Oznámení

10.června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

10.června : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

24.dubna : Téměř bez práce: Domácí tymiánový chléb.

#26 29. 3. 2016 15:48

Martri
♥------

Re: Láska ke dvěma mužům a co s tím?

Niky123 napsal(a):

Mé manželství bylo cca 10 let velmi šťastné. Nikdy jsem po tu dobu ani nepomyslela na to, že bych  manželovi zahnula, byla jsem si láskou k němu jistá. Ale současně s ním se mi často líbil i nějaký další muž.
Je zajímavé, že těch mužů bylo dokonce několik po sobě, vždycky v určité době jen jeden. Samotnou mě to překvapovalo, proč se mi současně líbí jiný muž a proč mě přitahuje, když mám ráda a přitahuje mě můj manžel.
Pak jsem si to zdůvodnila tak, že je to jakási hra mého ženského sebevědomí: Ten dotyčný se mi líbil a byl i objektem mých erotických představ. Když jsem dotyčného přitažlivého muže potkala, potěšilo mě, když se na mě usmál. A nebo jsem byla potěšena, když pro mě třeba na plese přišel tančit.
Ale i když někdo z nich pochopil a naznačil mi i něco ze své strany,měla jsem jasnou záklopku, že já dál zajít nechci.

Takže doporučuji vyřešit to tak, jak tu psali někteří přede mnou: Miluj si kolik mužů chceš. Ale pokud máš fungující manželství s dětmi, nehlaď hada bosou nohou. Toho druhého (třetího, čtvrtého) miluj jen platonicky a to i tehdy, jestli Tě dotyčný muž svádí.
Protože přitažlivých mužských je na světě hafo. Ale fungujících šťastných manželství zas tak moc není... Když ho někdo má, neměl by blbě riskovat, že o něj přijde a že udělá minimálně 3 lidi nešťastnými (manžela, děti......no a možná po čase i sebe sama).

A mimochodem, chlap který svádí ženu svého nejlepšího kamaráda a dokonce na jejich svatbě, je jasný BLB. dumbom

Díky, už jsem si myslela, že jsem mrcha a exot v jednom big_smile

Není tady

#27 29. 3. 2016 18:01

modrovous
♥♥♥♥♥♥-

Martri napsal(a):

Miluju, jak jsi se vším hned hotová smile Takže držet hubu a naučit se s tím prostě žít, podle tebe jde? Budu jedině ráda, když to takhle bude a mě to nebude užírat. Ale nejdřív musím přijít na to, jak na to

To se spolehni, že to jde. Nikdo netvrdí že to bude jednoduchý, ale dá se to zvládnout. smile

Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

#28 29. 3. 2016 19:13

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Lidi se musí naučit žít s mnohem horšíma věcma, než jsou mimomanželský "city"... a aspoň někteří by docela rádi měnili...

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#29 30. 3. 2016 8:13

Martri
♥------

helena napsal(a):

Lidi se musí naučit žít s mnohem horšíma věcma, než jsou mimomanželský "city"... a aspoň někteří by docela rádi měnili...

O tom nepochybuju. Sama jsem zažila mnohem mnohem těžší situace. Ale ani touhle "pitomostí" nechci ztěžovat život sobě ani ostatním. Prostě přijít na to, jak se s tím srovnat, aby se mi vždy nezhoupl žaludek, nehonily hlavou tisíce myšlenek atd. Asi to chce trénink styrka

Není tady

#30 30. 3. 2016 8:42

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Asi to chce trénink
Spíš čas... a možná i nějak šikovně omezit kontakty.

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#31 18. 6. 2016 22:28

andy75
♥♥♥----

Možná bys potřebovala,aby si manžel našel milenku,to bys možná vystřízlivěla nebo si zkusit žít s tím druhým,když ho chceš,víš,kdo má všeho příliš,neví,co roupama......rock

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí