aspon  trochu   si  utřídit   a srovnat  v hlavě   svou situaci,   ... přehodnotit svůj postoj k němu,   pak  přítele   dokážeš vidět   JINAK   než   doposud a  to by mohl  být  začátek    ZMĚNY,   -změny    kterou  potřebuješ  udělat

přeju  ti  hodně  sil,  a nenech   se   zviklat   sliby  a citovým  vydíráním !

Není tady

#43 29. 8. 2016 23:12

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Evel1975 napsal(a):

Hlúpy, kto dáva, hlúpejší, kto neberie.... wink stolt

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#44 29. 8. 2016 23:15

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Žiaden vzah nie je len prechádzka ružovou záhradou, ale partnerský vzah by podža mal by pekný, prevažne príjemný a prínosný PRE OBOCH, inak je nevyvážený a má chabé vyhliadky... a blbý zmysel existencie (s výnimkou maasochistov, pravda).

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí