Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 16. 3. 2006 10:25

Electra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 493

Re: Nesnáším děti!!

Chomáčku vy se máte, baráček je nᚠsen, no a zatím se za pár dní stěhujeme do panelákové bytu.....
Já druhé taky nechtěla, a ta scéna co jsem udělala když jsem zjistila že jsem těhotná - fakt na facku.
Dokonce jsem se pustila i do manžela - ten to schytal :-) jako kdyby za to mohl víc než já. No mohl - za všechno přece může chlap :-)
A teď jsem vážně ráda, že mám dvě děti. Dokonce holčičku jsem měla na titulní straně jednoho časopusu - je hezounká - sice "hajzlík" ale je tak roztomilá, že jí všechno projde.
Jméno Sára jsem taky chtěla, nebo Sofie - nakonec jsem dala podobný.

Není tady

 

#52 16. 3. 2006 10:26

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Nesnáším děti!!

Michaelo to je přesný.... teď se mi ptaj kdy budu mít druhý big_smilebig_smile a já říkám že další děti mít nemůžu nebo mi upadnul (víš co) po tom prvním big_smile


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#53 16. 3. 2006 10:26

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Nesnáším děti!!

Michaelo to nebude tím, že by jinak neměli co říct, týká se to převážně maminky a sestřiček, které ale celkem snadno usadím, občas s tím přijde nějaký kamarád, ale i to se dá vydržet. Akorát mi vadí, že to všichni tak nějak považují za vtipné, asi je to tím, že nikdo nevím, jak to s těmi dětmi opravdu mám, kromě babinetu to nikde neventiluju. Asi se dítě hned po svatbě považuje za samozřejmost, či co. Pamatuju si, že jsem takhle jednou přišla k mojí mamice a ona zrovna mluvila s nějakou svojí kamarádkou a říkala jí něco o tom, že jsem se jako vdala a tak a pak hned následoval dotaz, jestli už jsem těhotná. Podotýkám, že jsem se vdávala loni v srpnu.

Jinak s tou tvojí kamarádkou - to je docela drsný :-))) ale předpokládám, že to zabralo ??

Manžel taky nějak automaticky počítá s dvěma dětmi, ale uvidíme, třeba prohlásím porod za natolik traumatizující zážitek, že už nikdy více.

Jaký to vůbec je, rodit ? Bolí to hodně ? Znám to jenom z filmů, kde u toho všichni hrozně řvou.

Není tady

 

#54 16. 3. 2006 11:23

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1548

Re: Nesnáším děti!!

Tinno, bolí to. Ale rychle zapomeneš. Nechápala jsem, když to někdo říkal, ale je to tak. Nejlíp to vystihla jedna mamina, co se mnou ležela v porodnici. Když jí přovezli ze sálu na pokoj, tak prohlásila: "bylo to strašný, ale stálo to za to." Vedle její postele ležel její novorozený chlapeček.......
Musíš to brát tak, že když si zlomíš nohu, tak to taky hodně bolí, nic z toho nemᚠjen tu bolest, sádru a nějakou dobu kulháš. A za bolest u porodu mᚠkrásnou odměnu.


Iveta X

Není tady

 

#55 16. 3. 2006 11:36

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: Nesnáším děti!!

Tiina........holka moje, buď vklidu, já jsem naproto to samé. Neurotik, netrpělivec. Hrůza, děs běs. Ale to dítě tě trochu naučí se ovládat. ( Já ho stejně miluju a je to moje největší zlato.) Jpřesto jednou týdně ho ale nechci ani vidět. Proto si ho občas veme muž a jede s ním i přes noc k rodičům, já chrápu, šlechtím se , uklízím pak se jdu bavit a v polovině dne už mi zase to moje smrádě hrozně chybí. A o tom to je. A to neznamená, že bych byla sobec nebo špatná matka. NO NE? smile

Electra.......... jo, jak jsou děti, tak baráček je super. A navíc je dobré to, že je to 5 km od Prahy (Zličín), takže budu pořád v Praze, dalo by se říct. A to je pro mne důležité, protože být od Prahy daleko, tak umřu. smile Bud ráda, že máte byt. A bude aspon váš? Jak je něco mýho, je jedno co to je. smile

Není tady

 

#56 16. 3. 2006 11:39

Electra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 493

Re: Nesnáším děti!!

Porod je hroznej, ale naštěstí je při tom ženská taková nějaká oblblá, že se to dobře zvládá. Teda aspoň já jsem byla. Připadala jsem si tak nějak mimo, že jsem to tolik ani nestíhala vnímat. Jenže já rodím pomalu mezi dveřma, ja měla oba hrozně rychlý. Překotný.
Třetí dítě ani nechci - to bych určitě už nestihla ani dorazit do porodnice.

Není tady

 

#57 16. 3. 2006 11:40

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: Nesnáším děti!!

Electra.......tak to jsi měla štěstí. Já vlastně asi taky. Vůbec ve všem. yikes) Můj prcek je nedělní dítě, ještě ke všemu 12.12. krásné ne? A byl na třetí zatlačení venku, syčák jeden ubulenej. smile

Není tady

 

#58 16. 3. 2006 13:36

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Nesnáším děti!!

Po 1.porodu (když za mnou poprvé přijel manža) , když jsem ho uviděla, začla jsem bulit a řekla, že už nikdy! Rodila jsem syna totiž od 18 hod, do druhého dne do 22 hod.
Za 4 roky druhé dítě (syn) se narodilo nečekaně císařem a ani se mi na to nechce vzpomínat (umřel a já málem taky).  Po mnoha letech se narodila dcerka a bylo to to nejkrásnější a nejbezproblémovější těhotenství a porod.

Není tady

 

#59 16. 3. 2006 13:46

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: Nesnáším děti!!

Káča...... ukápla mi slza. Nespatřuji nic horšího na světě než to, když nám umře děátko.

Není tady

 

#60 16. 3. 2006 13:58

Electra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 493

Re: Nesnáším děti!!

Káča - hrozný, uplně mam husí kůži, musela sis projít peklem

Není tady

 

#61 16. 3. 2006 14:03

Electra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 493

Re: Nesnáším děti!!

Chomáčku já to měla fakt celkem v pohodě - tím tedy nechci říct, že by se mi to líbilo - to zase jako né.
Akorát jak to bylo rychlý, tak si dceru odnesli na delší dobu na prohlídku a já jak byla po tý rychlovce uplně hotová - ono je to totiž pak záhul, když jdu do porodnice a nic mě nebolí a oni mi pomalu ve dveřích už podávaj dítě, tak jsem byla taková celá mimo a hned z porodního sálu jsem psala SMS, že mám holku, ale že víc nevím, že jsem ještě na sále - a po pravdě jsem se pak modlila aby to fakt holka byla, protože to na mě jen zvolali a už s mimčem běželi pryč, takže jsem si ani nebyla jistá, jestli jsem se nějak nepřeslechla a nebudu se pak opravovat, že mam kluka.

Není tady

 

#62 16. 3. 2006 14:19

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Nesnáším děti!!

Ach jo...no to jsou představy :-(((.

Není tady

 

#63 17. 7. 2007 7:21

ELISINA
♥♥-----
Registrovaný: 18. 5. 2006
Příspěvky: 71

Re: Nesnáším děti!!

Ja jsem taky zatim na vazkach, zatim ve svych 26 se priklanim k tomu NE. To tu jeste nebylo - ja nechci dite nosit, mit velke bricho, jo takhle si ho jit nekam koupit, to by byla jina:-)) , me dela zle jen ta predstava, ze ve me neco bude...A taky i kdyz mam perfektni praci, nejsem vubec spokojena, pripada mi muj zivot o nicem, chtela bych si uzivat a ne denne vstavat do prace, to je pro me otrocina. Mam strach, ze az budu muset chodit po materske do prace + doma dite a muj volny cas = nula nula nic. Nejsem typ, co se obetuje pro druhe, pokud ano - ja neziju,ale prezivam, ostatne ten pocit mam i ted, pokud chodim do prace. Pokud bych se mohla naplno diteti i svym zajmum venovat, tzn. nechodit uz nikdy :-) yikes) do prace, brala bych to na 100%, ale kombinace prace + ditete, jeho potreb, kdyz prijdu z prace - to me odvari, nezvladnu to, bude ze me troska, nevyspana, unavena, vynervovana, ktera skonci v blazinci :-).

Není tady

 

#64 17. 7. 2007 10:13

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Nesnáším děti!!

ELISINA: Klídek. Buď budeš mít dítě, až budeš chtít, nebo ho prostě mít nebudeš. Moje padesátiletá kolegyně taky nemá děti, ani partnera a taky žije. A nevypadá nespokojeně, má svoji práci, hodně cestuje, samý poznávací zájezdy, na víkend vyrazí s kamarádkama, který maj´ děti už dávno dospělý... a co? A je spokojená. Tak co? Netrap se, každý to má jinak wink třeba budeš za pár let mluvit jinak (a třeba ne). A o co jde? Dělej tak, abys byla spokojená a vyrovnaná sama se sebou, nepodvoluj se nějakým blbým řečem v okolí atp. A jinak - ono zvládnout to dítě, to zas není tak příšerný. Já měla moji malou ( smile se musím usmát...ono už je jí teď 13 let)....takže já ji měla v necelých devatenácti...manžel byl na vojně, já po škole, práci jsem sehnat nemohla (nakonec ale sehnala, a sama), rodiče mě nepodporovali (ani nemohli, ani by to nebylo výchovný), jeho rodiče nás taky nepodporovali....no a zvládla jsem to taky....na malou jsem se teda těšila, byla navzdory tak nízkýmu věku plánovaný miminko (jsme totiž byli oba dva naprostý blázn smile .... a zvládla jsem to.... zvládneš to taky, když budeš chtít. Ale nenech se do něčeho dotlačit a nemysli, že jsi divná, když nechceš něco, o čem ostatní básní. Buď v klidu a buď svá. Pa smile

Není tady

 

#65 17. 7. 2007 15:41

Martina1980
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 10. 2006
Příspěvky: 462
Web

Re: Nesnáším děti!!

Ja jsem mela zase opacny problem. Ja bych deti urcite v budoucnu chtela a ten muj ted uz bejvalej zase nechtel protoze uz mel svoje z predchoziho manzelstvi (o ktere se ani neumi poradne postarat).. No rozesli jsme se hlavne kvuli tomu a ja se tesim na to az poznam nejakyho fajn kluka kterej si tu rodinu planovat se mnou bude.. Neumim si predstavit, ze bych jednou na stary kolena zustala sama bez deti. To by muselo byt hrozny.. No pokusim se aby se to nestalo.

Není tady

 

#66 17. 7. 2007 19:13

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nesnáším děti!!

Marit, prepáč, ale na staré kolená "sama bez detí" pravdepodobne zostaneš, ak sa ti len nenarodí postihnuté diea hmm . Väčšina detí totiž raz dospeje a od matky sa odsahuje, priprav sa NA TO.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#67 17. 7. 2007 19:23

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Nesnáším děti!!

Selima napsal(a):

Marit, prepáč, ale na staré kolená "sama bez detí" pravdepodobne zostaneš, ak sa ti len nenarodí postihnuté diea hmm . Väčšina detí totiž raz dospeje a od matky sa odsahuje, priprav sa NA TO.

Ja uz se na to silene tesim , obavam se, ze moje mne jen tak neopusti . Musely by se pak starat samy o sebe, a to je asi nebude bavit.

Není tady

 

#68 17. 7. 2007 19:33

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nesnáším děti!!

Vykopnú na stហna Nový Zéland... fuckyou


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#69 17. 7. 2007 20:50

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Nesnáším děti!!

ELISINA napsal(a):

Ja jsem taky zatim na vazkach, zatim ve svych 26 se priklanim k tomu NE. To tu jeste nebylo - ja nechci dite nosit, mit velke bricho, jo takhle si ho jit nekam koupit, to by byla jina:-)) , me dela zle jen ta predstava, ze ve me neco bude...A taky i kdyz mam perfektni praci, nejsem vubec spokojena, pripada mi muj zivot o nicem, chtela bych si uzivat a ne denne vstavat do prace, to je pro me otrocina. Mam strach, ze az budu muset chodit po materske do prace + doma dite a muj volny cas = nula nula nic. Nejsem typ, co se obetuje pro druhe, pokud ano - ja neziju,ale prezivam, ostatne ten pocit mam i ted, pokud chodim do prace. Pokud bych se mohla naplno diteti i svym zajmum venovat, tzn. nechodit uz nikdy :-) yikes) do prace, brala bych to na 100%, ale kombinace prace + ditete, jeho potreb, kdyz prijdu z prace - to me odvari, nezvladnu to, bude ze me troska, nevyspana, unavena, vynervovana, ktera skonci v blazinci :-).

Tak zkus holka se sebou něco udělat, protože mᚠasi  nějaký problém. Trošku mi při čtení Tvého příspěvku i v tom horku naskočila husí kůže, protože pro mě bylo těhotenství nejkrásnějším obdobím v životě. Cítila jsem se nejkrásnější a nejpřitažlivější ženou na světě a čím jsem měla břicho větší, tím jsem se cítila líp. Obě moje děti jsem hrozně chtěla a nemohla jsem se dočkat, až mi doktor řekne, že jsem těhotná. Jéžiš kdyby to šlo, tak bych byla těhotná furt. smile
Děti dají práci, přináší starosti to ano, ale všechno to stonásobně vyváží ten krásný pocit, když Tě obejme  mrně ( i to 18leté lol ) kolem krku a řekne - mamčo já Tě tak miluju!

Upravil(a) lueta (17. 7. 2007 20:52)


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#70 17. 7. 2007 21:18

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Nesnáším děti!!

Lueta: Tak zkus holka se sebou něco udělat, protože mᚠasi  nějaký problém. Trošku mi při čtení Tvého příspěvku i v tom horku naskočila husí kůže, protože pro mě bylo těhotenství nejkrásnějším obdobím v životě.

Sorry, ale kazdy to nema tak nastavene jako ty. Elisina nema zadny problem, jak se tady snazis naznacit. Delat se sebou nemusi nic... myslim, ze ma casu dost. A pak... bud to prijde samo nebo ne.

Není tady

 

#71 17. 7. 2007 21:20

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Nesnáším děti!!

Selima napsal(a):

Marit, prepáč, ale na staré kolená "sama bez detí" pravdepodobne zostaneš, ak sa ti len nenarodí postihnuté diea hmm . Väčšina detí totiž raz dospeje a od matky sa odsahuje, priprav sa NA TO.

Jo, samy zustanem tak jako tak.

Není tady

 

#72 17. 7. 2007 21:35

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nesnáším děti!!

V dobrej spoločnosti storstark vissla


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#73 17. 7. 2007 21:42

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Nesnáším děti!!

venuše napsal(a):

Lueta: Tak zkus holka se sebou něco udělat, protože mᚠasi  nějaký problém. Trošku mi při čtení Tvého příspěvku i v tom horku naskočila husí kůže, protože pro mě bylo těhotenství nejkrásnějším obdobím v životě.

Sorry, ale kazdy to nema tak nastavene jako ty. Elisina nema zadny problem, jak se tady snazis naznacit. Delat se sebou nemusi nic... myslim, ze ma casu dost. A pak... bud to prijde samo nebo ne.

Možná za tím pocitem hnusu z něčeho cizího  ve vlastním břiše bude opravdu nějaký skrytý nevyřešený problém, nechci říkat rovnou problém karmický ( možné je to taky), ale myslím si, že s takovým pocitem nosit dítě pod srdcem není dobré. Nejen kvůli sobě, ale už jen kvůli tomu dítěti. Ty jsi nikdy neslyšela, že plod vnímá pocity své matky v děloze?
Jak jsem pochopila Elisina je v takovém rozpoložení, že vlastně ani neví co chce. A to JE problém!!

A neboj Venuše, nepředpokládám, že to máme nastavené všichni stejně!

Upravil(a) lueta (17. 7. 2007 21:43)


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#74 18. 7. 2007 7:07

ELISINA
♥♥-----
Registrovaný: 18. 5. 2006
Příspěvky: 71

Re: Nesnáším děti!!

Vim, co chci, uzivat zivota, ale nejsem milionar, takze se do prace chodit musi a to uz neni uzivani ,ale prezivani + deti = konec mych zajmu a volneho casu. Tak to vidim ja, mozna to mate jinak, ale ja od toho ocekavam vyse napsane a myslim, ze se moc nepletu.
Dite ve me - neprijemny pocit, nenazyvala bych to hnusem. Nevim z ceho to prameni ??? Mozna z nesnasenlivosti sebe same, jinych lidi....

Není tady

 

#75 18. 7. 2007 9:33

Martina1980
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 10. 2006
Příspěvky: 462
Web

Re: Nesnáším děti!!

Ja to nemyslela tak, ze se mnou deti musi byt prispendleny doma az jednou budu starsi. Vidim to sama na sobe. Taky jsem odjela z republiky, co jen to slo a rodice jsou doma. Ale mozna ze jde jen o ten pocit ze clovek nekde nekoho ma.. ja nevim..

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů