Oznámení

15. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

15. října : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

29. září : Uvařme si spolu dietní květákové kari.

#1 11. 4. 2016 18:53

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava

Wobenzym - ano či ne?

Prosím vás, máte tu někdo zkušenost s Wobenzymem? Ať kladnou či zápo*n? Byl mi dnes doporučen lékařem, ale přece jen částka je dosti vysoká, tak váhám, zda to má efekt na zdraví a nebo je to jen nafouknutá bublina. Nemám dosud žádnou zkušenost s tímto. Díky všem.

Není tady

#2 11. 4. 2016 22:35

modrovous
♥♥♥♥♥♥-

Re: Wobenzym - ano či ne?

Andreo, manžel ho kdysi bral po zranění kotníku, a prý pomohl.
Ovšem cena je děsivá. hmm

Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

#3 12. 4. 2016 7:09

mia
♥♥♥♥♥♥-

Holčina z rodiny ho brala po náročné operaci, snad prý pomohl k rychlejšímu hojení.......ovšem není srovnání, jak by se to hojilo bez něj.

Není tady

#4 12. 4. 2016 9:04

flink
♥♥♥♥♥--

AndreaP. napsal(a):

Prosím vás, máte tu někdo zkušenost s Wobenzymem? Ať kladnou či zápo*n? Byl mi dnes doporučen lékařem, ale přece jen částka je dosti vysoká, tak váhám, zda to má efekt na zdraví a nebo je to jen nafouknutá bublina. Nemám dosud žádnou zkušenost s tímto. Díky všem.

Je to otázka na co Ti jej doporučil. Je to drahá zálaežitost, ale pomůže...

Není tady

#5 12. 4. 2016 9:54

Niky123
♥♥♥♥♥--

Wobenzym jsem kdysi nějaký čas brala. Kvůli imunitě a hojení. Možná pomohl, možná ne - jak tu píšou holky, těžko srovnávat jak by se to hojilo bez něj. hmm

Jediný naprosto prokazatelný účinek Wobenzymu byl ten, že mě pak trochu jinak smrdělo hovínko...  big_smile

Není tady

#6 25. 6. 2016 16:38

RenéL
♥------

Cena je vysoká, nicméně je to opravdu dobrý lék. Brala jsem ho na opakované mykózy, po extrakci zubu a také na posílení imunity. Ve všech směrech mi zabral. Manžel jej teď bere na zánět šlach a je rovněž spokojený. Nemám k němu, kromě ceny, výhrady. Ale já si ráda za své zdraví připlatím, když je to funkční.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí