Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 2. 3. 2016 12:08

Filoménka
♥♥-----
Registrovaný: 20. 8. 2014
Příspěvky: 49

Podvedl mě s prostitutkou tmavé pleti

ke všemu si ji přivedl přímo do svý postele a já jsem tam přišla. Hodně to ode mě schytal hned na místě. Doufala jsem, že jsem si tím ulevila, ale není to tak. Je mi fyzicky i psychicky zle, on by se chtěl nějak usmířit, jeho to taky sebralo, bylo a je to na něm vidět, ale mě to nejde s ním ani promluvit a pokud on si začne rozhovor vynucovat, opět k němu začínám být agresivní a vulgární. Potom mě to mrzí, protože jsem ho měla ráda nebo ještě mám?? Ani to nevím. Už jsem se připravovala s ním promluvit, protože on chtěl, ale nedám to. Nemůžu jíst, špatně spím, mám zlé sny, ale už se mi zdálo i o našem usmíření. Zažil to někdo a jak se s tím vyrovnal?

Není tady

 

#2 2. 3. 2016 12:41

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Podvedl mě s prostitutkou tmavé pleti

To je ten, kterého jsi tady již několikrát řešila? Jestli ano, nechápu, proč s ním ještě pořád jsi. A jestli ne, taky nechápu po tom, cos dnes napsala, proč s ním ještě pořád jsi. Chovᚠse jako puberačka.
Jeho sebralo co? že si ji přivedl do své postele a podvedl tě, anebo žes tam přišla? big_smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#3 2. 3. 2016 12:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Podvedl mě s prostitutkou tmavé pleti

Takto napriamo nie, to by som asi nerozdýchala... a pravudpovediac, ani nevidím dôvod, prečo to rozdýchava. Keď pominiem diskutabilnú otázku vernosti a never,y tak vodi si KOHOKOźVEK do vlastnej/spoločnej postele, keď mám vzah je idiocia na N-tú a neúcta voči partnerovi ako hrom.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#4 2. 3. 2016 13:01

Niky123
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 9. 2015
Příspěvky: 1252

Re: Podvedl mě s prostitutkou tmavé pleti

Taky bych tohle těžko rozdýchávala. A asi bych se bála s tímto partnerem napříště i nějakých nemocí.

Ale zcela obecně řečeno - když už by mi byl chlap nevěrný, přijde mi varianta prostitutka (ovšem ne v mé nebo jeho posteli!) přijatelnější, než milenka.
Myslím, že chlapi prostitutkou řeší chybějící množství sexu a nebo možná i nějaké pro ně vzrušující praktiky, které jsou pro něj se stálou partnerkou nemyslitelné. Tedy - s prostitutkou jde jen o tělesné věci. U prostitutky hrozí jen nepatrně,že by šlo i o věci citové a vztahové.

Není tady

 

#5 2. 3. 2016 13:11

Filoménka
♥♥-----
Registrovaný: 20. 8. 2014
Příspěvky: 49

Re: Podvedl mě s prostitutkou tmavé pleti

Bohužel, pořád ten samýsad

Eva. napsal(a):

To je ten, kterého jsi tady již několikrát řešila? Jestli ano, nechápu, proč s ním ještě pořád jsi. A jestli ne, taky nechápu po tom, cos dnes napsala, proč s ním ještě pořád jsi. Chovᚠse jako puberačka.
Jeho sebralo co? že si ji přivedl do své postele a podvedl tě, anebo žes tam přišla? big_smile

Není tady

 

#6 2. 3. 2016 13:13

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Podvedl mě s prostitutkou tmavé pleti

si ji přivedl přímo do svý postele a já jsem tam přišla
Do "svý" nebo do vaší společný?
A přišla jsi "tam" k němu do bytu nebo k vám domů?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#7 2. 3. 2016 13:14

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Podvedl mě s prostitutkou tmavé pleti

Filoménka napsal(a):

Bohužel, pořád ten samýsad

Eva. napsal(a):

To je ten, kterého jsi tady již několikrát řešila? Jestli ano, nechápu, proč s ním ještě pořád jsi. A jestli ne, taky nechápu po tom, cos dnes napsala, proč s ním ještě pořád jsi. Chovᚠse jako puberačka.
Jeho sebralo co? že si ji přivedl do své postele a podvedl tě, anebo žes tam přišla? big_smile

V tom případě nemá cenu cokoliv psát.
Komu není rady, tomu není pomoci.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#8 2. 3. 2016 13:16

Filoménka
♥♥-----
Registrovaný: 20. 8. 2014
Příspěvky: 49

Re: Podvedl mě s prostitutkou tmavé pleti

Já jsem si to taky myslela, že prostitutku bych takhle neřešila, ale teď se ho štítím. A vůbec jsem si bláhově myslela,
že v posteli nám to klape dobře. Jenže bylo to zase už nevím po kolikáté hádce a pak následné mojí ignoraci jeho osoby na veřejnosti, pak si tu slečnu přivedl. Asi mu bylo smutno. :-( Taky mi to takhle pak naznačil, že za to snad můžu já.

Niky123 napsal(a):

Taky bych tohle těžko rozdýchávala. A asi bych se bála s tímto partnerem napříště i nějakých nemocí.

Ale zcela obecně řečeno - když už by mi byl chlap nevěrný, přijde mi varianta prostitutka (ovšem ne v mé nebo jeho posteli!) přijatelnější, než milenka.
Myslím, že chlapi prostitutkou řeší chybějící množství sexu a nebo možná i nějaké pro ně vzrušující praktiky, které jsou pro něj se stálou partnerkou nemyslitelné. Tedy - s prostitutkou jde jen o tělesné věci. U prostitutky hrozí jen nepatrně,že by šlo i o věci citové a vztahové.

Upravil(a) Filoménka (2. 3. 2016 13:16)

Není tady

 

#9 2. 3. 2016 13:29

Filoménka
♥♥-----
Registrovaný: 20. 8. 2014
Příspěvky: 49

Re: Podvedl mě s prostitutkou tmavé pleti

Byli jsme domluvení, že přijdu, ale on na to zapomněl? To se mu stává, protože má taky problémy s alkoholem. Je to jeho postel, já už u něj přes rok nebydlím (on bydlí v domě se svou matkou), naše společná postel je u mě doma. A protože on má od mého bytu klíče, přemýšlela jsem, zda si tam taky občas někoho nepřivedl, když jsem nebyla doma. Ale nejspíš asi ne.

helena napsal(a):

si ji přivedl přímo do svý postele a já jsem tam přišla
Do "svý" nebo do vaší společný?
A přišla jsi "tam" k němu do bytu nebo k vám domů?

Není tady

 

#10 2. 3. 2016 13:34

Filoménka
♥♥-----
Registrovaný: 20. 8. 2014
Příspěvky: 49

Re: Podvedl mě s prostitutkou tmavé pleti

No ale zase s ním má zážitky, který každý nezažije, to je fakt.

Eva. napsal(a):

Filoménka napsal(a):

Bohužel, pořád ten samýsad

Eva. napsal(a):

To je ten, kterého jsi tady již několikrát řešila? Jestli ano, nechápu, proč s ním ještě pořád jsi. A jestli ne, taky nechápu po tom, cos dnes napsala, proč s ním ještě pořád jsi. Chovᚠse jako puberačka.
Jeho sebralo co? že si ji přivedl do své postele a podvedl tě, anebo žes tam přišla? big_smile

V tom případě nemá cenu cokoliv psát.
Komu není rady, tomu není pomoci.

Není tady

 

#11 2. 3. 2016 16:50

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Podvedl mě s prostitutkou tmavé pleti

No tak si si práve sama odpovedala, prečo s ním si a prečo s ním - zrejme - zostaneš. tak ti gratulujem k tomuto záveru, želám pevné nervy, veža šastia a dobrého venerológa (bez irónie, budeš to všetko potrebova.). Zasa - keď si to všetko necháš, a ešte uvažuješ, že to je TVOJA vina, tak by bol blbý, keby si nechal odtrhnú rukáv (alebo ohrdol prostitútkou, napríklad).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#12 2. 3. 2016 18:45

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Podvedl mě s prostitutkou tmavé pleti

No ale zase s ním má zážitky, který každý nezažije, to je fakt.
Aha... takže v tom případě chceš co vlastně?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#13 2. 3. 2016 22:34

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Podvedl mě s prostitutkou tmavé pleti

Filoménko, naprosto nechápu, co za štěstí hledᚠve vztahu s notorickým alkoholikem a milovníkem prostitutek va a začínám nabývat dojmu, že něco není v pořádku především s Tebou, když takový vztah nedokážeš ukončit a najít si někoho normálního. Mně totiž připadᚠjako profesionální obě, která pravidelně vypisuje, co jí ten její zase provedl a nepřetržitě se trápí, místo aby takovou tragédii zavčas ukončila grater


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#14 3. 3. 2016 0:14

Soleil
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 7. 2007
Příspěvky: 885

Re: Podvedl mě s prostitutkou tmavé pleti

Proboha, co ještě řešíš, nešastnice? Já už bych se ho ani pětimetrovým klackem nedotkla, jak bych se ho štítila usch

Upravil(a) Soleil (3. 3. 2016 0:14)

Není tady

 

#15 3. 3. 2016 10:40

Alzbeta
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2013
Příspěvky: 168

Re: Podvedl mě s prostitutkou tmavé pleti

Je to hrůza totok zažít. Jen nechápu moc tu specifikaci barvy pleti? Není jedno jestli je černá a bílá? Bohužel to je pro mě nepředstavitelné, že dojdu domu a najdu partnera s prostitutkou v posteli.

Není tady

 

#16 3. 3. 2016 11:50

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: Podvedl mě s prostitutkou tmavé pleti

lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol

Není tady

 

#17 3. 3. 2016 20:23

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Podvedl mě s prostitutkou tmavé pleti

Alzbeta napsal(a):

Jen nechápu moc tu specifikaci barvy pleti? Není jedno jestli je černá a bílá?

To neřeš - nejsi chlap, tak bys to stejně nepochopila big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#18 3. 3. 2016 20:40

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Podvedl mě s prostitutkou tmavé pleti

Ja to prosim chapu. Muj exzajic porad snil o ňàké přičmoudle radodajce, a ze jsem prilis "bleda", zrejme sel hledat dal...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#19 3. 3. 2016 21:44

Filoménka
♥♥-----
Registrovaný: 20. 8. 2014
Příspěvky: 49

Re: Podvedl mě s prostitutkou tmavé pleti

Fakt se ti to zdá tak legrační? Mě ne.

flink napsal(a):

lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol

Není tady

 

#20 3. 3. 2016 21:57

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Podvedl mě s prostitutkou tmavé pleti

Pac jses NAPROSTO BLBA, NO... sad!!!


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#21 4. 3. 2016 7:38

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Podvedl mě s prostitutkou tmavé pleti

Fakt se ti to zdá tak legrační? Mě ne.
Tak proč si v tom už pár ročků rochníš?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#22 4. 3. 2016 8:28

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: Podvedl mě s prostitutkou tmavé pleti

Filoménka napsal(a):

Fakt se ti to zdá tak legrační? Mě ne.

flink napsal(a):

lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol

Pokud si ceníš, že Ti partner připravuje nevšední zážitky, potom asi není příliš mnoho prostoru pro pro hluboké rozjímání. Každopádně za ním nechoď, když zamíří k nějaké stáji nebo chlévu...

Upravil(a) flink (4. 3. 2016 8:32)

Není tady

 

#23 4. 3. 2016 9:08

Filoménka
♥♥-----
Registrovaný: 20. 8. 2014
Příspěvky: 49

Re: Podvedl mě s prostitutkou tmavé pleti

škoda, že tady nikdo  nepochopil, že ty nevšední zážitky byla jen ironie ze zoufalství

flink napsal(a):

Filoménka napsal(a):

Fakt se ti to zdá tak legrační? Mě ne.

flink napsal(a):

lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol

Pokud si ceníš, že Ti partner připravuje nevšední zážitky, potom asi není příliš mnoho prostoru pro pro hluboké rozjímání. Každopádně za ním nechoď, když zamíří k nějaké stáji nebo chlévu...

Není tady

 

#24 4. 3. 2016 9:32

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Podvedl mě s prostitutkou tmavé pleti

Filoménka napsal(a):

škoda, že tady nikdo  nepochopil, že ty nevšední zážitky byla jen ironie ze zoufalství

Když tam nedᚠžádného smajla nebo něco jiného, co bude naprosto jasné, můžeme se jen domnívat, jak jsi to myslela.

Nemusíš prožívat zoufalství, stačí se s ním rozejít. Dorka tě momentálně vystihla naprosto přesně. Starší žena s dospělým dítětem, kterému tento muž není otcem, a nechá se sebou takhle orat.  A proč vlastně? Abys nebyla sama? Tak raději budeš s takovým volem? Proč si sama sebe nevážíš? Myslíš si, že si tě nějaký chlap bude vážit, když to nedělᚠani ty sama? Budeš nacházet samé voly, dokud se nezměníš. Tak si to halt užij, když ti to stále nedošlo.

Upravil(a) Eva. (4. 3. 2016 9:33)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#25 4. 3. 2016 9:38

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Podvedl mě s prostitutkou tmavé pleti

Toto jsi napsala. A tam je pes zakopaný. Když to nezmeníš, bude to stále tak.


20.8.2014
Evo nepamatuji se, že bych někdy v životě měla vztah, který by mě netrápil.sad. Ale asi si to dělám sama, moc o všem přemýšlím. Vlastně jsem ve vztahu byla šastná většinou jen chvíli, pak jen problémy, rozchod a z jeho nebo z mojí strany a pak dlouho sama. Hodně se bojím zklamání, protože jsem na mužský fakt neměla štěstí.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů