Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 11. 5. 2016 22:23

Siw
♥------

Móda s fantasy motivy?

Zdravím babinet,

dlouho jsem se rozhodovala, jestli napsat. Ale jsem zvědavý člověk. Velice zvědavý. big_smile A jsem velký fantasta a umělec big_smile, začínám cítit umělecké sklony, kdykoliv se podívám na oblečení jednoho nejmenovaného obchodu, jehož sortiment obsahuje jen černé oblečení s lebkami, růžemi, krví, řetězy a já nevím čím vším (podobně "hororovým"). Bohužel jsem nenašla nějaké místo, kde by se dalo získat pěkné, vkusné oblečení s decentnějšími motivy, více "ženskými", abych tak řekla.

Tohle téma jsem založila proto, že by mě zajímalo, jestli se mezi vámi najde nějaká duše s oblibou ve fantastice. Co si myslíte o podobných "fantasy" tričkách, které jsou sice pěkné, ale pořád jedno a to samé - černá, rudá, růže, lebky, prostě gothic nebo metalový styl, což, mám takový pocit, se stalo v módním průmyslu sysnonymem pro fantasy. Líbí se vám to? Já bych si to rozhodně nevzala do práce. Ještě nepracuju, ale jednou, pokud bych neměla v práci vyloženě přikázáno nosit nějakou uniformu, tak bych si ráda občas vzala třeba halenku s pěkným decentním drakem (například. big_smile). A pokud se vám nechce odpovídat do diskuze (vím, že občas je v téhle době otrava psát něco delšího), nebo to chcete trochu shrnout - zkusila jsem i dotazník (a je tam i místo pro ty, které fantasy moc nemusí). https://moda-pro-milovniky-fantasy.vyplnto.cz/ Kdyby tam chybělo něco důležitého (jakože s tím moc spokojená nejsem, ale nejsem typ, kterému by se snadno vymýšlel nějaký systém a zajímavé otázky), nechala jsem místo pro vyjádření i tam, ale můžete i tady, budu ráda, když se o tom budeme moct i víc pobavit.

Jsem právě zvědavá, jestli jsem jediná, kdo by rád měl nějakou fantasy košili, halenku, sukni, šaty, cokoliv kromě těch velkých triček, na které se samozřejmě tiskne nejlépe. big_smile A jestli jsem jediná, kdo by chtěl mít nějaký kousek,který by sice asi nebyl na setkání s prezidentem vhodný, ale který by byl dostatečně "decentní", dobře zpracovaný, pěkný, že by se klidně dal použít i jako víceméně společenské oblečení, třeba jen jako ornamentální drak, který by byl vidět až z dálky, ale zblízka by to byla  třeba jen "zajímavý vzor látky".

Prostě a jednoduše, chtěla bych si tu s milovnicemi fantasy trochu popovídat o docela typickém tématu dívek a žen - módě. big_smile
Děkuju předem za reakce a že jste si přečetly můj (asi trochu delší) příspěvek. Snad se tu nějaká jako já (ale i s úplně opačným názorem) najde. smile

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí