Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 6. 2016 21:16

helena123
♥♥-----
Registrovaný: 5. 9. 2012
Příspěvky: 25

Doplňky stravy s kolagenem na klouby

Zdravím, dámy, poohlížím se o nějakém přípravku s kolagenem, začínají mne bolet klouby. V lékárně mi doporučili Colafit Junior, máte s ním některá z vás zkušenost? Děkuji předem storstark

Není tady

 

#2 30. 6. 2016 21:23

Elisabeth89
♥------
Registrovaný: 30. 6. 2016
Příspěvky: 5

Re: Doplňky stravy s kolagenem na klouby

To je dobrá volba. Já beru colafit už dva roky a jsem spokojená, nic mne nebolí, beru dvě kostičky denně.

Není tady

 

#3 1. 7. 2016 13:23

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: Doplňky stravy s kolagenem na klouby

Tlačenku jsi zkusila? gloria

Není tady

 

#4 24. 8. 2016 14:47

Elisabeth89
♥------
Registrovaný: 30. 6. 2016
Příspěvky: 5

Re: Doplňky stravy s kolagenem na klouby

Aha, teď koukám, že ses ptala na Colafit JUNIOR, ne na Colafit. Kamarádka ho dává dětem a vím, že ho chválila... zkus googlit :-) jinak sulc je sice taky super, ale jíst ho každý den, tak bych si asi vypěstovala pěknou nechu big_smile

Není tady

 

#5 24. 8. 2016 16:25

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: Doplňky stravy s kolagenem na klouby

Nevím, jestli jsi schopna vnímat ten rozdíl mezi Colafit JUNIOR a Colafit. Už jen to JUNIOR by mělo znamenat, pokud farmaceuti nekecají, že složení by mělo být odlišné a přizpůsobené mladému organismu. Organismu, který je ve vývinu a který si je schopen některé kátky vytvářet sám na rozdíl od organismu který se stabilizoval a už se jen udržuje. Nemluvě o tom, že dobře zabalený výrobek se dá prodat mnohem dráž...
Ale asi tu hážu hrách na zeď...

Není tady

 

#6 24. 8. 2016 20:21

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Doplňky stravy s kolagenem na klouby

No tak flinku, pochop už konečně, že tu nánu debilní, která tu v mnoha klonech mluví sama se sebou, vůbec nezajímá
ani kolafit, ani sulc, ani bolavé klouby, ale jen a jenom to, aby sem uplacatila mezi dementní bláboly
prostoduchou reklamu na sračku, kterou stejně nikdo příčetný nekoupí. smile


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#7 24. 8. 2016 22:12

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Doplňky stravy s kolagenem na klouby

Elisabeth89 napsal(a):

Aha, teď koukám, že ses ptala na Colafit JUNIOR, ne na Colafit. Kamarádka ho dává dětem a vím, že ho chválila... zkus googlit :-) jinak sulc je sice taky super, ale jíst ho každý den, tak bych si asi vypěstovala pěknou nechu big_smile

Doufam, ze nechut jsi zdarne vypestovala (na sve reklamy) i sem. Tak "koukej" vic, dej si ňákou dobrou ňaminu, kterou doporucujes, a buď dobrá... wink


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů