|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
a co ked dokazovanie bolo zastavene len preto, ze on sa obesil?
Samozřejmě... už minulej tejden jsem psala - "Pokud vím, tak ten pán spáchal sebevraždu ještě před ukončením přípravnýho řízení, tudíž nebylo lze mu co nadále prokazovat a případ byl odloženej."
Ono to není kvůli ochraně dětí, ale prostě proto, že není koho stíhat.
Není tady

helena napsal(a):
a co ked dokazovanie bolo zastavene len preto, ze on sa obesil?
Samozřejmě... už minulej tejden jsem psala - "Pokud vím, tak ten pán spáchal sebevraždu ještě před ukončením přípravnýho řízení, tudíž nebylo lze mu co nadále prokazovat a případ byl odloženej."
Ono to není kvůli ochraně dětí, ale prostě proto, že není koho stíhat.
prepac, nevsimla som si.
Není tady

Selima napsal(a):
Hm, a mne napadlo aj to, či mu niekto nepomohol...
Przniči detí sú páriovia aj medzi kriminálnikmi a majú nulový fan-klub a blbý priebeh trestu.
Bylo by lepší zjistit si o tomto případu skutečná fakta, než takhle vařit z vody. Ostatně, před rokem jsme to tady rozebírali, když se to stalo.
Není tady
Co před rokem, i minulý týden.....
Není tady

Judyna napsal(a):
Co před rokem, i minulý týden.....
Ano, ale to už ne tak dopodrobna, jako tenkrát. Ten otec byl nevinný. A nikdo mu nedopomohl k oběšení. Oběsil se sám venku, blízko jejich bydliště, protože takové nařčení neunesl.
Není tady
Je dobré, že norská sociálka vrátila rodičům tu malou holčičku.
Není tady

Judyna napsal(a):
Je dobré, že norská sociálka vrátila rodičům tu malou holčičku.
Taky z toho mám radost.
Není tady
Těžce nemocný dítě vrátí, zdravý připravujou na adopci... cosi mi tam lehce páchne...
Není tady
Snad tam taková souvislost není.....
Upravil(a) Judyna (8. 2. 2016 20:47)
Není tady

Ja do toho moc nevidim, ale myslim, ze je. Pokud se rozhodli deti jim odebtat (z jakehokoliv, bohuzel treba i nekaleho, umyslu), bratej jim spise decko, ktere je “hur“ umistitelne... Coz je STRAŠNÝ!!!
Není tady

Taky je “podezrele“, ze u mamy, kt.jsem zminovala ja, dite vratili po cca trech (!!!) mesicich, s tim, ze jde o pochybeni uradu.
Jemine, ja, ac je to vsechno vrcholne nechutne, rikam te kamosce, sestre maminky: No, a co zaloba o hruby zasah do soukromi, rodinnych prav a odskodneni? A ona na to, ze to snad az pozdeji, ze ted davaji veci doporadku a jsou stastni, ze maji kluka zpatky.
Ukazovala mi fotky, rikam 'Hele, on se vsude tak stastne culi...'
No, tak aspon neco dobreho na tom vsem...
Není tady
Snad tam taková souvislost není.....
Taky doufám...
Uvidíme, co bude dál - pokud se to dozvíme.
Není tady
kvietok medovy napsal(a):
a co ked dokazovanie bolo zastavene len preto, ze on sa obesil? Mozno sa budete divit, ale ochrana deti naozaj chrani deti, tak preco po smrti pachatela vysetrovat a emocne tyrat deti znovu a znovu?
Přesně tak to bylo.........matka na policii vypověděla, že mezi nimi vůbec nebyl sex , v době, kdy jí ještě neřekli, oč jde .
A našla se svědkyně, kterou zneužíval taky, jako malou holčičku . Dokonce jí před smrtí volal a prosil , aby nikomu nic neříkala. No když se člověk neumí ovládat a zamotá si sám život, platí za to.
Co je na tom děsivý je to , že ta matka aby nepřišla o živitele , klidně přivírala oči . A podle našeho předního sexuologa je to běžný jev v takový situaci . Když je dítě zneužívaný, matka o tom často ví a nedělá nic , aby nepřišla o partnera .
Není tady

No, ja by som hlavne bola - a aj som - opatrná v tých rozsudkoch, či v skutočnosti bol alebo nebol vinný... To vedia možno tie dievčatá a teraz už len jeho duch...
Ani matka o tom koniec koncov nemusela vedieť, aj keď by zasa svedčilo o jej .... ľahostajnosti? Nevšímavosti? Želanie matkou myšlienky? Neviem...
Není tady

Selima napsal(a):
No, ja by som hlavne bola - a aj som - opatrná v tých rozsudkoch, či v skutočnosti bol alebo nebol vinný... To vedia možno tie dievčatá a teraz už len jeho duch...
Ani matka o tom koniec koncov nemusela vedieť, aj keď by zasa svedčilo o jej .... ľahostajnosti? Nevšímavosti? Želanie matkou myšlienky? Neviem...
Tečka 
Není tady

Jo? Proc???
Kdyz lidi CHTEJI VEDET, P R O C ???
Není tady
Kdyz lidi CHTEJI VEDET, P R O C ???
Kteří "lidi" a jaký "P R O C "?
Není tady

No treba ti, kteri pisou sem, polemizuji o tom a zajima je to?
A, myslim, nejsou sami.
Proste verejnost, kt. to sleduje...
Není tady
Tady je to jasně napsaný , nejdřív policie vyšetřila svědkyni, kterou zneužíval jako malou a pak za týden on spáchal sebevraždu .
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalo … znaly.html
Není tady

Tak to je možno ono PROČ - PROTO.
Není tady
Rosieta napsal(a):
Tady je to jasně napsaný , nejdřív policie vyšetřila svědkyni, kterou zneužíval jako malou a pak za týden on spáchal sebevraždu .
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalo … znaly.html
Tak zrovna Blesk bych jako zdroj informací za spolehlivý tedy nepovažovala....
Jako vrchol ledovce tam ční věta: Řekla jsem si, že když to udělal mně, dělá jim to taky,“ vysvětlila paní Lucie.
Pouze její domněnka, žádný důkaz.
Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalo … edium=copy
Není tady

Rosieta napsal(a):
Tady je to jasně napsaný , nejdřív policie vyšetřila svědkyni, kterou zneužíval jako malou a pak za týden on spáchal sebevraždu .
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalo … znaly.html
Blesk jako zdroj informací je už zoufalství rozumu...
Není tady

Dorka napsal(a):
Taky je “podezrele“, ze u mamy, kt.jsem zminovala ja, dite vratili po cca trech (!!!) mesicich, s tim, ze jde o pochybeni uradu.
Jemine, ja, ac je to vsechno vrcholne nechutne, rikam te kamosce, sestre maminky: No, a co zaloba o hruby zasah do soukromi, rodinnych prav a odskodneni? A ona na to, ze to snad az pozdeji, ze ted davaji veci doporadku a jsou stastni, ze maji kluka zpatky.
Ukazovala mi fotky, rikam 'Hele, on se vsude tak stastne culi...'
No, tak aspon neco dobreho na tom vsem...
To "pochybeni uradu" mas odkial? Od matky deti, ze?
Nepoznam nikoho, co si na verejnosti sypal popol na hlavu a priznal sa rodine, ludom okolo seba ze nejako ublizoval svojim detom. Ochrana deti sa snazi vratit deti k rodine, a snazia sa dozor, aby sa to neopakovalo. Ak deti nie je mozne vratit do rodiny, deti su umiestnovane k pestunom, a je umozneny styk s blizkou i vzdialenejsou rodinou, aby nestratili vsetcia zucastneni nestratili medzi sebou kontakt. Na adopciu sa zvycajne davaju deti do cca 3 rokov, ale velky zaujem o ne aj tak nie je, kvoli moznemu zdr. poskodeniu. Vo vela pripadoch idu deti k pribuznym, az potom su pestunske rodiny, ale kontakt s rodinou NIE JE preruseny. Samozrejme to zalezi na rodine dietata.
Není tady

Pochybenie uradu? No tak to mam od jej sestry, mojej kamosky, kt. bola s tou maminkou az do posl.chvile pred porodom, a hned potom, ako isli domov, prisla raz uplakana di pra,e, ze im zobrali miminko. Ja ako prve som sa pytala, co robia, ci zistuju, ci si decko branila (fyzicky), a tak.
Není tady

No a ona, medzi slzami, len ze to je omyl, ze pochybili... No ja som tomu nerozumela, ale stale hovorila o tom rovnako. Prebehli nejake predbezne opatrenia, samosudy a tak, vsetko nasmerovane k navratu dietaza. Ja myslim, ze to bolo vsetko len preto, aby sa odstranilo to “pochybenie“, chyba, ktoru niekto na zaciatku urobil, a to je hrozne! Ze sa to stalo u novorodenca, a tr alo tak dlho, ze mama stratila mlieko a hrozilo, ze vzajomne puto zoslabi ci strati... To vsetko sa moze stat iba omylom?
Není tady