Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#1 27. 12. 2015 15:40

Giuseppe2
♥------

Moje žena chce sexuální zvrácenost - to můj názor

Jsem podruhé ženat. Z prvního manželství mám 16 letou dceru. Moje nynejší žena a já rádi v posteli experimentujeme. A teď manželka vymyslela další věc, jak zpestřit nᚠmilostný život, ale mne se to vůbec nelíbí. Máme jít na chatu do hor - my dva a moje dcera. Chodíme tam v téhle zostavě už několik let. Tá chata je vlastně jedna velká místnost, kde je manželská postel a taková menší postel, kde spí moje dcera. No a moje manželka má nápad, že když bude dcera v noci spát, takže se budeme spolu milovat. Hrozně ji to prý vzrušuje, ten pocit, že pár metrů od nás někdo spí a může se vzbudit. Jenže to, co ji tak vzrušuje, mně děsí. Co když se dcera opravdu vzbudí? Vždy to bude trapas. A krom toho, nedokážu se vzrušit, když vedle bude moje dcera, to jsem si jist. Co myslíte, je manželčin požadavek normální? Podle mne je tohle úchylka. Nemám nic proti experimentovaní v sexu, ale proč do toho tahat třetí osobu a ještě k tomu moji dceru?

Není tady

#2 27. 12. 2015 16:14

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK

Re: Moje žena chce sexuální zvrácenost - to můj názor

Je to divné. Když ju tak baví napětí z něčího probuzení vedle vás, jděte na jednu noc na ubytovnu, rsp. noclehárnu, však ono ju to rychle přejde...

Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

#3 27. 12. 2015 16:20

Giuseppe2
♥------

Dorka napsal(a):

Je to divné. Když ju tak baví napětí z něčího probuzení vedle vás, jděte na jednu noc na ubytovnu, rsp. noclehárnu, však ono ju to rychle přejde...

Moje řeč.

Není tady

#4 27. 12. 2015 16:30

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Tvá žena nechodila na vejšku a nebydlela na koleji? big_smile
Taky radím jít na ubytovnu, tam si manželka užije až-až.
Není třeba po-zne-užívat k tomu tvou dceru. Když to takhle plánuje, to mi přijde trapné. Jiné by bylo, kdybyste prostě spali a zatoužili po sobě, kdyby to bylo spontánní a ne naplánované. To je opravdu divné. Ona nemá žádné děti? Spolu nemáte děti?

May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

#5 27. 12. 2015 18:44

Giuseppe2
♥------

Eva. napsal(a):

Tvá žena nechodila na vejšku a nebydlela na koleji? big_smile
Taky radím jít na ubytovnu, tam si manželka užije až-až.
Není třeba po-zne-užívat k tomu tvou dceru. Když to takhle plánuje, to mi přijde trapné. Jiné by bylo, kdybyste prostě spali a zatoužili po sobě, kdyby to bylo spontánní a ne naplánované. To je opravdu divné. Ona nemá žádné děti? Spolu nemáte děti?

Ne, nemá děti a ani my dva zatím spolu žádné nemáme.
Co se mě týče, i kdybych na to měl chu spontánně, fyzicky by to nešlo. Já bych se v takové situaci prostě nevzrušil.
Jednou jsem četl příbeh o jistém indickém maharádžovi, který měl spoustu manželek a pokaždé, když šel poprvé souložit se svojí nastávající, tak to dělal veřejně před zraky svých dvořanů, manželek a dětí. Asi tak dokazoval celému světu svoji mužnost. Zjevně to byl úchyl. Ale byl to panovník a mohl si to dovolit. Já si neumím představit, že by v místnosti byl ještě někdo jiný.
A jen tak na okraj, ptal jsem se manželky, jestli se na to nemůže kouknout taky ze strany mojí dcery. Co když se vzbudí a nebude z toho asi mít dobrý pocit. Na to mi moje žena řekla, že když ona měla 16, tak občas slyšela své rodiče ve vedlejším pokoji a prý jí to připadalo směšné. No nevím...

Není tady

#6 27. 12. 2015 19:02

Dorka
Zablokovaný

Jenže to byli JEJÍ RODIČE, a ne otec s cizí ženou, kterou sice pojal za cho, ale pro toho adolescenta je to minimálně macecha...

Není tady

#7 27. 12. 2015 19:08

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Co myslíte, je manželčin požadavek normální?
A copak bys chtěl od nás slyšet? Že "je tohle úchylka", abys jí to případně mohl ukázat s tím, že "i jiní/é si to myslí"? http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif
Nebo si jen chceš přátelsky pokecat o úchylkách? http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
Jinak totiž nechápu, co je za problém - na "to" musí bejt vždycky dva... a nemusíš manželce splnit každý přání...

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#8 27. 12. 2015 19:18

Giuseppe2
♥------

helena napsal(a):

Co myslíte, je manželčin požadavek normální?
A copak bys chtěl od nás slyšet? Že "je tohle úchylka", abys jí to případně mohl ukázat s tím, že "i jiní/é si to myslí"? http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif
Nebo si jen chceš přátelsky pokecat o úchylkách? http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
Jinak totiž nechápu, co je za problém - na "to" musí bejt vždycky dva... a nemusíš manželce splnit každý přání...

No to se ví, že jí tohle přání nesplním. Na tohle forum píšu, jelikož jsou tady samé ženy a chtěl bych vědět i ženský názor na věc. A jak vidím, asi je je v tomhle případě naprosto stejný jako ten můj.

Není tady

#9 27. 12. 2015 19:26

helena
♥♥♥♥♥♥♥

chtěl bych vědět i ženský názor na věc. A jak vidím, asi je je v tomhle případě naprosto stejný jako ten můj.
Až na to, milej hochu, že jedno fórum není reprezentativní vzorek...

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#10 27. 12. 2015 19:44

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Dorka napsal(a):

Přesně tak.
Její přání je naprosto bezohledné. A ty dělej jen to, co sám chceš. I kdybychom Ti tady radily všechny svorně pravý opak.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#11 27. 12. 2015 21:31

Dorka
Zablokovaný

Ano, bezohledne, mne se zda vazne az “zvracene“...
Sexualni adrenalin tohoto typu se da nabirat ve vytahu, ve sklepe panelaku, v temnych ulickach, na plazich, v tel. budkach..., nebo kdovi jeste kde...
Ale TAKHLE ... N E !!!

Není tady

#12 27. 12. 2015 22:06

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Hodne bezohledne,az sobecke,kdyby mela svoje dite jiste by ji toto nenapadlo delat pred svym ditetem.Ale jedna se u ni o dite cizi,tak to neresi.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí