Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 3. 2006 11:31

Jolana
Host

Samolepící tapety

Prosím jaké máte zkušenosti se samolepícími tapetami na dveřích?Nalepuje se to dobře,když je to docela velká plocha?Předem Vám děkuji za odpovědi.Ahoj J

 

#2 14. 3. 2006 11:38

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Samolepící tapety

Jolana napsal(a):

Prosím jaké máte zkušenosti se samolepícími tapetami na dveřích?Nalepuje se to dobře,když je to docela velká plocha?Předem Vám děkuji za odpovědi.Ahoj J

nalepuje se to hrozně. Nemᚠtolik možností to vyhladit, víc tam vznikají vzduchové bubliny. Taky jsme je zkoušeli, polepovali jsme jednu starou skříňku, ale nakonec jsme raději sáhli po klasických tapetách. Je to sice víc patlání, ale zase to jde líp, s tou tapetou ještě můžeš chvíli po nanesení pracovat, vyhlazovat jí, posouvat, upravovat dle potřeby. Se samolepicí už ne.

Není tady

 

#3 14. 3. 2006 12:09

Dana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 6252

Re: Samolepící tapety

ano to je pravda, manupulace hrozná


http://www.gify.nou.cz/divky_mini1_soubory/49.gif
Problémy přicházejí v řadě za sebou a při zvláště příznivých okolnostech i v dvojstupech.
Opravdoví přátelé jsou ti, kteří vám nikdy nezmizí ze srdce, i kdyby na čas zmizeli ze života....

Není tady

 

#4 14. 3. 2006 12:10

Isidia
♥♥♥----
Místo: Česká republika
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 247

Re: Samolepící tapety

Samolepící tapeta se lepí dobře, ale musí se po odlepení papíru namočit ve vodě s jarem.
Pokud tapetujete velkou plochu,  tak část papíru  odlepíme a protáhneme malým množstvím vody, do které jsme přidali jar. Potom při dalším odlepování papíru polepovou plochu namočíme hadrem namočeným v jarové vodě.Takto jde tapeta po ploše posouvat a hýbat s ní. Dělá se to dobře a pustpně se vzduchové bubliny vytlačují během práce. Jde to dělat opravdu dobře.

Není tady

 

#5 14. 3. 2006 12:18

Jolana
Host

Re: Samolepící tapety

Isidia napsal(a):

Samolepící tapeta se lepí dobře, ale musí se po odlepení papíru namočit ve vodě s jarem.
Pokud tapetujete velkou plochu,  tak část papíru  odlepíme a protáhneme malým množstvím vody, do které jsme přidali jar. Potom při dalším odlepování papíru polepovou plochu namočíme hadrem namočeným v jarové vodě.Takto jde tapeta po ploše posouvat a hýbat s ní. Dělá se to dobře a pustpně se vzduchové bubliny vytlačují během práce. Jde to dělat opravdu dobře.

Dekuji taky jsem to slysela s tou jarovou vodou,ale nevedela jsem jak na to.Diky moc J

 

#6 14. 3. 2006 12:21

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Samolepící tapety

Jolana napsal(a):

Isidia napsal(a):

Samolepící tapeta se lepí dobře, ale musí se po odlepení papíru namočit ve vodě s jarem.
Pokud tapetujete velkou plochu,  tak část papíru  odlepíme a protáhneme malým množstvím vody, do které jsme přidali jar. Potom při dalším odlepování papíru polepovou plochu namočíme hadrem namočeným v jarové vodě.Takto jde tapeta po ploše posouvat a hýbat s ní. Dělá se to dobře a pustpně se vzduchové bubliny vytlačují během práce. Jde to dělat opravdu dobře.

Dekuji taky jsem to slysela s tou jarovou vodou,ale nevedela jsem jak na to.Diky moc J

novinka i pro mě, díky smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů