Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 10. 2015 16:26

Výzkum
♥------
Registrovaný: 10. 6. 2015
Příspěvky: 3

Dobrá matka

Dobrý den,
také jste se někdy zamyslela nad tím, co v dnešní znamená být dobrou matkou? Jaké má taková matka názory a jak vychovává své dítě? Já osobně si kladu tyto a podobné otázky ve své diplomové práci. Touto cestou hledám matky, které téma zaujalo a rády by se podělily o své názory. Naše spolupráce by měla podobu rozhovoru.

Konkrétněji bych ráda našla matky, které zastávají některý z následujících názorů.
1.    Děti potřebují jasná pravidla a mantinely. Ve společnosti také existují jasné hranice, co se smí a co už ne.
2.    Snažím se vybalancovat, kdy dát dítěti jasné hranice a kdy mu naopak dát prostor pro vlastní průzkum, aby svět objevovalo samo a učilo se z vlastních chyb. Někdy jsou však jasné hranice potřeba.
3.    Dítěti nechávám tolik volnosti, kolik potřebuje. Snažím se mu nedávat zákazy, aby mělo možnost se samo učit ze svých chyb.

Podmínky účasti:
1.    Jste momentálně na rodičovské dovolené
2.    Máte 1 narozené dítě
3.    Vaše dítě je ve věku 2-3.

Jak se zúčastnit: Kontaktujte mě prosím na emailové adrese mayerovak@seznam.cz. Obratem Vám pošlu více informací a zodpovím Vaše případné dotazy.

S pozdravem
Bc. Karolína Mayerová

Upravil(a) Výzkum (3. 10. 2015 16:53)

Není tady

 

#2 4. 10. 2015 18:06

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Dobrá matka

Výzkum napsal(a):

Podmínky účasti:
1.    Jste momentálně na rodičovské dovolené
2.    Máte 1 narozené dítě
3.    Vaše dítě je ve věku 2-3.


zodpovím Vaše případné dotazy.

S pozdravem
Bc. Karolína Mayerová

já mám dotaz, pokud má někdo dítě ve věku 2-3 let, zda toto dítě může být NENAROZENÉ???


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#3 23. 10. 2015 16:41

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Dobrá matka

Já si myslím, že má jít o jednomatky, tedy mámy s dítětem bez sourozence.... škoda...


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#4 23. 10. 2015 17:58

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Dobrá matka

Pekna blbost vyzkum.Tezko se tak male dite bude ucit ze svych chyb.Pani zrejme vubec nevi co je schopne pocitit tak male dite.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#5 23. 10. 2015 23:13

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Dobrá matka

Mᚠerem naprostou pravdu. Protože malé dítě potřebuje i jistotu a tu mu dává nejen láska okolí, ale i ty mantinely. Ale jsou i matky, které si výchovu usnadňují, na dítě kašlou a pak vykládají, jak nechtějí omezovat jeho osobnost. Na bod 3 je opravdu čas až je dítě o něco starší.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů