Oznámení

25.ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

25.ledna : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.ledna : Dieta po vánocích? Leden, na váhu zásadně (ne)vlezem!

4.ledna : Účinný a ekologický domácí prostředek na mytí nádobí vyrobíte za zlomek ceny

#1 6. 1. 2016 14:37

janca35t
♥------
Registrovaný: 6. 1. 2016
Příspěvky: 1

Využít svatební agenturu?

Ahoj holky, blíží se mi svatba a chci se poradit. Má cenu využít svatební agentury a platit za vyzdobení nebo si mám objednat svatební dekorace a vyzdobit sál sama?

Upravil(a) AndreaP. (6. 1. 2016 17:35)

Není tady

 

#2 26. 1. 2016 22:20

pavla85
♥------
Registrovaný: 26. 1. 2016
Příspěvky: 1

Re: Využít svatební agenturu?

Ahojky, my si na naši svatbu nakonec najmuli agenturu, protože na ty dekorace moc nejsme a asi by to dopadlo všelijak. Velké plány, ale ruce levé smile Takže nakonec asi záleží na co si troufáš. U svatební agentury určitě zaplatíš za jejich práci, na druhou stranu ví co dělají. Pokud si budeš dekorace shánět sama, některé věci se ti možná budou shánět hůře.
My jsme chtěli za začátku dělat všechno jen s kamarádama. Pak se ukázalo že ne všichni budou mít čas a někteří byli dokonce ještě méně šikovní než já big_smile Takže jsme se začli poohlížet po pomoci a do oka nám padla svatební agentura Kouzelná Svatba. Super bylo, že nám některé věci půjčili, takže jsme vlastně zaplatili míň než jsme původně počítali. Nakonec jsme se domluvili i na dalších službách, ale to už sem moc nepatří...
Abych to shrnula - vyzdobení zabere pár hodin, pokud to má nějak vypadat. Nevěsta před obřadem tolik času nemá, ale koho tam poslat aby to bylo všechno správně?

Není tady

 
NÁŠ TIP:

    Zápatí

    Powered by PunBB 1.2.24c
    © Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
    Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
    Ochrana osobních údajů