Oznámení

27. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

27. února : Jednoduchá kefírová buchta na plech. Rychlý recept zcela bez vajec!

21. února : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1 4. 7. 2016 14:11

lumir
♥------
Registrovaný: 3. 7. 2016
Příspěvky: 3

Nabídka pro všechny ženy bez ohledu na věk

Milé ženy,
prý sem na tento babinet moc mužů nechodí, ale já jsem přišel zcela záměrně. Hned vysvětlím proč.
Dosud jsem napsal a vydal několik knih pro ženy ve věku 30-70 let, samozřejmě přečíst si je mohou i mladší nebo starší. To není vyloučeno.
Ale nyní proč sem píši. Začínám psát novou knihu a její hlavní postavou bude opět žena. Věk a stav nehraje roli, ale rozhodující bude její nevšední příběh.  Nejraději bych našel ženu, která je tělesně postižená a pere se se životem, se svým postižením, a s okolím, většinou úspěšně. Musí tam být naděje pro ostatní čtenářky. 
     Ale mnoho zdravých žen prožívá v životě také své zajímavé a neobyčejné životní příběhy.
    Takže pokud některá z vás by chtěla, aby její životní příběh byl literárně zpracován do románové podoby, samozřejmě pod jiným jménem a místem děje, tak vám tuto možnost nabízím. Zdarma - nic od vás nechci, jen vᚠpříběh. A také vám ale nemohu nic za něj nabídnout, než pár autorských výtisků po vydání,  pro vaše příbuzné a známé.
    Cílem našeho vzájemného úsilí by mělo být to, že povzbudíme stejně postižené ženy, dodáme jim nových sil, novou naději, chu do života a lásku k životu.

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů