Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 18. 11. 2015 20:52

Zufalý
♥------
Registrovaný: 18. 11. 2015
Příspěvky: 15

Som zúfalý s kamarátky

Dobrý deň
Neviem si da rady s mojou ani neviem či kamarátkou (32). Potrebujem sa len vykeca.

Vopred píšem, že o dotyčnú namám záujem a ona tiež nie, čo sa týka nejakého vzahu.

Poznáme sa asi 3/4 roka a stretávame sa raz do týždňa.  Vždy je to dos vežka parta žudí, takže osamote sme ešte spolu neboli.

Normálne sa pozdravíme, sem tam prehodíme zopár slov. Proste bežná komunikacia. Raz som jej tak trochu  so slušnosti polichotil, napríklad keď mi povedala, že bola u kaderníka. Ja by som si to samozrejme ani nevšimol, ale povedal som, že nový účes má pekný a sluší jej to.

Posledného pol roka, ale nezvládam jej zmeny nálad  a nerozumiem určitým veciam.
Napríklad sa ma na niečo spýta ja jej odpoviem vrámci možností,  ona sa hneď urazí a už sa somnou nebaví. Za hodinu alebo dve ju to prejde, všetko ok,  ako by s nič nestalo.
Keď jej nepoviem nič tak sa dokáže urazi tiež.  Dokonca sa raz urazila aj preto, ako sam sa na ňu pozrel, fakt neviem,čo za výraz som musel ma na tvári.
A potom ma iba  ignoruje a tvári sa, že jej ubližuje celý svet, kým ju to neprejde.
Takto to je proste dokolečka, buď je s nejakého dvôvodu urazená, smutná, alebo vyslovene nepríjemná. Ak  má dobrú náladu tak sa usmieva, a ja v nej vidím iného človeka.


Ja  som si myslel, že chyba je na mojej strane.  Pred 3 týždnami som ju slušne,  pozval na kávu. Pokecáme si medzi 4 oćam. Vsetko si vyjasníme a ak robím niečo zle,  tak sa jej ospravedlním. Proste sam sa začal kvôli tomu trápi.
Vyhovorila sa,že nemá čas a tak to prebereme neskoršie. Namiesto toho ma 3 týždne ignorovala a nepovedala ani slovo.
Vravím si ok, počkám,  keď bude ma náladu sama sa ozve. Akurát som sa dočkal ďalších žiarlivých scén. Keď som sa jej spýtal, či mi nechce niečo vysvetli a poveda, ako to somnou má, taka ona mi nič vysvetlova nemusí. Tomu nechápem doteraz. A takto je to vlastne dookola.

Začal som ju totálne ignorova a iba som videl, ako ju to sere, a trápi sa kvôli tomu. Dal som tomu druhú šancu, ale po nejakej dobe to znovu zkĺzlo do starých kožají.
Proste nech robím, čo robím vkuse to je všetko zle. Akurát ma to  začína hrozne psychicky unavova. A ja vidím, že pri nej strácam hrozne veža energie.
Takto sa nespráva k žiadnemu môjmu kamaŕátovi. Záujem o nejaké chodenie nemá, bere ma zevraj ako potenciálneho kamaráta. Aj keď neviem, či je to ten správny výraz. A už vobec netuším, čo to je by potenciálny kamarát.

Dnes som mal ďalšiu scénku ,  ani nejdem rozobera o čo išlo, ale to že sme sa raz na niečo dohodli a ja hlupák so sa jej ešte chcel ospravedlňova ju už nezaujíma.

Proste  neviem dokedy to dokážem zvláda. sad

Není tady

 

#2 18. 11. 2015 21:15

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Som zúfalý s kamarátky

Nemas o nu zaujem, ona o teba tiez nie, nerozumies jej naladam, ?ziarlive sceny,? citis sa vycerpany...
Co, do certa, chces pocut?!?


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#3 18. 11. 2015 21:21

Zufalý
♥------
Registrovaný: 18. 11. 2015
Příspěvky: 15

Re: Som zúfalý s kamarátky

Napríklad o čo jej potom ide. To si ako honi ego alebo co? Proeste ako muz tomu uz prestavam rozumiet.  Ok je to asi off topic tema, len som to niekde potreboval dostat zo seba von.

Není tady

 

#4 18. 11. 2015 21:30

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Som zúfalý s kamarátky

Vůbec jsem nepochopila, co to vlastně řešíš a proč.
Kolik je ti let?
Podle tvého psaní to věru nevypadá, že je ti lhostejná. Já bych řekla, že ty hlavně sám nevíš, co se sebou, co vlastně chceš.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#5 18. 11. 2015 22:46

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Som zúfalý s kamarátky

Ked nevies, o co jej ide, A NEMAS O NU ZAUJEM... Tak naco potrebujes vediet, o co jej ide, ked ta to vycerpava?
Naozaj, uprimne: Vies ty vobec, co od nej ocakavas? Nie je to nahodou tak, ze ty cakad, kedy ona povie: Dobre, budeme spolu chodit.
.
A “ona nič“?


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#6 18. 11. 2015 23:09

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Som zúfalý s kamarátky

Zufalý napsal(a):

Napríklad o čo jej potom ide. To si ako honi ego alebo co? Proeste ako muz tomu uz prestavam rozumiet.  Ok je to asi off topic tema, len som to niekde potreboval dostat zo seba von.

Má zrejme problémy sama so sbeou (alebo  s nejakým iným vzahom). Ja by som sa spýtala na tvojom mieste sama seba, čo mi toto kamarátstvo dáva a čo mi berie, a podža toho sa rozhodla... (Kamarátstvo je v ideálnom prípade nádherne rovnocenný a vyrovnaný vzah - čo ale tuná vôbec nevidím dumbom roll .) A vy dvaja sa tak doahujete, až mi to smrdí nejakým potenciálnym vzahom (ale iným ako kamarátstvo...).

Upravil(a) Selima (18. 11. 2015 23:10)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#7 18. 11. 2015 23:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Som zúfalý s kamarátky

A mmch, zúfalý je človek Z niekoho alebo niečoho (možno z gramatiky?)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#8 19. 11. 2015 6:57

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Som zúfalý s kamarátky

stretávame sa raz do týždňa. Vždy je to dos vežka parta žudí... sem tam prehodíme zopár slov
Tomu bych snad ani neříkala "kamarátka" - to je někdo s kým se - zvl᚝ pokud nemᚠ"záujem a ona tiež nie" o jakoukoli změnu stávajícího "vztahu".
Jestli se ti zdá, že "pri nej strácam hrozne veža energie", tak zůstaň u zdvořilýho pozdravu a konverzace o počasí http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png a víc nic. Povídat si můžeš s ostatníma... pokud ti teda tahle hra z nějakýho  podivnýho důvodu přece jen nevyhovuje.
Krom toho si myslím, že spoustu energie ztrácíš hlavně proto, že se tím zabejvᚠvíc než je zdrávo.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#9 19. 11. 2015 8:00

Zufalý
♥------
Registrovaný: 18. 11. 2015
Příspěvky: 15

Re: Som zúfalý s kamarátky

Takže vopred sa ospravedlňujem za moju gramatiku, Dakujem že ste si to všimli.
Mám priatelku, takže ja osobne  neriešim žiaden vzah.
Zúfalý asi nie je to správne slovo, ale nič lepšie ma nenapadlo.
Chcem to udrža v kamaratskej rovine.

Není tady

 

#10 19. 11. 2015 8:12

Zufalý
♥------
Registrovaný: 18. 11. 2015
Příspěvky: 15

Re: Som zúfalý s kamarátky

Máte pravdu moc sa s tým asi trápim, ale sám vidím ako sa správa ku mne a ako k ostatným. Problém bude asi u mňa, že jej to vôbec dovolím. Ach tá moja melanchonicka povaha.
Asi mi ostáva len totálna ignoracia. Inú farbu cestu nevidím.

Není tady

 

#11 19. 11. 2015 9:48

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Som zúfalý s kamarátky

Můžeš prozradit, kolik je ti let?
Neirituje tě právě to, že si tě ta paní (ve 32 letech už je to paní, i když není vdaná), nevšímá?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#12 19. 11. 2015 10:03

Zufalý
♥------
Registrovaný: 18. 11. 2015
Příspěvky: 15

Re: Som zúfalý s kamarátky

Nie neirituje, este raz mám priatežku. Irituje ma to, že som mal snahu to nejak urovna a do teraz sa tvári, že je jej to to jedno. Irituje ma to , že sa sparava ako by som bol nejaká handra.

Není tady

 

#13 19. 11. 2015 10:11

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Som zúfalý s kamarátky

Zufalý napsal(a):

Nie neirituje, este raz mám priatežku. Irituje ma to, že som mal snahu to nejak urovna a do teraz sa tvári, že je jej to to jedno. Irituje ma to , že sa sparava ako by som bol nejaká handra.

Když si tě tak čtu, napsals, žes s ní nikdy nebyl sám. A pak také, že ti dělá žárlivé scény (tvůj výmysl?), že se vymluvila, když jsi ji pozval na kafe (opravdu se vymluvila? Co když skutečně neměla čas? Nenamýšlíš si nesmysly, co nejsou pravdivé?), že se urazila, když ses na ni podíval (jak to víš? Není to jenom tvůj pocit?)
Řešíš nesmysly, obzvláště jestli mᚠpřítelkyni a skutečně ji miluješ.
Kolik že ti to je let? Chovᚠse jak puberák.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#14 19. 11. 2015 10:14

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Som zúfalý s kamarátky

Zufalý napsal(a):

Dobrý deň
Neviem si da rady s mojou ani neviem či kamarátkou (32). Potrebujem sa len vykeca.

Vopred píšem, že o dotyčnú namám záujem a ona tiež nie, čo sa týka nejakého vzahu.

Poznáme sa asi 3/4 roka a stretávame sa raz do týždňa.  Vždy je to dos vežka parta žudí, takže osamote sme ešte spolu neboli.

Normálne sa pozdravíme, sem tam prehodíme zopár slov. Proste bežná komunikacia. Raz som jej tak trochu  so slušnosti polichotil, napríklad keď mi povedala, že bola u kaderníka. Ja by som si to samozrejme ani nevšimol, ale povedal som, že nový účes má pekný a sluší jej to.

Posledného pol roka, ale nezvládam jej zmeny nálad a nerozumiem určitým veciam.
Napríklad sa ma na niečo spýta ja jej odpoviem vrámci možností,  ona sa hneď urazí a už sa somnou nebaví. Za hodinu alebo dve ju to prejde, všetko ok,  ako by s nič nestalo.
Keď jej nepoviem nič tak sa dokáže urazi tiež.  Dokonca sa raz urazila aj preto, ako sam sa na ňu pozrel, fakt neviem,čo za výraz som musel ma na tvári.
A potom ma iba  ignoruje a tvári sa, že jej ubližuje celý svet, kým ju to neprejde.
Takto to je proste dokolečka, buď je s nejakého dvôvodu urazená, smutná, alebo vyslovene nepríjemná. Ak  má dobrú náladu tak sa usmieva, a ja v nej vidím iného človeka.


Ja  som si myslel, že chyba je na mojej strane.  Pred 3 týždnami som ju slušne,  pozval na kávu. Pokecáme si medzi 4 oćam. Vsetko si vyjasníme a ak robím niečo zle,  tak sa jej ospravedlním. Proste sam sa začal kvôli tomu trápi.
Vyhovorila sa,že nemá čas a tak to prebereme neskoršie. Namiesto toho ma 3 týždne ignorovala a nepovedala ani slovo.
Vravím si ok, počkám,  keď bude ma náladu sama sa ozve. Akurát som sa dočkal ďalších žiarlivých scén. Keď som sa jej spýtal, či mi nechce niečo vysvetli a poveda, ako to somnou má, taka ona mi nič vysvetlova nemusí. Tomu nechápem doteraz. A takto je to vlastne dookola.

Začal som ju totálne ignorova a iba som videl, ako ju to sere, a trápi sa kvôli tomu. Dal som tomu druhú šancu, ale po nejakej dobe to znovu zkĺzlo do starých kožají.
Proste nech robím, čo robím vkuse to je všetko zle. Akurát ma to  začína hrozne psychicky unavova. A ja vidím, že pri nej strácam hrozne veža energie.
Takto sa nespráva k žiadnemu môjmu kamaŕátovi. Záujem o nejaké chodenie nemá, bere ma zevraj ako potenciálneho kamaráta. Aj keď neviem, či je to ten správny výraz. A už vobec netuším, čo to je by potenciálny kamarát.

Dnes som mal ďalšiu scénku ,  ani nejdem rozobera o čo išlo, ale to že sme sa raz na niečo dohodli a ja hlupák so sa jej ešte chcel ospravedlňova ju už nezaujíma.

Proste  neviem dokedy to dokážem zvláda. sad

Nejsi tak náhodou trochu/hodně vztahovačný a soběstředný? smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#15 19. 11. 2015 10:23

Zufalý
♥------
Registrovaný: 18. 11. 2015
Příspěvky: 15

Re: Som zúfalý s kamarátky

Eva, možno začínam by vzahovačný, ale kde sa tam niečo vidíš sebestrednost? Hm? Kžudne sa s tebou vymením.

Není tady

 

#16 19. 11. 2015 10:24

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Som zúfalý s kamarátky

Irituje ma to, že som mal snahu to nejak urovna a do teraz sa tvári, že je jej to to jedno.
No tak se tvař taky tak... jak prosté, milý Watsone...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#17 19. 11. 2015 10:26

Zufalý
♥------
Registrovaný: 18. 11. 2015
Příspěvky: 15

Re: Som zúfalý s kamarátky

Helena, mᚠpravdu. Palec hore za toho Watsona. smile

Není tady

 

#18 19. 11. 2015 10:33

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Som zúfalý s kamarátky

Zufalý napsal(a):

Eva, možno začínam by vzahovačný, ale kde sa tam niečo vidíš sebestrednost? Hm? Kžudne sa s tebou vymením.

Copak bys se mnou chtěl měnit?
Tvůj věk je stále tajný? big_smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#19 19. 11. 2015 10:46

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Som zúfalý s kamarátky

Tvůj věk je stále tajný?
Nechápu, proč na tom věku tak rajtuješ... zvl᚝ když ti synek může napsat jakoukoli číslovku http://fora.babinet.cz/img/smilies/va.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#20 19. 11. 2015 10:56

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Som zúfalý s kamarátky

Protože mi přijde, že je to nějaké ještě skorodítě, co se vzteká, že si ho 32-letá paní, která ho asi zaujala, nevšímá. Tak mě zajímá, kolik je mu let, i když vím, že mi to pravdivě napsat nemusí.

Upravil(a) Eva. (19. 11. 2015 10:56)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#21 19. 11. 2015 10:58

Zufalý
♥------
Registrovaný: 18. 11. 2015
Příspěvky: 15

Re: Som zúfalý s kamarátky

Čo chceš poču, že je mi 15? A o tom bude potom celá diskusia? Ja si myslím myslím, že moj vek teraz nieje podstatný. Ja neviem, ako ty mňa nebaví doliezat za niekým a páči s neho čo mu je. A ešte sa ospravedlňova za moje správanie. Či to mᚠpodobne. Len tak sa  urazas,  kto ti príde pod ruku a pasies sa na jeho utrpení?
Nechápem, čo si chcela poveda tou sebestrednostou a vztahavovacnostou.

Není tady

 

#22 19. 11. 2015 11:02

Zufalý
♥------
Registrovaný: 18. 11. 2015
Příspěvky: 15

Re: Som zúfalý s kamarátky

Vieš vôbec číta doprdele. Je to hneď na začiatku, NEMÁM ZÁUJEM O ZIADEN VZAH. CHCEM ABY SME OSTALI KAMARÁTI, ALE NIE TAKTO. JA SA TU HERGOT NEURAZAM. CO JE NA TOM TAZKE POCHOPIT.

Není tady

 

#23 19. 11. 2015 11:45

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Som zúfalý s kamarátky

Zufalý napsal(a):

Čo chceš poču, že je mi 15? A o tom bude potom celá diskusia? Ja si myslím myslím, že moj vek teraz nieje podstatný. Ja neviem, ako ty mňa nebaví doliezat za niekým a páči s neho čo mu je. A ešte sa ospravedlňova za moje správanie. Či to mᚠpodobne. Len tak sa  urazas,  kto ti príde pod ruku a pasies sa na jeho utrpení?
Nechápem, čo si chcela poveda tou sebestrednostou a vztahavovacnostou.

A proč za ní teda dolejzᚠa páčíš? big_smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#24 19. 11. 2015 11:47

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Som zúfalý s kamarátky

Cituji:
Ja  som si myslel, že chyba je na mojej strane.  Pred 3 týždnami som ju slušne,  pozval na kávu. Pokecáme si medzi 4 oćam. Vsetko si vyjasníme a ak robím niečo zle,  tak sa jej ospravedlním. Proste sam sa začal kvôli tomu trápi.
Vyhovorila sa,že nemá čas a tak to prebereme neskoršie. Namiesto toho ma 3 týždne ignorovala a nepovedala ani slovo.
Vravím si ok, počkám,  keď bude ma náladu sama sa ozve. Akurát som sa dočkal ďalších žiarlivých scén. Keď som sa jej spýtal, či mi nechce niečo vysvetli a poveda, ako to somnou má, taka ona mi nič vysvetlova nemusí. Tomu nechápem doteraz. A takto je to vlastne dookola.

__________________________
Tohle není dolejzání a páčení? Co říkáš?
Ty CHCEŠ, abyste zůstali kamarády. Zamyslel ses nad tím, že ona třeba s tebou vůbec kamarádit nechce? Že nechce mít s tebou žádný vztah a žádný kontakt? Nebo být jen známá, se kterou se občas potkᚠve velké skupině?

Upravil(a) Eva. (19. 11. 2015 11:52)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#25 19. 11. 2015 11:57

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Som zúfalý s kamarátky

Zufalý napsal(a):

Čo chceš poču, že je mi 15? A o tom bude potom celá diskusia? Ja si myslím myslím, že moj vek teraz nieje podstatný. Ja neviem, ako ty mňa nebaví doliezat za niekým a páči s neho čo mu je. A ešte sa ospravedlňova za moje správanie. Či to mᚠpodobne. Len tak sa  urazas,  kto ti príde pod ruku a pasies sa na jeho utrpení?
Nechápem, čo si chcela poveda tou sebestrednostou a vztahavovacnostou.

Toto celé, cos teď napsal, je o tvé vztahovačnosti a soběstřednosti.
Ta paní nejspíš vůbec netuší, že se uráží a pase na tvém utrpení. big_smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů