Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 10. 2015 15:45

nina9
♥------
Registrovaný: 25. 12. 2014
Příspěvky: 14

Šaty na maturitní ples

Ahoj, holky, řešíte už některá šaty na maturitní ples? A můžou být i krátké nebo vybíráte jenom dlouhé? Já si sama sebe v dlouhých šatech nějak neumím představit, ale zase nechci být jediná, kdo přijde v krátkých a bude to vypadat nevhodně. No a můžete mi holky z Prahy poradit, kam se zajít podívat? Díky moc, N.

Není tady

 

#2 20. 10. 2015 11:07

xTerezax
♥------
Registrovaný: 24. 4. 2014
Příspěvky: 17

Re: Šaty na maturitní ples

Ahoj, jestli už mᚠtermín, tak si je určitě zařiď co nejdřív, dokud je ještě výběr a hlavně to pak budeš mít bez starostí. A většinou se na maturitní ples nosí dlouhé šaty, ale klidně můžeš mít i hladký, jednoduchý střih. A určitě ti to bude slušet i v dlouhých:-)

Není tady

 

#3 25. 10. 2015 12:39

Rosalee
♥------
Registrovaný: 25. 10. 2015
Příspěvky: 2

Re: Šaty na maturitní ples

Jestli shanis dobry salon, kde si vyberes, tak zkus Adinu - je to svatebni centrum, ale maji i velky vyber spolecenskych satu, sestra si tam minuly rok pujcovala taky saty na maturitak a mela vazne moc krasne.

Není tady

 

#4 26. 10. 2015 16:36

aaaKveta
♥------
Registrovaný: 24. 5. 2014
Příspěvky: 10

Re: Šaty na maturitní ples

Dcera se tam s kamarádkami taky chystá, bohužel teda ne se mnou, i když já jsem se na to vybírání hrozně těšila. Prý tam totiž mají nějakou akci, že když si tam vybere víc holek najednou, tak dostanou slevu na půjčovné - za dvoje šaty 20%, za troje 30%, můžou se takhle dostat až na poloviční cenu. A tak mě s sebou na takovou holčičí akci prostě nebere, potvůrka:-)

Není tady

 

#5 27. 10. 2015 13:09

nina9
♥------
Registrovaný: 25. 12. 2014
Příspěvky: 14

Re: Šaty na maturitní ples

S Adinou už přišla kamarádka a to, že bysme ještě ušetřily, by bylo moc fajn:-) Díky moc za tipy!

Není tady

 

#6 5. 12. 2015 16:49

Evelinka
♥♥-----
Registrovaný: 19. 10. 2006
Příspěvky: 45

Re: Šaty na maturitní ples

Koupila jsem od kolegyni dceři šaty na maturitní ples před týdnem. Světle modrá, trochu se jeví jako do fialova, k tomu jakoby šála v této barvě. Nahoře modrý korzet dole sukně do A. Měla to na sobě jak jinak 1x na plese a původně to stálo 2500,-. Mne je prodala za 1000,-. Dcera má jinou představu, jsou tedy volné...Foto mohu poslat. Na postavu cca 58-65 kg, pas do 75 cm, boky do 108 cm, výška postavy max.+- 165cm, Ph.
Když jsem se podívala na ceny půjčovného, šaty ušiju.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů