Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 24. 3. 2016 21:40

Martri
♥------
Registrovaný: 24. 3. 2016
Příspěvky: 13

Láska ke dvěma mužům a co s tím?

Zdravím všechny! smile
Nějak už nevím, kudy kam a prosím o radu, o pokec...
Mám manžela, se kterým nám to dost klape, bezva děti, v podstatě šastný život. Ale už roky miluji ještě jednoho muže. Byly nějaké pokusy z jeho strany, i on ke mně cítí něco víc než přátelství a na mojí svatbě mi dal jasně najevo, že je nešastný, že to takhle dopadlo, že mě chtěl...Nic víc se nikdy nestalo, je to nej kamarád mého manžela a on nemá povahu na to, aby podrazil svou přítelkyni a ještě jeho. Ani já nechci sobě ani jemu ničit vztahy, rodinu. Před pár dny jsem se mu to pokoušela vysvětlit, možná si myslí, že jsou moje city kněmu už pryč. Ale já každým dnem cítím víc a víc, že nejsou.
Nejde mi o to ho mít za každou cenu, jsem v manželství šastná. Jen ho prostě taky  miluji a potřebuji radu, jak se s tím vyrovnat. Dá se citům poručit nebo nedá? Proč se to musí stát zrovna mě. Protože jsem to v sobě roky dusila, poslední týdny už jsou nesnesitelné. Když ho vidím, jsem vyřízená dumbom
Můj manžel a on jsou snad dva nejlepší chlapi na světě a já se v tom totálně plácám....sad

Není tady

 

#2 25. 3. 2016 15:36

juliana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 11. 2012
Příspěvky: 1320

Re: Láska ke dvěma mužům a co s tím?

Mᚠděti. Tak mysli na ně. Přestaň blbnout, nebo přijdeš o všechno. A nejspíš zjistíš, že za to nestál a budeš litovat zničení rodiny.
Představ si, že by takto přemýšlel tvůj manžel - rozhodoval se zda tě s dětma opustí, protože roky miluje jinou.

Není tady

 

#3 25. 3. 2016 19:28

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Láska ke dvěma mužům a co s tím?

No, Juliano, ono to tak lehké většinou není. Byla jsi někdy v podobné situaci? Jde o to, že ono srdci neporučíš. A i když si můžeš 100x opakovat, že mᚠbáječného manžela a musíš být za něho vděčná, tak je ti to prakticky k ničemu. Budeš sice dělat "správnou" věc, ale budeš nešastná. Jestli je to něčí záměr žít nešastný život, nechme tak. Ale když pak zjišuješ, že to trápení je přespříliš, je fakt potřeba skočit do propasti bez padáku big_smile . Protože, upřímně: zkušenosti a zážitky, to je to, co se v životě počítá. Někdy je prostě nutné z rozpadajícího se komína skočit. Člověk pak musí zvážit, co chce říci na smrtelné posteli: žil jsem spořádaný život, neudělal jsem nic špatného a celý život jsem byl nešastný, protože jsem neudělal to, co jsem si přál a nebo udělal jsem několik přešlapů, pár lidem jsem ublížil, ale žil jsem plný život a plnil si své sny.
Čímž neříkám, že se má pisatelka ihned sbalit a odejít: tím říkám, že by si tuto možnost měla připustit a začít ji brát jako jednu z variant.


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#4 25. 3. 2016 20:09

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Láska ke dvěma mužům a co s tím?

Žádný správný chlap na svatbě svého nejlepšího kamaráda nebude dávat najevo jeho budoucí ženě, že o ni má zájem.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#5 26. 3. 2016 7:16

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Láska ke dvěma mužům a co s tím?

Jen ho prostě taky  miluji a potřebuji radu, jak se s tím vyrovnat.
Jestli zůstaneš jenom u toho, že občas někam anonymně napíšeš, tak ho klidně miluj dál...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#6 26. 3. 2016 8:10

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Láska ke dvěma mužům a co s tím?

Jestli to dobře chápu, v manželství jsi šastná, mᚠprima rodinu. Předpokládám, že už delší dobu. Nejlepší kamarád tvého manžela je objektem tvých tužeb, u něho to bylo obdobné ještě v den tvé svatby. Snažíš se mu vysvětlit, že nechceš ničit rodinu ani jemu, ani sobě. Mám to vnímat tak, že ti dělá návrhy? I po letech? Nebo ty líčíš jemu, co k němu cítítíš a jedním dechem dodáváš, že nechceš........
Na Tvém místě bych si dobře rozmyslela, jestli nějaké ,teď to možná bude znít tvrdě, imaginární štěstí a představy, které mohou být zcela mimo, stojí za to. Možná, že se jen trochu nudíš v bezproblémovém manželství.


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#7 26. 3. 2016 10:36

Martri
♥------
Registrovaný: 24. 3. 2016
Příspěvky: 13

Re: Láska ke dvěma mužům a co s tím?

Moc vám všem děkuji za názory, rady! wink Poctivě o všem přemýšlím, prociuji, snažím se udělat si v tom pořádek....

Objasnit musím jednu věc - toho muže miluji téměř stejně dlouho jako svého manžela. Už dlouho jsou to pro mě dva nejúžasnější muži na světě a já si pořád kladu otázku Proč dva? Proč nemůže být jeden, do háje?

Neplánuji manžela opustit. Jde o to, že nedokážu poručit citům k tomu druhému, strašně mě to sžírá, bere energii, zaměstnává mozek. Nevím, jak si v tomhle pomoct. Existuje nějaká metoda? hmm
Nebo do toho vlítnout, aby mi to otevřelo oči? Aby mě to prostě donutilo říct si dost a přestat blbnout?

Heleno, to já sem klidně můžu anonymně napsat, ale vůbec se mi neuleví big_smile Ale pokud někdo ví o způsobu, jak svoje city poslat do pr...., tak sem s tím! storstark Nechci všechno zkazit, proto nechci míchat vztahy, ničit rodiny, ale zbavit se prudící části svého já

Není tady

 

#8 26. 3. 2016 10:44

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Láska ke dvěma mužům a co s tím?

Martri napsal(a):

Neplánuji manžela opustit. Jde o to, že nedokážu poručit citům k tomu druhému, strašně mě to sžírá, bere energii, zaměstnává mozek. Nevím, jak si v tomhle pomoct. Existuje nějaká metoda? hmm
Nebo do toho vlítnout, aby mi to otevřelo oči? Aby mě to prostě donutilo říct si dost a přestat blbnout?

Tak je to taky možnost, ale mohlo by se ti snadno stát, že by to otevřelo oči taky tvému manželovi, a co potom, že jo.
Aby bylo jasno - neodsuzuju nevěru a chápu, že citům se těžko poroučí, ale na tvém místě bych hodně zvažovala, jestli by to "vlítnutí do toho" stálo za případné rozšlápnuté hnízdo vašich dětí (předpokládám, že ještě nejsou dospělé) a rozpad zřejmě doposud fungujícího vztahu.


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#9 26. 3. 2016 10:49

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Láska ke dvěma mužům a co s tím?

modrovous napsal(a):

Martri napsal(a):

Neplánuji manžela opustit. Jde o to, že nedokážu poručit citům k tomu druhému, strašně mě to sžírá, bere energii, zaměstnává mozek. Nevím, jak si v tomhle pomoct. Existuje nějaká metoda? hmm
Nebo do toho vlítnout, aby mi to otevřelo oči? Aby mě to prostě donutilo říct si dost a přestat blbnout?

Tak je to taky možnost, ale mohlo by se ti snadno stát, že by to otevřelo oči taky tvému manželovi, a co potom, že jo.
Aby bylo jasno - neodsuzuju nevěru a chápu, že citům se těžko poroučí, ale na tvém místě bych hodně zvažovala, jestli by to "vlítnutí do toho" stálo za případné rozšlápnuté hnízdo vašich dětí (předpokládám, že ještě nejsou dospělé) a rozpad zřejmě doposud fungujícího vztahu.

Přesně tak. smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#10 26. 3. 2016 10:55

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Láska ke dvěma mužům a co s tím?

To "vlítnutí do toho" bych moc nezkoušela..Bude to něco nového, něco, na co v podstatě čekáš. Takže úspěch zaručen. To Ti oči neotevře, spíš zatemní mozek.
Stalo se to jedné mé známé - šla do toho z dobře fungujícího vztahu a byla pak úplně mimo. Nedokázala ani nic zakrývat. Na nevěru jí přišel její 17letý syn. Byl to masakr. Ona potom od manžela a dětí odešla. Nemohla si pomoct.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#11 26. 3. 2016 11:05

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Láska ke dvěma mužům a co s tím?

Judyna napsal(a):

To "vlítnutí do toho" bych moc nezkoušela..Bude to něco nového, něco, na co v podstatě čekáš. Takže úspěch zaručen. To Ti oči neotevře, spíš zatemní mozek.
Stalo se to jedné mé známé - šla do toho z dobře fungujícího vztahu a byla pak úplně mimo. Nedokázala ani nic zakrývat. Na nevěru jí přišel její 17letý syn. Byl to masakr. Ona potom od manžela a dětí odešla. Nemohla si pomoct.

No když už je to takhle, tak je ten odchod asi nejlepší možná volba. Každopádně masakr to je vždycky pro všechny zúčastněné. hmm


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#12 26. 3. 2016 11:07

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Láska ke dvěma mužům a co s tím?

to já sem klidně můžu anonymně napsat, ale vůbec se mi neuleví
Mňo... já to spíš myslela tak, abys jinde držela hubu a chování na krátký lonži, víš.
Nebo do toho vlítnout, aby mi to otevřelo oči? Aby mě to prostě donutilo říct si dost a přestat blbnout?
Tak na to bych si vzala první řadu... jak by tě takový "vlítnutí na to" zastavilo... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#13 26. 3. 2016 11:19

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Láska ke dvěma mužům a co s tím?

Martri napsal(a):

Moc vám všem děkuji za názory, rady! wink Poctivě o všem přemýšlím, prociuji, snažím se udělat si v tom pořádek....

Objasnit musím jednu věc - toho muže miluji téměř stejně dlouho jako svého manžela. Už dlouho jsou to pro mě dva nejúžasnější muži na světě a já si pořád kladu otázku Proč dva? Proč nemůže být jeden, do háje?

Neplánuji manžela opustit. Jde o to, že nedokážu poručit citům k tomu druhému, strašně mě to sžírá, bere energii, zaměstnává mozek. Nevím, jak si v tomhle pomoct. Existuje nějaká metoda? hmm
Nebo do toho vlítnout, aby mi to otevřelo oči? Aby mě to prostě donutilo říct si dost a přestat blbnout?

Heleno, to já sem klidně můžu anonymně napsat, ale vůbec se mi neuleví big_smile Ale pokud někdo ví o způsobu, jak svoje city poslat do pr...., tak sem s tím! storstark Nechci všechno zkazit, proto nechci míchat vztahy, ničit rodiny, ale zbavit se prudící části svého já

Jsi si jista, že by do toho chtěl vlítnout i ten muž, když, jak píšeš, má svou  přítelkyni?
Jsi si jista, že kdyby tě vlítnutí donutilo říct si dost a přestat blbnout, měla by ses v tu chvíli ještě kam vracet?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#14 26. 3. 2016 11:50

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Láska ke dvěma mužům a co s tím?

Martri a což si to v sobě nastavit tak, že prostě miluješ dva muže a s jedním z nich žiješ a mᚠprima rodinu. A toho druhého "jen" miluješ. Prostě si s tím jen tak v pohodě žít, že tak to je. A nic neřešit a netrápit se ničím.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#15 26. 3. 2016 12:13

Martri
♥------
Registrovaný: 24. 3. 2016
Příspěvky: 13

Re: Láska ke dvěma mužům a co s tím?

helena napsal(a):

to já sem klidně můžu anonymně napsat, ale vůbec se mi neuleví
Mňo... já to spíš myslela tak, abys jinde držela hubu a chování na krátký lonži, víš.
Nebo do toho vlítnout, aby mi to otevřelo oči? Aby mě to prostě donutilo říct si dost a přestat blbnout?
Tak na to bych si vzala první řadu... jak by tě takový "vlítnutí na to" zastavilo... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif

Všude jinde držím hubu už spoustu let a hodlám v tom pokračovat. Bojím se nejvíc toho, že bych někomu ublížila, proto to "vlítnutí do toho" se nejspíš vůbec nehrozí, ale spíš hledám řešení, jak se toho zbavit nebo jak se s tím naučit v pohodě žít

Není tady

 

#16 26. 3. 2016 12:14

Martri
♥------
Registrovaný: 24. 3. 2016
Příspěvky: 13

Re: Láska ke dvěma mužům a co s tím?

Eva. napsal(a):

Martri a což si to v sobě nastavit tak, že prostě miluješ dva muže a s jedním z nich žiješ a mᚠprima rodinu. A toho druhého "jen" miluješ. Prostě si s tím jen tak v pohodě žít, že tak to je. A nic neřešit a netrápit se ničím.

Možná to bude jediné schůdné řešení....

Není tady

 

#17 26. 3. 2016 12:22

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Láska ke dvěma mužům a co s tím?

Eva radí dobře. Ona i platonická láska má něco do sebe, ne? Při vědomí, že takovou i zůstane.
On o tvém problému ví? Nezneužívá tě v tom smyslu, že mu to dělá dobře, tak to přiživuje? Mně se to jeho chování na svatbe - jak jsi psala - pranic nelíbí.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#18 26. 3. 2016 12:23

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Láska ke dvěma mužům a co s tím?

Někdy pomůže věci přijmout tak, jak jsou.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#19 26. 3. 2016 13:22

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Láska ke dvěma mužům a co s tím?

Eva. napsal(a):

Někdy pomůže věci přijmout tak, jak jsou.

Svatá pravda. Není třeba pořád něco řešit. Snažím se to naučit.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#20 26. 3. 2016 13:45

Martri
♥------
Registrovaný: 24. 3. 2016
Příspěvky: 13

Re: Láska ke dvěma mužům a co s tím?

Judyna napsal(a):

Eva radí dobře. Ona i platonická láska má něco do sebe, ne? Při vědomí, že takovou i zůstane.
On o tvém problému ví? Nezneužívá tě v tom smyslu, že mu to dělá dobře, tak to přiživuje? Mně se to jeho chování na svatbe - jak jsi psala - pranic nelíbí.

Ano, ví o tom. Bohužel se stala taková nepříjemná věc (tu tady asi rozvádět nebudu), že mě to donutilo tuhle svoji situaci konečně nějak řešit nebo vyřešit a museli jsme to spolu znovu trochu probrat.

Na tom zneužívání a přiživování asi něco bude...

Upravil(a) Martri (26. 3. 2016 22:02)

Není tady

 

#21 26. 3. 2016 22:04

Martri
♥------
Registrovaný: 24. 3. 2016
Příspěvky: 13

Re: Láska ke dvěma mužům a co s tím?

Judyna napsal(a):

To "vlítnutí do toho" bych moc nezkoušela..Bude to něco nového, něco, na co v podstatě čekáš. Takže úspěch zaručen. To Ti oči neotevře, spíš zatemní mozek.
Stalo se to jedné mé známé - šla do toho z dobře fungujícího vztahu a byla pak úplně mimo. Nedokázala ani nic zakrývat. Na nevěru jí přišel její 17letý syn. Byl to masakr. Ona potom od manžela a dětí odešla. Nemohla si pomoct.

Tak to fakt nechci usch

Není tady

 

#22 28. 3. 2016 22:38

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Láska ke dvěma mužům a co s tím?

Martri napsal(a):

Zdravím všechny! smile
Nějak už nevím, kudy kam a prosím o radu, o pokec...
Mám manžela, se kterým nám to dost klape, bezva děti, v podstatě šastný život. Ale už roky miluji ještě jednoho muže. Byly nějaké pokusy z jeho strany, i on ke mně cítí něco víc než přátelství a na mojí svatbě mi dal jasně najevo, že je nešastný, že to takhle dopadlo, že mě chtěl...Nic víc se nikdy nestalo, je to nej kamarád mého manžela a on nemá povahu na to, aby podrazil svou přítelkyni a ještě jeho. Ani já nechci sobě ani jemu ničit vztahy, rodinu. Před pár dny jsem se mu to pokoušela vysvětlit, možná si myslí, že jsou moje city kněmu už pryč. Ale já každým dnem cítím víc a víc, že nejsou.
Nejde mi o to ho mít za každou cenu, jsem v manželství šastná. Jen ho prostě taky  miluji a potřebuji radu, jak se s tím vyrovnat. Dá se citům poručit nebo nedá? Proč se to musí stát zrovna mě. Protože jsem to v sobě roky dusila, poslední týdny už jsou nesnesitelné. Když ho vidím, jsem vyřízená dumbom
Můj manžel a on jsou snad dva nejlepší chlapi na světě a já se v tom totálně plácám....sad

Ma rada alebo aj milova neznamená MA... môžete sa stretáva ako priatelia a teši sa, že viete o sebe navzájom. wink V takomto troj(viac)uholníku neverím na utajenie a pekný paralelný vzah, prípadne šastný koniec hmm - skôr na megaprúser.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#23 29. 3. 2016 9:21

Niky123
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 9. 2015
Příspěvky: 1252

Re: Láska ke dvěma mužům a co s tím?

Mé manželství bylo cca 10 let velmi šastné. Nikdy jsem po tu dobu ani nepomyslela na to, že bych  manželovi zahnula, byla jsem si láskou k němu jistá. Ale současně s ním se mi často líbil i nějaký další muž.
Je zajímavé, že těch mužů bylo dokonce několik po sobě, vždycky v určité době jen jeden. Samotnou mě to překvapovalo, proč se mi současně líbí jiný muž a proč mě přitahuje, když mám ráda a přitahuje mě můj manžel.
Pak jsem si to zdůvodnila tak, že je to jakási hra mého ženského sebevědomí: Ten dotyčný se mi líbil a byl i objektem mých erotických představ. Když jsem dotyčného přitažlivého muže potkala, potěšilo mě, když se na mě usmál. A nebo jsem byla potěšena, když pro mě třeba na plese přišel tančit.
Ale i když někdo z nich pochopil a naznačil mi i něco ze své strany,měla jsem jasnou záklopku, že já dál zajít nechci.

Takže doporučuji vyřešit to tak, jak tu psali někteří přede mnou: Miluj si kolik mužů chceš. Ale pokud mᚠfungující manželství s dětmi, nehlaď hada bosou nohou. Toho druhého (třetího, čtvrtého) miluj jen platonicky a to i tehdy, jestli Tě dotyčný muž svádí.
Protože přitažlivých mužských je na světě hafo. Ale fungujících šastných manželství zas tak moc není... Když ho někdo má, neměl by blbě riskovat, že o něj přijde a že udělá minimálně 3 lidi nešastnými (manžela, děti......no a možná po čase i sebe sama).

A mimochodem, chlap který svádí ženu svého nejlepšího kamaráda a dokonce na jejich svatbě, je jasný BLB. dumbom

Není tady

 

#24 29. 3. 2016 15:45

Martri
♥------
Registrovaný: 24. 3. 2016
Příspěvky: 13

Re: Láska ke dvěma mužům a co s tím?

helena napsal(a):

to já sem klidně můžu anonymně napsat, ale vůbec se mi neuleví
Mňo... já to spíš myslela tak, abys jinde držela hubu a chování na krátký lonži, víš.
Nebo do toho vlítnout, aby mi to otevřelo oči? Aby mě to prostě donutilo říct si dost a přestat blbnout?
Tak na to bych si vzala první řadu... jak by tě takový "vlítnutí na to" zastavilo... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif

Miluju, jak jsi se vším hned hotová smile Takže držet hubu a naučit se s tím prostě žít, podle tebe jde? Budu jedině ráda, když to takhle bude a mě to nebude užírat. Ale nejdřív musím přijít na to, jak na to

Není tady

 

#25 29. 3. 2016 15:46

Martri
♥------
Registrovaný: 24. 3. 2016
Příspěvky: 13

Re: Láska ke dvěma mužům a co s tím?

Selima napsal(a):

Martri napsal(a):

Zdravím všechny! smile
Nějak už nevím, kudy kam a prosím o radu, o pokec...
Mám manžela, se kterým nám to dost klape, bezva děti, v podstatě šastný život. Ale už roky miluji ještě jednoho muže. Byly nějaké pokusy z jeho strany, i on ke mně cítí něco víc než přátelství a na mojí svatbě mi dal jasně najevo, že je nešastný, že to takhle dopadlo, že mě chtěl...Nic víc se nikdy nestalo, je to nej kamarád mého manžela a on nemá povahu na to, aby podrazil svou přítelkyni a ještě jeho. Ani já nechci sobě ani jemu ničit vztahy, rodinu. Před pár dny jsem se mu to pokoušela vysvětlit, možná si myslí, že jsou moje city kněmu už pryč. Ale já každým dnem cítím víc a víc, že nejsou.
Nejde mi o to ho mít za každou cenu, jsem v manželství šastná. Jen ho prostě taky  miluji a potřebuji radu, jak se s tím vyrovnat. Dá se citům poručit nebo nedá? Proč se to musí stát zrovna mě. Protože jsem to v sobě roky dusila, poslední týdny už jsou nesnesitelné. Když ho vidím, jsem vyřízená dumbom
Můj manžel a on jsou snad dva nejlepší chlapi na světě a já se v tom totálně plácám....sad

Ma rada alebo aj milova neznamená MA... môžete sa stretáva ako priatelia a teši sa, že viete o sebe navzájom. wink V takomto troj(viac)uholníku neverím na utajenie a pekný paralelný vzah, prípadne šastný koniec hmm - skôr na megaprúser.

Selimo, já si moc přeju, aby to takto šlo a nemučilo mě to přitom...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů