Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

  • Diskuse
  •  » Svatba
  •  » Svatební šaty - levně, rychle znáte to

#26 16. 5. 2018 18:45

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Svatební šaty - levně, rychle znáte to

modrovous napsal(a):

Z 35 příspěvků cca 34 s reklamou na zásilkový obchod s podřadnými a nekvalitními hadry. Platí ti aspoň dobře?

No aby ne... když vydělají na natuplých zákaznicích... vissla


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#27 4. 7. 2018 16:00

babazledu
♥------
Registrovaný: 25. 6. 2018
Příspěvky: 2

Re: Svatební šaty - levně, rychle znáte to

Já jsem si chtěla koupit, abych ušetřila nějaké penízky a místo nich bych pořídila něco jiného. Mám ovšem velká prsa a bála jsem se je objednat z číny, jako je to nyní trendy. Nicméně pokud mají ženy štíhlou postavu, asi bych neváhala a objednala, dá se vybrat krásně z velké škály a cenově super. Ovšem já jsem byla odkázána na svatební salón. Naštěstí jsem navštívila první a musím říci super !!! Jak jsem si myslela, že na sebe nic hezkého neseženu, hned padly a byly krásné dvoje. Ale tak chtěla jsem navštívit jiný salon, což se mi povedlo, ale ten přístup... fuj. Vrátila jsem se do původního a vybrala si jiné šaty, ktere jim přišly nové a jo, byly to ony - princeznovské ikdyž mám dvě děti :-D. Hraji hru sazka sportka a aniž bych to věděla, tak jsem vyhála. Takže jsem nakonec nemusela platit ani korunu za šaty. Navštěvuji tyto stránky a nemusím sledovat losování v televizi: https://vyhraj.com/sportka-kontrola-tiketu/. Doporučuji ženám z Ostravy salon Karin, kde je velký výběr a paní majitelka a paní, která tam šije jsou velmi příjemné a budete se tam cítit opravdu skvěle. Navíc Vám šaty upraví dle Vašich představ, umí opravdu zázraky. Takže přeji šastnou ruku při výběru a krásnou svatbu všem, které to čeká :-)

Není tady

 

#28 4. 7. 2018 16:08

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Svatební šaty - levně, rychle znáte to

Dalšínána s debilní reklamou!!!


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#29 17. 7. 2018 14:25

pavlinka14
♥♥-----
Registrovaný: 27. 7. 2017
Příspěvky: 26

Re: Svatební šaty - levně, rychle znáte to

Já jsem si ty nejhezčí svatební šaty vybrala ve svatebním salonu https://www.pujcovna-renata.cz/ , takže jejich služby musím jednoznačně doporučit ;-) Mají tam fakt široký sortiment, takže by si měla vybrat každá žena každého věku a rozměrů...

Není tady

 
  • Diskuse
  •  » Svatba
  •  » Svatební šaty - levně, rychle znáte to
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů