Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 1. 11. 2015 14:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Podvádím manželku, je mi to líto, ale nevím, jak dál

Radima napsal(a):

Robert se snažil, manželka nepochopila. Pak at se nediví, že si sex našel jinde. Je to její chyba, píše, jak se milují a jeden pro druhého by udělali, já bych se pro klid v domácnosti obětoval. Aby mi chlap nelítal jinde. Nevím, co je to za lásku.  Bez sexu je to spíše kamarádství.

neutral Skúsila som to - a funguje len krátkodobo. Je to zaručená cesta, skôr teda tobogan, ku koncu vzahu.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#77 1. 11. 2015 19:22

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Podvádím manželku, je mi to líto, ale nevím, jak dál

Dorka napsal(a):

Ale coby, vsak si z ni muzes delat p.del, jako ona z tebe... wink

K tomu je třeba vtip a inteligence, takže z toho asi fakt nic nebude. tongue


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#78 1. 11. 2015 19:23

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Podvádím manželku, je mi to líto, ale nevím, jak dál

Pandorraa napsal(a):

Obetovala se pro manzelstvi...
Obslouzila manzela...
Ty foleee...  Mam husi kuzi.

Mazec, co? usch


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#79 1. 11. 2015 21:22

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Podvádím manželku, je mi to líto, ale nevím, jak dál

Eva. napsal(a):

helena napsal(a):

já bych se koupit a rozmazlovat nechala, i když je to doma
To znamená, že bys "podržela" i kdyby tě to Xkrát nebavilo, nechtělo se ti, měla´s nějaký potíže a tak podobně?
Jednak se to pozná - a partnera to zcela jistě potěší wink - jednak má podobný chování několik zcela specifickejch pojmenování...  "i když je to doma" vissla

Píšeš nesmysly.
Na vztahu je třeba pracovat, hýčkat ho a zvelebovat. Hýčkat se vzájemně.
To sis spletla s něčím jiným, heleno.

Treba pracova, hýčka a zvelebova - to nepochybne. Ale "prehovára" sa na niečo, čo ti nič nehovorí (jedno prečo - trebárs hormóny sú sfiňa, ale aj gynekologické operácie či vleklé choroby) - to dlhodobo bohužiaž fakt nefunguje. U chlapa ani krátkodobo (násilím ani "doboru vôžou" ho proste nepostavíš) a u žien je to menej jednoznačné, ale o to - podža mňa zákernejšie. Proste sa premáhaš "za rodinu, za vlas, za báušku cára" a jedného dňa zistíš, že ti je aj od.p.o.r.né by s ním v jednej miestnosti. tillfreds stolt No a je dopracované.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#80 1. 11. 2015 21:26

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Podvádím manželku, je mi to líto, ale nevím, jak dál

Radima napsal(a):

Helenko, každá jsme jiná. Pokud by tobě nevadilo, že ti manžel skáče někde s jinou, je to tvé řešení, tvůj problém. Já ti to neberu a ani tě neodsuzuju. Já bych manžela raději doma obsloužila tak, aby byl spokojený. Mě se to nezdá až tak moc divné. Asi bych se méně bála, kdy se manžel zamiluje, či bude chtít i jiné chvíle, než ty v posteli, trávit s jinou, třeba i mladší ženou.
Možná dotaz nedával žádný Robert  lol

Hm, a čo keď PRÍČINOU jej nechuti je práve to, že mu prišla na nejakú neveru...? wink On to sem, samozrejme nenapíše (na babský net, bol by na hlavu padnutý), Aj v tom prípade by ste ho radostne "obsouložily"?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#81 1. 11. 2015 21:29

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Podvádím manželku, je mi to líto, ale nevím, jak dál

Eva. napsal(a):

lupina montana napsal(a):

No tak tos ho tam ale neměla kopírovat, spolubulváre wink

Proč jsi překroutila, co jsem napsala? Opravdu mě to zajímá.

Já jsem napsala toto:
heleno, ty jsi názorný příklad toho, jak někdo vidí třísku v oku cizího, ale břevno ve svém nevidí.
Jak se někdo prodává kvůli neschopnosti stát na svých vlastních nohách, kvůli svému strachu, ale jiné za to kritizuje.
Nerozumím ti. Proč to děláš, když to tak sama máš? BI.


Tak, jak to tady celé kompletně je. Nebo helena se prodává tím, že zůstává v manželství, ve kterém není spokojená, kvůli.... Ale ten příběh tady už dávno známe. Ale jiné kritizuje, když třeba dělají v manželství to, že se o manžela starají a milují se s ním, i když se jim třeba nechce. Protože mají svého muže rády. Např. Radimu kritizuje.

Stále pritom ale nerozumiem, prečo si tam teda kopírovala ten VTIP. V nedežu večer už mi asi mozog poriaddne neslúži, mohla by si mi, prosím, objasni súvislos tvojej poznámky s týmto vtipom...?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#82 1. 11. 2015 21:32

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Podvádím manželku, je mi to líto, ale nevím, jak dál

šestka napsal(a):

Dlouho jsem tu nebyla, protože mě nebavilo, jak Helena vandruje pořád do Evy a některé ji ještě přizvukují. A kouknu sem po půl roce a je to pořád to samé. Mám dojem, . že Helena a její přívrženkyně  zkazí každou debatu A hlavně odradí každého nového příchozího. Našla jsem jiný server, kde se radí a diskutuje a podobní rýpalci jsou vymazáni správci. Nevím, proč vám Eva leží v žaludku, že převracíte každé její slovo. Vlastně vím. Je šastná, má asi chlapa a s tím i vše, co z toho vyplývá.

Ja teda vidím, že momentálne vandruje Dorka a Eva (a nejaká Romana) do Heleny, ale možno čítame každá iný román... Ako sa volá ten tvoj a od koho je?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#83 1. 11. 2015 21:33

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Podvádím manželku, je mi to líto, ale nevím, jak dál

šestka napsal(a):

Dlouho jsem tu nebyla, protože mě nebavilo, jak Helena vandruje pořád do Evy a některé ji ještě přizvukují. A kouknu sem po půl roce a je to pořád to samé. Mám dojem, . že Helena a její přívrženkyně  zkazí každou debatu A hlavně odradí každého nového příchozího. Našla jsem jiný server, kde se radí a diskutuje a podobní rýpalci jsou vymazáni správci. Nevím, proč vám Eva leží v žaludku, že převracíte každé její slovo. Vlastně vím. Je šastná, má asi chlapa a s tím i vše, co z toho vyplývá.

Milá Šestka, Eva ani Dorka momentálne chlapa nemá, má ho - stále - Helena. My asi fakt sme každá v niečom inom... big_smile


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#84 1. 11. 2015 21:36

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Podvádím manželku, je mi to líto, ale nevím, jak dál

Radima napsal(a):

Helenka musí mít vždycky pravdu, Helenka je neomylná, Helenčiny pocity a názory jsou jedině ty správné. Pokud vyjádříte jakýkoliv jiný názor, je to špatně ! Bože, Bože a prý Babinet je diskusní forum dumbom .

Nie sú jediné správne, ale ona jediná vie akosi reagova racionálne a s vtipom a nielen spína rukami nad tým, aké majú vzahy tie druhé a že sme - tiež musím napísa že vďakabohu, vo všetkých významoch tohto slova - každá iná. Argumentácia je tiež umenie - a nie každá ho ovláda... Niektorá radšej fňuká, napáda, uráža... Holt sme každá iná, no.

Upravil(a) Selima (1. 11. 2015 21:38)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#85 1. 11. 2015 22:43

Radima
♥♥-----
Registrovaný: 5. 11. 2013
Příspěvky: 94

Re: Podvádím manželku, je mi to líto, ale nevím, jak dál

Milé dámy, mě je úplně jedno, jestli necháte své chlapy lítat s tvrdým za jinýma ženskýma! Fakt  lol

Není tady

 

#86 1. 11. 2015 23:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Podvádím manželku, je mi to líto, ale nevím, jak dál

