Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 3. 2006 12:49

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Hledám práci

Profi psychotesty neseženeš.Navíc každá firma použivá testy pro svoje potřeby.
Každá zkoumá jiný druh zátěže.Pokud víš že tam budou obsažené,pořádně si den předem oddychni a vyspi se.Nestresuj a bude OK.

Není tady

 

#2 14. 3. 2006 14:13

Dana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 6252

Re: Hledám práci

přesně tak, já měla při přijímacím pohovoru i grafologa, kterej si ty moje výtvory odnesl, psychotesty jsou už dosz časté, zkoumají oblečení, jestli nedělᚠnějaké pohyby rukama, třeba žmoulat si ucho, měla by jsi se dívat do očí, ale ne vyzývavě, podat ruku, mít pevný stist a nemít zpocenou ruku, takových věcí je spousta, kterých si oni všímají, na to už mᚠdneska kurzy, být dobrým personalistou, také se chystám na jeden


http://www.gify.nou.cz/divky_mini1_soubory/49.gif
Problémy přicházejí v řadě za sebou a při zvláště příznivých okolnostech i v dvojstupech.
Opravdoví přátelé jsou ti, kteří vám nikdy nezmizí ze srdce, i kdyby na čas zmizeli ze života....

Není tady

 

#3 14. 3. 2006 14:46

Janucha
♥♥-----
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 80

Re: Hledám práci

Dano na jaky kurz se chystas, tohle by me docela zajimalo. Ze bys me trosku inspirovala. smile

Není tady

 

#4 4. 10. 2006 13:27

Darja70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 303

Re: Hledám práci

Já jsem jedny dělala- co vidíte při pohledu na oblohu, pak hodinu a půl- tři články - o personalistice, o Newtnovi a o Darwinovi a každá věta očíslovaná a k tomu otázký- co tím mysleli a tak a potom matematika- %, úsudek, strašné věci lol a to vše na pozici telefonistky!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů