Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 2. 2. 2016 17:18

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

norov se fakt úplně zbláznili


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#2 2. 2. 2016 18:04

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Četla jsem. Zatěžko mi uvěřit a norsky neumím....ale odkaz tam je a kdo norsky umí, asi by už protestoval, kdyby to byla pravda usch
Naštěstí asi v Norsku nečtou český blogy, páč by byl Ruščák asi už bez dětí......


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#3 2. 2. 2016 18:07

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Vznik a existence těch slavných norských fondů mě taky překvapily....pěkná kulišárna roll
Hlavně, že financujou třeba Hejtfriáky.
Co to pro ně bude z hlediska duchovního, radši nedomejšlet........


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#4 2. 2. 2016 19:21

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Já nevím, ale tomu se mi snad ani nechce věřit....


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#5 2. 2. 2016 19:40

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Judyna napsal(a):

Já nevím, ale tomu se mi snad ani nechce věřit....

Počti si na blogu Andreje Ruščáka a mnohé pochopíš .............píše zajímavě, čtu ho ráda, kolikrát jsou to teda šokující věci......

Není tady

 

#6 2. 2. 2016 19:49

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Než mi naběhl babinet, dlouze jsem přemýšlela, kdo je norov. lol


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#7 3. 2. 2016 8:40

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: norov se fakt úplně zbláznili

A já to nevím doteď, a vaše reakce mě odradily kliknout na odkaz...
Přišla jsem o něco?


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#8 3. 2. 2016 11:02

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Skoro jo, přišla.
Podle těch bodů by odebrali dítě i mně. Když si vzpomenu, jak býval syn jako malý komunikativní (je doteď), jak se usmíval na cizí lidi a hlasitě je zdravil....To vlastně podle nich značí, že na mě nebyl "navázaný".


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#9 3. 2. 2016 11:22

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Podle těch bodů by odebrali dítě i mně.
"Pepíčku, když budeš zlobit, pojedem na prázdniny do Norska!" http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#10 3. 2. 2016 12:27

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Tak jo, klikla. A nepřišla. U nás to na sockách a pod. není jinak, jen se o tom neví, nebo už naše matky o své děti nebojují.
Teď mám úplně čerstvý případ, kdy sestře mé kamarádky odebrali novorozeně, ptz.se vrátila k otci dítěte, který ju v minulosti bil... V překladu: Nebudeš vychovávat dítě s násilníkem, ač je otcem dítěte. Fakt ji ho odebrali, dali do kojeňáku 100km daleko. Ztratila mléko, deprese, soudy, nutili ju, aby ze společné domacnosti odešla na azylák... No, já přesně nevím, co musela udělat, ale po cca 3 měsících ji kluka vrátili... Probůh, jakým právem?!?


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#11 3. 2. 2016 12:36

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Možno sa predtým zmienila, že ju bil, aj keď mala diea na rukách - a oni chceli predís najhoršiemu... Nenapadlo ti také niečo? ja si vždy hovorím, keď žena/matka vzdychá, že nevie odís od násilníka... Kožko potrvá, kým začne bi aj deti? A čo urobíš potom? Hm..?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#12 3. 2. 2016 13:07

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Probůh, jakým právem?!?
Zákon o sociálně-právní ochraně dětí, § 6
Sociálně-právní ochrana se zaměřuje zejména na děti...
g) které jsou ohrožovány násilím mezi rodiči nebo jinými osobami odpovědnými za výchovu dítěte, popřípadě násilím mezi dalšími fyzickými osobami;


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#13 3. 2. 2016 13:19

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: norov se fakt úplně zbláznili

No teda Sel, ale o tom, aby odchádzala, sa má rozhodnú snáď ona, a nie ju k tomu úrad núti takým strašným vydieraním!
Áno, asi ju zbil, ktovie za čo, dávno, decko majú teraz prvé, ako môže o jeho živote rozhodova niekto iný, než rodičia?!?


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#14 3. 2. 2016 13:22

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: norov se fakt úplně zbláznili

No tak to ho teda hezky ochránili, když mu vzali matku!


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#15 3. 2. 2016 13:24

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: norov se fakt úplně zbláznili

když mu vzali matku!
Nepíšeš náhodou, že jí nabídli azylák? Asi odmítla, ne?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#16 3. 2. 2016 14:02

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Dorka napsal(a):

No teda Sel, ale o tom, aby odchádzala, sa má rozhodnú snáď ona, a nie ju k tomu úrad núti takým strašným vydieraním!
Áno, asi ju zbil, ktovie za čo, dávno, decko majú teraz prvé, ako môže o jeho živote rozhodova niekto iný, než rodičia?!?

Pro mě naprosto nepřijatelné vyjádření ! To, že ji zbil je neomluvitelné. Prý - kto vie za čo...usch
Ano, je to její věc, že se k takovému člověku vrátí. Ale pěkně sama za sebe. Dávat všanc malé dítě, no nevím. Myslíš, že se ten člověk tak hodně změnil?
Nechápu ženy, které kvůli chlapovi obětují klid a zdraví svého dítěte.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#17 3. 2. 2016 14:11

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Největší tragédie odehrají, když začne stát v dobré vůli a ještě lepší víře přebírat funkce rodičů a celé to postaví na názoru nějakého úředníčka. Neříkám, že nemusí úředník pravdu, ale morální právo k tomu prostě a jednoduše nemá. I za cenu toho pokřiveného života...

Není tady

 

#18 3. 2. 2016 17:08

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Dorka napsal(a):

No teda Sel, ale o tom, aby odchádzala, sa má rozhodnú snáď ona, a nie ju k tomu úrad núti takým strašným vydieraním!
Áno, asi ju zbil, ktovie za čo, dávno, decko majú teraz prvé, ako môže o jeho živote rozhodova niekto iný, než rodičia?!?

Vežmi jednoducho... ak rodičia zabudnú na záujmy dieaa(a nehovor mi, že sa to nestáva!!! mám na očiach prípad neštastnej Lucky, ktorú 3- či 4-ročnú zabil otčím, a 3, slovom TRI roky nikomu nechýbala - ani bio-otcovi, ani škole, ani lekárom, ani sociálke, ani úradom... Celý ten čas bola zastlaná v periňáku izby, ktorú vežmi nepoužívali, ale občas tma poslali mladšiu, "vlastnú" dcérku skurt A veselo na ňu ďalej brali prídavky. supermario A táto mamička sa proti týraniu nijako neozvala). Takže keď toto vidím, hovorím si - úrady by mali VIAC zasahova, ale tým netvrdím, že by mali zasiahnu vždy... a určite s rozvahou.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#19 3. 2. 2016 17:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: norov se fakt úplně zbláznili

flink napsal(a):

Největší tragédie odehrají, když začne stát v dobré vůli a ještě lepší víře přebírat funkce rodičů a celé to postaví na názoru nějakého úředníčka. Neříkám, že nemusí úředník pravdu, ale morální právo k tomu prostě a jednoduše nemá. I za cenu toho pokřiveného života...

Takže necha ženu a decko na svojvôli násilníka? (Lebo ako vieš, že ju on NEDONÚTIL vráti sa - aj s deckom? Ona to zo strachu neprizná a nikto to nikdy nezistí...) Ty si ako tí žudia okolo Lucky - viď môj príspevok vyššie - ktorí PO TOM tvrdili, že veď matka s ním bola dobrovožne, nikdy nič nehlásila, nikto si nevšimol žiadne týranie... roll a ani to, že akosi definitívne zmizlo zo sveta diea. Tak tu teda štát nezasahoval a pozrime sa, ako to vyzerá...  My VŠETCI sme sa vrahovi a jeho družke ešte skladali na rodinné prídavky skurt - za ktorých poberanie mmch matka sedí. Nič iné jej nedokázali, to že neubránila vlastné decko pred svojím druhom sa berie ako "nie jej vina". usch Nevidím dôvod, prečo sa neplies do rodičovstva rodičom, ktorí zjavne nezvládajú ani sami seba, nieto ešte nejaké diea!


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#20 3. 2. 2016 17:15

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Môj názor je, že treba bráni slabších - a keď je to nutné, aj proti ich vlastným (tiež slabým, alebo naopak psychopatickým) rodičom.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#21 3. 2. 2016 17:28

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Zlobí mě tablet, nemůžu dobře psát.
Ta maminka se k němu vrátila proto, že předtím spolu jenom chodili a bydleli zvl᚝. Zařídili si společné bydlení a připravili ho na příchod ditete. Z nějaké dávné minulosti byl někde zaznam o nějaké domácí rvačce. To je důvod k odnětí čerstvě narozeného decka?
To fakt myslíte vážně???


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#22 3. 2. 2016 17:36

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Dorka napsal(a):

ale po cca 3 měsících ji kluka vrátili...

No vidíš, Viki, a je ráda, že je, kde je. Bartnevernet by jí ho nevrátil nikdy, pokud vím. Jednou odebranej - navždy odebranej.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#23 3. 2. 2016 17:38

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: norov se fakt úplně zbláznili

helena napsal(a):

Podle těch bodů by odebrali dítě i mně.
"Pepíčku, když budeš zlobit, pojedem na prázdniny do Norska!" http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

No to mně povídej va já dětem zakázala cesty do Norska s jejich dětma, dokud jim nebude 15 lol Tedy vnoučatům, samozřejmě.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#24 3. 2. 2016 17:51

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Áno, asi ju zbil, ktovie za čo, dávno...
A kdo ví, jestli si za to nakonec nemohla sama, žejo? http://fora.babinet.cz/img/smilies/skurt.gif
To fakt myslíte vážně???
Dorko, když dávkuješ informace jak strace na vocas, tak se můžeme vyjádřit jen k tomu, co utrousíš...
Nehledě k tomu, že ani tobě nemusela kamarádka povědět úplně všechno - některý věci radši nevětrat. Ona taková "nějaká domácí rvačka" může mít docela široký rozpětí.

Neříkám, že nemusí úředník pravdu, ale morální právo k tomu prostě a jednoduše nemá. I za cenu toho pokřiveného života...
I "za cenu  života" ztracenýho?

já dětem zakázala cesty do Norska s jejich dětma
Pevně doufám, že podobnej adrenalin ty mý nenapadne http://fora.babinet.cz/img/smilies/dumbom.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#25 3. 2. 2016 22:41

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Selima napsal(a):

Môj názor je, že treba bráni slabších - a keď je to nutné, aj proti ich vlastným (tiež slabým, alebo naopak psychopatickým) rodičom.

Ano, ano, třikrát ano.
Ale protože jde o vysoce citlivé záležitosti, tak s rozmyslem, citem, zkušenostmi. Já osobně si myslím, že lidé, kteří o tomto rozhodují nebo toto navrhují, by měli projít mnoha osobnostními testy. Aby byli opravdu nápomocní a neškodili.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů