Oznámení

29. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

29. ledna : Poslední šance pro přezrálé banány? Upečte z nich lahodnou buchtu

6. prosince : Je vám čtyřicet a už řešíte menopauzu? Co je příčinou předčasného nástupu, vysvětluje gynekolog

#1 1. 12. 2015 18:29

Evelinka
♥♥-----
Registrovaný: 19. 10. 2006
Příspěvky: 45

WC-nesplachuje-tip a opraváře nebo šikovného chlapa

Dobrý den,
wc nesplachuje, ale nějak nezvládneme výměnu plováku (2 ženské v bytě). Když tak, navíc jeden kohoutek kape a na druhém zrezla na umyvadle podložka. Nenašel by se někdo šikovný? nebo nemáte tip? v Praze a zaplatím za služby. Děkuji.

Není tady

 

#2 1. 12. 2015 21:17

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: WC-nesplachuje-tip a opraváře nebo šikovného chlapa

Co “hodinovy manzel“ z inzeratu, jsou uz vsude, staci procist, par telefonatu za par kacek, pro srovnani cen...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#3 1. 12. 2015 22:21

Evelinka
♥♥-----
Registrovaný: 19. 10. 2006
Příspěvky: 45

Re: WC-nesplachuje-tip a opraváře nebo šikovného chlapa

Jo, to už tady 2x bylo a jak mám nový mobil, tak nemohu natrefit na int. znova na toho samého a jména si zásadně nepamatuji. Asi mne nic jiného nezůstane.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů