Oznámení

25.ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

25.ledna : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.ledna : Dieta po vánocích? Leden, na váhu zásadně (ne)vlezem!

4.ledna : Účinný a ekologický domácí prostředek na mytí nádobí vyrobíte za zlomek ceny

• Diskuse
  •  » Kariéra
  •  » Prodej parfémů - nový MLM - ideální i jako doplněk k AVONU, Oriflame..

#1 8. 1. 2016 14:12

Jani Kra
♥------

Prodej parfémů - nový MLM - ideální i jako doplněk k AVONU, Oriflame..

PARFÉMY UNIQ: NOVÝ MULTILEVEL ZALOŽENÝ V ŘÍJNU 2015 S RYCHLÝM RŮSTEM SÍTĚ !!!

Nová kosmetická značka UNIQ přichází s řadou kvalitních parfémů vyráběných z vonných
olejů v té nejvyšší třídě (A-třída kvality). Zatím je k dispozici 20 dámských a 10 pánských vůní a sortiment se rychle rozšiřuje. Vše je ve kvalitě parfému (20% vonné složky) a nákupní cena je 350,- za 50 ml. Katalogová cena je 490,- Kč.
Zákazníkem (členská registrace) UNIQ se člověk stává ZDARMA a je na každém zda a kolik si sám nakoupí. Vše je tedy absolutně nezávazné!!! Pro vysokou kvalitu, nízkou cenu a systém prodeje, který nikomu nic nevnucuje, se velmi dobře prodává!

Každý zároveň může podpořit rozvoj firmy, oslovit a přivést nové zákazníky. Tuto činnost podporuje firma finančně dle marketingového plánu.

REGISTRACE JE ZDARMA A NEZÁVAZNÁ - ŽÁDNÉ POČÁTEČNÍ NÁKLADY ZDE NEJSOU !!!

Registrujte se na www.uniq-global.com. U každé registrace je nutné zadat Kód Sponzora, což je v tomto případě můj kód: cz365401.
Doporučuji se zaregistrovat co nejdříve, i pokud byste se rozhodli začít až za měsíc, platí, že ČÍM DŘÍVE SE PŘIPOJÍTE, TÍM VÍCE VYDĚLÁTE !!! Tento MLM byl založen v 10/2015, funguje tedy pouze 3 měsíce a Vy jste na úplném začátku, což je ohromná příležitost.

KONTAKTOVAT mě můžete na emailové adrese: profiasistentka1@gmail.com.
Můžete mi tam také nechat Vaše telefonní číslo a já Vám obratem zavolám a ráda odpovím na Vaše dotazy.

Hodně úspěchů!!
Více info na www.uniq-global.com.

Není tady

#2 8. 1. 2016 14:38

flink
♥♥♥♥♥--

Re: Prodej parfémů - nový MLM - ideální i jako doplněk k AVONU, Oriflame..

Jak někdo může při spamování mávat etickým kodexem je pro mne nepochopitelné.

Není tady

#3 8. 1. 2016 17:46

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Prodej parfémů - nový MLM - ideální i jako doplněk k AVONU, Oriflame..

No jo - MLM - to už tu dlouho nebylo. Takovýchto firmiček je 12 do tuctu.
Fuj.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

• Diskuse
  •  » Kariéra
  •  » Prodej parfémů - nový MLM - ideální i jako doplněk k AVONU, Oriflame..
NÁŠ TIP:

Zápatí