Radimko (Radilko?), no a nám je zasa jedno, že by si ho radšej obsouložila, aj keby si mala dušu vypžu... Fakt sme každá iná - ide len o to, že ani tvoja obe ti nič nezaručí... teda hlavne nie vernos. Možno zvýši štatistickú pravdepodobnos, ale aj to - kdoví jestli...  Záruky proste neexistujú žiadne, a v oblasti erotiky sa nerátajú ani žiadne zásluhy, obety, láskavosti - to je pudová záležitos. Buď to pude, nebo nepude, proste.
Jansé, že vzah bez s.e.x.u skôr vyženie partnera na cudzie pole, ale "nútené práce" zo strany partnerky ho možno tiež dlhodobo nenadchnú. Moja skúsenos (moja blbos, chce sa mi napísa). Hoci ažko poveda, možno už bol rozhodnutý a ja som už nemohla nič ani pokazi, ani napravi... neviem.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#87 2. 11. 2015 7:44

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Podvádím manželku, je mi to líto, ale nevím, jak dál

Selimo, k tvému příspěvku č. 83 - tvé závěry jsou subjektivní. Nemusí to znamenat, že jsou i objektivní. Skutečnost může být jiná.

Upravil(a) Eva. (2. 11. 2015 9:06)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#88 2. 11. 2015 7:46

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Podvádím manželku, je mi to líto, ale nevím, jak dál

Selima napsal(a):

Stále pritom ale nerozumiem, prečo si tam teda kopírovala ten VTIP. V nedežu večer už mi asi mozog poriaddne neslúži, mohla by si mi, prosím, objasni súvislos tvojej poznámky s týmto vtipom...?

Ani se to nesnaž pochopit. Stejně, jako tvé myšlenkové pochody jsou subjektivní a vyvozuješ si často nesprávné názory, tak i mé myšlenkové pochody jsou subjektivní. Má poznámka k heleně nijak nesouvisela s vtipem, který napsala na závěr svého příspěvku.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#89 2. 11. 2015 13:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Podvádím manželku, je mi to líto, ale nevím, jak dál

Eva. napsal(a):

Selimo, k tvému příspěvku č. 83 - tvé závěry jsou subjektivní. Nemusí to znamenat, že jsou i objektivní. Skutečnost může být jiná.

Môže - taksito kao Šestkina poznámka, nie? Je to proste súboj subjektívnych záverov... stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#90 2. 11. 2015 19:05

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Podvádím manželku, je mi to líto, ale nevím, jak dál

Docela dobré čtení na tohle téma:  Šmolka, Nevěra pro podváděné a podvádějící


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#91 2. 11. 2015 19:27

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Podvádím manželku, je mi to líto, ale nevím, jak dál

Selimo, k tvému příspěvku č. 83 - tvé závěry jsou subjektivní. Nemusí to znamenat, že jsou i objektivní. Skutečnost může být jiná.
Nejsou-li nějaký informace, který neznáme a tedy jako by (pro nás) neexistovaly, má Selima naprostou pravdu v tom, že ryze objektivně toho chlapa mám z jmenovanejch akorát já... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#92 2. 11. 2015 20:31

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Podvádím manželku, je mi to líto, ale nevím, jak dál

Helčo, ty jsi éro lollol.........se nedivím, že tě tady některé mají za drzou potvoru vissla.........já tě ale miluju! pussalol

Není tady

 

#93 2. 11. 2015 21:32

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Podvádím manželku, je mi to líto, ale nevím, jak dál

Niekto holt úplne subjektívne milujeme potfory.... dumbom cool Ale proti gustu žiaden dišputát.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#94 3. 11. 2015 6:30

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Podvádím manželku, je mi to líto, ale nevím, jak dál

PavlaH napsal(a):

Docela dobré čtení na tohle téma:  Šmolka, Nevěra pro podváděné a podvádějící

Mám ráda jeho suchý humor. smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#95 3. 11. 2015 6:34

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Podvádím manželku, je mi to líto, ale nevím, jak dál

helena napsal(a):

Selimo, k tvému příspěvku č. 83 - tvé závěry jsou subjektivní. Nemusí to znamenat, že jsou i objektivní. Skutečnost může být jiná.
Nejsou-li nějaký informace, který neznáme a tedy jako by (pro nás) neexistovaly, má Selima naprostou pravdu v tom, že ryze objektivně toho chlapa mám z jmenovanejch akorát já... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

Určitě jsi pro to udělala všechno a rozvíjela a opečovávala vztah, na kterém se chca nechca musí ve dne v noci pracovat. big_smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#96 3. 11. 2015 6:38

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Podvádím manželku, je mi to líto, ale nevím, jak dál

Selima napsal(a):

Niekto holt úplne subjektívne milujeme potfory.... dumbom cool Ale proti gustu žiaden dišputát.

Jo,jo, preferuju ty, co mají mozek v hlavě a smysl pro sebeironii a pro pointu. smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#97 3. 11. 2015 7:18

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Podvádím manželku, je mi to líto, ale nevím, jak dál

mia napsal(a):

Helčo, ty jsi éro lollol.........se nedivím, že tě tady některé mají za drzou potvoru vissla.........já tě ale miluju! pussalol

K tomu se přidávám. stolt tummenupp


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#98 3. 11. 2015 7:26

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Podvádím manželku, je mi to líto, ale nevím, jak dál

carpediem napsal(a):

Určitě jsi pro to udělala všechno a rozvíjela a opečovávala vztah, na kterém se chca nechca musí ve dne v noci pracovat. big_smile

Kdyby helena a její manžel rozvíjeli a opečovávali, možná by teď  helena měla vztah. Ona má ale dle jejího vlastního vyjádření spolubydlícího. Ale chápu, že třeba carpediem i v tomhle může vidět klasický vztah muže a ženy se vším, co k němu patří, včetně milování, a ne vztah dvou spolubydlících.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#99 3. 11. 2015 7:51

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Podvádím manželku, je mi to líto, ale nevím, jak dál

Eva. napsal(a):

carpediem napsal(a):

Určitě jsi pro to udělala všechno a rozvíjela a opečovávala vztah, na kterém se chca nechca musí ve dne v noci pracovat. big_smile

Kdyby helena a její manžel rozvíjeli a opečovávali, možná by teď  helena měla vztah. Ona má ale dle jejího vlastního vyjádření spolubydlícího. Ale chápu, že třeba carpediem i v tomhle může vidět klasický vztah muže a ženy se vším, co k němu patří, včetně milování, a ne vztah dvou spolubydlících.

Nevíš, jak to Helena má, stejně tak do toho nevidím já. I kdyby tomu tak bylo, kdyby to vyhovovalo oběma stranám, proč ne. Každý a má, co mu vyhovuje, bez přetvařování, bez toho , aby musel činit násilí i na sobě samém. Kromě toho si myslím, že vztahy nejsou založeny jenom na sexu."Sebeobětování se" není zárukou ničeho. Nemyslím si, že má Helena problém, spíš bych z tvých reakcí usuzovala, že ho mᚠty. A už dlouho.


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#100 3. 11. 2015 7:54

mramorka
♥------
Registrovaný: 19. 10. 2009
Příspěvky: 15

Re: Podvádím manželku, je mi to líto, ale nevím, jak dál

Roberte, cením si toho, že jako chlap mᚠzájem tuhle věc rozebírat takto na babinetu smile, je vidět, že Tě to fakt trápí. Víš, byla jsem v té samé situaci, tedy v roli Tvé ženy. Byla jsem dlouhodobě vdaná a máme spolu dceru. Přestala jsem chtít spát s manželem, jen jsem se jaksi překonávala. Došlo to tak daleko, že mě začal posílat k doktorovi, pro mou frigiditu smile, přitom to tak vůbec nebylo. Problém byl v tom, že se sex stal mou noční můrou ve chvíli, kdy on tvrdošijně se dožadoval a hádal se se mnou, až tedy pro klid v rodině, jsem svolila. Pro mě se to stalo povinností. Nevím jak to vnímá Tvá žena, ale já se sama začala vnímat jako "předmět", který slouží mému manželovi a jakmile začne zlobit, je zle. Nemá smysl domlouvat si termíny apod., my měli taky jeden den v týdnu, který on určil a bylo mi ještě hůř. Nevím jakou má povahu Tvá žena, ale myslím si, že obecně na ženy platí něžnosti, bez toho, aby chlap pak hned chtěl sex. Zkrátka jí třeba něžně políbat na krk, pozvat jí na večeři, koukat se jí do očí....a hlavně nemluvit o tom, jak to mezi Vámi nefunguje. Možná pokud není zvyklá, bude chvíli koukat jako jelen:o, jde jen mít trpělivost a počkat si, až bude chtít ona.

Můj přítel, který přišel několik let po mém rozvodu, měl ty samé problémy taky, ale s tím rozdílem, že jeho žena ho tlačila, dokonce mu koupila knihu " jak uspokojit manželku" a to byl jejich konec. Oba jsme to měli stejně, nesměli jsme být do toho tlačeni a taky jsme spolu nikdy problém neměli!








Robert.R345 napsal(a):

Žiju se svou manželkou už víc jak dvacet let. Nᚠvztah se pochopitelně dostal za ta léta do rutiny. Problémem, který mě nakonec dohnal k nevěre, je nedostatek sexu. Manželce je 46 a mně za měsíc 50. Manželka už asi dva roky naprosto odmítá sex. Miliónkrát jsme se o tom bavili, nemá žádný důvod nemít sex. Pochopil bych nemoc nebo něco jiného. Ale moje žena pořád říká, že na to už prostě nemá chu a že je to v tomhle věku normální. Poukazuje na to, že já bych se měl taky zklidnit. Tím ale myslí, že sex už nebude nikdy. Dělal jsem všechno možné proto, abych ji přemluvil třeba k sexu jednou měsíčně (pro mne by bylo ideální jednou týdně, ale to bych chtěl nemožné). Prosil jsem, žadonil, taky vyhrožoval, citově vydíral a zkoušel jí podplatit. Ja vím, že některé z těch věcí nejsou moc hezké. Ale všechno to působilo spíš kontraproduktivně. Pak jsem se pokoušel smíři z tím, že budu bez sexu nadosmrti, vždy masturbace jako záložní plán je tady vždycky. Jenže brzy mi ten sex se ženou prostě začal chybět. Byl jsem nervózní, pořád jsem snil o ženách, v noci se budil s erekcí, koukal na po*no, četl po*no časopisy, atd. atd. Sám se divím, jak se mnou chtíč mává. A pak přišlo k nevěře. Je to mladá holka, krásná, hloupá, ale dost chytrá na to, aby se chovala jako zlatokopka. Necítim k ní lásku (a ona ke mně taky ne, aspoň myslím). Jde pouze o fyzickou záležitost jednou, max. dva krát měsíčně.
Svoji ženu miluju a jsem pro ni ochoten udělat cokoliv. Ona mě taky miluje je pro mne ochotna udělat cokoliv kromě sexu. Ja vím, že teď působím jako nadrženej kanec. Když na to moje žena přijde, tak nemám co říct na svoji obhajobu. Jestli bude požadovat rozvod, tak udělám všechno, abych naše manželství zachránil, protože ono mimo postele funguje báječně. Nemám na co bych si stěžoval a ona taky ne, pouze mi donedávna vytýkala, že na ni vyvíjím sexuální nátlak. Teď už na ni netlačím, vy už víte proč, zatím co ona si myslí, že už mě to prostě přešlo.
N tohle forum píšu zejména proto, že jsem si přečetl zpověď Manžel mi je nevěrný a mně to ani nevadí. Tahle žena se chová a zmýšlí přesně jako ta moje. Jen s tím tozdílem, že my s manželkou jsme ateisti, takže otázka přísahy před Bohem, nebo jak to tam bylo napsáno, u nás nehraje roli. Ale manželská věrnost, to je, samozřejmě, něco velice důležité. Pokud pisatelka tohto přízpěvku je někde na tomto foru, a mi, prosím, odepíše, co vlastně ona čeká od svého manžela a jak jejich krize dopadla. Nejsem hrdý na to, co dělám, můžu to kdykoliv ukončit, ale neumím si představit, že teď budu do smrti bez sexu. Tohle si prostě nedovedu představit. Možná vy ženy to dovedete, ale já ne. Je mi to opravdu moc líto. Kdysi jsem lidi jako já odsudzoval.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů