Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 16. 12. 2015 12:09

JirkaN
♥------

Kolik věnujete batoleti denně času?

Zdravím všechny,
mám neustále (zdá se neřešitelné) konflikty se svou manželkou ohledně z mého pohledu nedostatečné péče o 1,5 roční dítě a asi potřebuju radu, jestli je to normální, případně jak to řešit.
Dítě spí celou noc, budí se okolo 8.hodiny ráno, manželka k němu jde cca v cca 9:15, pak jej opět ukládá ve 12:15, dítě spí přibližně hodinu a půl, tj. do 13:45,
ale až do 15:30-16:00 je stále v postýlce a samo. Evidentně se tam nudí, pravidelně si sundavá plínu, pokud jsou tam bobky, tak je rozhází po místnosti atd.
Spát pak chodí zase v 19h, kdy už jsem doma.
U prvního dítěte to probíhalo podobně, to už je ve školce a chová se tam doslova jako hulvát.

Kolik času s dítětem podobného věku trávíte vy?

Pro právní rejpaly: Kamera, která to natáčí, není skrytá a snímá jen dění v dětském pokoji.

Není tady

#2 16. 12. 2015 12:35

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Web

Re: Kolik věnujete batoleti denně času?

To, že je dítě hulvát, asi po někom podědilo.

Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

#3 16. 12. 2015 12:54

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

JirkaN napsal(a):

Zdravím všechny,
mám neustále (zdá se neřešitelné) konflikty se svou manželkou ohledně z mého pohledu nedostatečné péče o 1,5 roční dítě a asi potřebuju radu, jestli je to normální, případně jak to řešit.
Dítě spí celou noc, budí se okolo 8.hodiny ráno, manželka k němu jde cca v cca 9:15, pak jej opět ukládá ve 12:15, dítě spí přibližně hodinu a půl, tj. do 13:45,
ale až do 15:30-16:00 je stále v postýlce a samo. Evidentně se tam nudí, pravidelně si sundavá plínu, pokud jsou tam bobky, tak je rozhází po místnosti atd.
Spát pak chodí zase v 19h, kdy už jsem doma.
U prvního dítěte to probíhalo podobně, to už je ve školce a chová se tam doslova jako hulvát.

Kolik času s dítětem podobného věku trávíte vy?

Pro právní rejpaly: Kamera, která to natáčí, není skrytá a snímá jen dění v dětském pokoji.

Co dělá maminka dítěte, když k němu nejde hned ráno a odpoledne po probuzení? va Nechápu. Kdy vůbec drobeček snídá? va

May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

#4 16. 12. 2015 14:57

JirkaN
♥------

To nevím, nejspíš spí, protože bývá i po půlnoci na internetu.

Není tady

#5 16. 12. 2015 16:32

annie
♥♥♥♥♥♥-

No - a jak se zapojuješ, jako otec, do péče ty?
Tvůj popis mi přijde jednostranný, ale to co píšeš, mi přijde málo.
Malý vstával v 6 - vzala jsem ho k sobě do postele, chvilku poňuňat, pak převléct, přebalit, snídaně, pak si chvilku zahrál - pokličky, kelímky, hračky, kočka - cokoliv ho zajímalo.
Pak procházka venku  spojená s nákupem, příprava oběda, po obědě spánek - já práce - zhruba hodinu a pů až dvě.
Pak po příchodu muže z práce a jeho obědě se mu věnoval on, já jsem dodělávala resty v domácnosti.
Odpoledne procházka venku, pak mytí, večeře, pohádka, spát.
Dost dlouho se několikrát v noci vzbudil, takže spánek nanic.
A tak to chodilo skoro každý den...

Není tady

#6 16. 12. 2015 18:32

JirkaN
♥------

Díky Annie, tak mi to stačí. smile

Jako otec: začínám večerem, kdy nachystám jídlo dětem na ráno, pak odvoz staršího do školky, po příjezu z práce zátop, aby nebyla zima a pak zhruba hodina až dvě času na děti, než jdou spát.

Upravil(a) JirkaN (16. 12. 2015 18:35)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí