Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 13. 3. 2006 18:07

Eiline
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 1. 2006
Příspěvky: 930

Vestavěné skříně

Prosím o radu,uvažuji si pořídit do chodby vestavěné skříně na míru,nemá někdo zkušenosti s nějakou solidní firmou?Zároveň bych  chtěla i očalovnit vchodové dveře koženkou/dveře jsou dvoukřídlé.


O naději je vlastně celý život.Naděje je něco, v co musíme věřit!!!
              "DUM SPIRO, SPERO."(Dokud dýchám,doufám).

Není tady

 

#2 13. 3. 2006 18:14

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Vestavěné skříně

A já se přidávám, jaká je asi cena běžného metru takové skříně?


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#3 13. 3. 2006 18:29

Pešta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 490

Re: Vestavěné skříně

Když jsme se byli ptát na cenu vestavěné skříně , tak mi bylo řečeno , že to nejde říct ani odhadem. Prý si mám nadiktovat materiál, složení skříně a z čeho pojezdy a přední dveře a jestli zrcadla a veškeré rozmery poliček šuplíků a všeho. Tak podle mého by vyšla skřín 4,2m dlouhá  a 2,1 vysoká na 45 t.
Eiline :koupily jsme koženku na dveře v OBI , takovou tu s těma knoflíkama a je to děsný.

Není tady

 

#4 13. 3. 2006 18:31

Zuzka S
♥♥♥----
Místo: Žatec
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 143

Re: Vestavěné skříně

Máme vestavěné skříně od firmy WOODFACE a jsme maximálně spokojeni.Cena se odvíjí od zvolení dřeva a dveří.Měli jsme několik nabídek od různých firem a v té době měla firma Woodface slevy tak jsme zvolili ji.Příklad -naše skříň ( 3 posuvné dveře-z toho jedny dveře zrcadlo) měla 220x250 a stála 23 000,- Kč.Dodací lhůta byla asi 4 týdny.

Upravil(a) Zuzka S (13. 3. 2006 18:42)

Není tady

 

#5 14. 3. 2006 12:42

luckies
♥♥♥♥---
Místo: Praha 5
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 441

Re: Vestavěné skříně

Taky potřebujem novou skířň... do našeho malého bytečku taky vestavěnou. Mám kontakt na dobrého truhláře z Prahy. Už od něj máme kuchyň /fima za ní chtěla 60 a on ji udělal za 35/. Jenže jsme se pořád nedokopali k tomu mu zavolat. Takže zatím nemůžu říct, kolik by si za takovou skříň řekl. Ale pokud někdo máte představu o tom, jak vypadají barandovké paneláky, tak do chodby dělal švagrové skříň až do stropu, hafo fochů, 4 zašupovací křídla a řekl si o 20tisíc. Nevím jestli je to moc nebo málo, ale na to jak ta skříň vypadá (hodně prostorná) bych řekla, že je to O.K..


život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš...

Není tady

 

#6 14. 3. 2006 18:51

folly
Host

Re: Vestavěné skříně

Jsi ochotná se o kontakt podělit? :-)
Právě prožívám depku z toho,co bude stát rekonstrukce bytu :-(

 

#7 15. 3. 2006 2:46

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Vestavěné skříně

Tak já to vyřešila po svém.Woodface mi dle nákresu a požadavků udělalo rozpočet.
Rozměr 4,60 x225 x 55 cm.Bez drátěného programu,základ + police.Výsledek
57000 mě málem zabil.Podotýkám že to byla úpo*ná verze bez zadní stěny.
Takže jsem zašla na rady k truhláři a ten mě ujistil že to zvládnu i sama.
Desky jsem nakoupila v Baumaxu,kde je nařežou přesně na míru a zdarma.Italské kování, pojezdy jsem koupila po netu ,osvětlení v elektru a drátěný program v obchoďáku.Spravil to týden dovolené i s návštěvou sklenáře a s osazením zrcadel.Skříň má všech 5 stěn.
Nepočítám práci,dřela jsem sama,ale výsledná cena celkem je 18476 kč.No nejsem hvězda?
A podotýkám že nepoznáte že je samo domo výrobek.Takže skříň smontuje každý truhlář a daleko laciněji.

Není tady

 

#8 15. 3. 2006 9:08

luckies
♥♥♥♥---
Místo: Praha 5
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 441

Re: Vestavěné skříně

folly napsal(a):

luckies napsal(a):

Taky potřebujem novou skířň... do našeho malého bytečku taky vestavěnou. Mám kontakt na dobrého truhláře z Prahy. Už od něj máme kuchyň /fima za ní chtěla 60 a on ji udělal za 35/. Jenže jsme se pořád nedokopali k tomu mu zavolat. Takže zatím nemůžu říct, kolik by si za takovou skříň řekl. Ale pokud někdo máte představu o tom, jak vypadají barandovké paneláky, tak do chodby dělal švagrové skříň až do stropu, hafo fochů, 4 zašupovací křídla a řekl si o 20tisíc. Nevím jestli je to moc nebo málo, ale na to jak ta skříň vypadá (hodně prostorná) bych řekla, že je to O.K..

Jsi ochotná se o kontakt podělit? :-)
Právě prožívám depku z toho,co bude stát rekonstrukce bytu :-(

Folly, jasně že se podělím, jen mi musíš dát do zítřka čas smile musím uhnat manžela a mi to číslo najde wink .


život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš...

Není tady

 

#9 15. 3. 2006 9:10

luckies
♥♥♥♥---
Místo: Praha 5
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 441

Re: Vestavěné skříně

anka napsal(a):

Tak já to vyřešila po svém.Woodface mi dle nákresu a požadavků udělalo rozpočet.
Rozměr 4,60 x225 x 55 cm.Bez drátěného programu,základ + police.Výsledek
57000 mě málem zabil.Podotýkám že to byla úpo*ná verze bez zadní stěny.
Takže jsem zašla na rady k truhláři a ten mě ujistil že to zvládnu i sama.
Desky jsem nakoupila v Baumaxu,kde je nařežou přesně na míru a zdarma.Italské kování, pojezdy jsem koupila po netu ,osvětlení v elektru a drátěný program v obchoďáku.Spravil to týden dovolené i s návštěvou sklenáře a s osazením zrcadel.Skříň má všech 5 stěn.
Nepočítám práci,dřela jsem sama,ale výsledná cena celkem je 18476 kč.No nejsem hvězda?
A podotýkám že nepoznáte že je samo domo výrobek.Takže skříň smontuje každý truhlář a daleko laciněji.

Anko, to jsi teda šikulka. Nechceš přijít i k nám?? winkbig_smile


život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš...

Není tady

 

#10 15. 3. 2006 9:45

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Vestavěné skříně

luckies - velice děkuji za nabídku,myslela jsi že mám přijít na kafe,viď?

Ono to nebylo jen tak.Montហšla snadno,ale každá manipulace s nějakým dílem se
odrazila na mém těle.Modřin a oděrek bylo nespočet.Přišla jsem o nehet na palci u nohy,díky prstýnku jsem si nerozdrtila prst na ruce,takže když skříň stála definitivně hotová a děti jí vymývaly,měla jsem chu se rozeběhnout a prokopat jí.
dumbom dumbom dumbom
A věř tomu,že kdyby mi to mé invalidní tělo jen trochu dovolilo,rozeběhla bych s velkým gustem. mad
Byla jsem otlučená jako p횝alka a pocit že jsem ušetřila skoro 40000 mě nijak nehřál.
Takže na kafe zaskočím kdykoliv a ještě ti pochválím novou skříň postavenou šikovným truhlářem.smile

Není tady

 

#11 15. 3. 2006 10:30

luckies
♥♥♥♥---
Místo: Praha 5
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 441

Re: Vestavěné skříně

Anko - koukám, že ses vyřádila wink ale i tak seš šikulka. Určitě Tě pochválili i doma. Jo a kafe? až budeš mít cestu, klidně se stav wink .


život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš...

Není tady

 

#12 15. 3. 2006 13:56

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Vestavěné skříně

big_smile big_smile big_smile

Není tady

 

#13 15. 3. 2006 14:54

Eiline
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 1. 2006
Příspěvky: 930

Re: Vestavěné skříně

Anko, ty seš vážně šikulka.Ja jsem si nechala udělat minulý týden rozpočet a ten je na 65.500,-.Je pravda, že  skříň by měla být rohová, drátěný program a zrcadla,ale ta cena se mi taky moc nelíbí.Docela si mě motivovala,že bych se do toho taky pustila. Dám pak vědět. Jinak všem děkuji za rady.


O naději je vlastně celý život.Naděje je něco, v co musíme věřit!!!
              "DUM SPIRO, SPERO."(Dokud dýchám,doufám).

Není tady

 

#14 15. 3. 2006 15:03

Eiline
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 1. 2006
Příspěvky: 930

Re: Vestavěné skříně

luckies napsal(a):

Taky potřebujem novou skířň... do našeho malého bytečku taky vestavěnou. Mám kontakt na dobrého truhláře z Prahy. Už od něj máme kuchyň /fima za ní chtěla 60 a on ji udělal za 35/. Jenže jsme se pořád nedokopali k tomu mu zavolat. Takže zatím nemůžu říct, kolik by si za takovou skříň řekl. Ale pokud někdo máte představu o tom, jak vypadají barandovké paneláky, tak do chodby dělal švagrové skříň až do stropu, hafo fochů, 4 zašupovací křídla a řekl si o 20tisíc. Nevím jestli je to moc nebo málo, ale na to jak ta skříň vypadá (hodně prostorná) bych řekla, že je to O.K..

Luckies,prosím, můžeš mi dát kontakt na toho truhláře?Já budu rekonstruovat celý byt a myslím, že by se mě hodil.Cci dělat ještě patro či podium.Máte někdo doma patro na spaní?


O naději je vlastně celý život.Naděje je něco, v co musíme věřit!!!
              "DUM SPIRO, SPERO."(Dokud dýchám,doufám).

Není tady

 

#15 15. 3. 2006 15:04

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Vestavěné skříně

Eilin - ta cena je hrozná.Hodně obvahy.Chce to půjčit si v půjčovně takový metr.Má to nějaký laserový měřič.Měří to naprosto spolehlivě a nedovolí ti ujet ani o 1 cm.
Poptej se na to.Já už zapoměla jak se to jmenuje.Za výpujčku na 1/2 den jsem dala asi 50 Kč.Investice k nezaplacení.

Není tady

 

#16 16. 3. 2006 9:14

luckies
♥♥♥♥---
Místo: Praha 5
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 441

Re: Vestavěné skříně

Ahoj holky, tak dodávám to číslo. Je to pan Hrnčíř - tel.: +420777849338. Nebudu se zlobit, když mu řeknete, že máte kontakt od pana Kovácse smile

Jinak si se Eiline ptala, kdo má patro na spaní smile tak my máme, ale dělali jsme si ho sami. Kdyby si ale chtěla dobrou firmu, tak doporučuju tohle: http://www.patranaspani.cz/ (doufám, že nikoho nanaštvu udáním tohoto odkazu). Je to firma kousek od Prahy, takže ceny jsou O.K., nic přehnaného. A podle fotek je to moc pěkné. Osobní zkušenost nemám, spíš tak jen - jedna paní povídala smile .


život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš...

Není tady

 

#17 17. 3. 2006 15:00

Eiline
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 1. 2006
Příspěvky: 930

Re: Vestavěné skříně

Ahoj Luckies.

děkuji moc za tel. číslo na pana Hrnčíře,příští týden mu zavolám.Tuhle web.stránku na patra  znám a ty jejich ukázky se mi moc  líbí.Ceny jsou taky celkem dobré.Budu o tom uvažovat. Mᚠštěstí, že mᚠdoma takového šikulku,ten můj si to raději zaplatí než by se do něčeho pustil.Chceme rekonstruovat celý byt, tak koukám ušetřit každou korunku.Ještě jednou díky.
Zdraví a hezký den přeje
http://www.stastnezeny.cz/data/USR_001_USR_IMAGES/Elaine(1).gif


O naději je vlastně celý život.Naděje je něco, v co musíme věřit!!!
              "DUM SPIRO, SPERO."(Dokud dýchám,doufám).

Není tady

 

#18 17. 3. 2006 15:05

luckies
♥♥♥♥---
Místo: Praha 5
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 441

Re: Vestavěné skříně

Eiline není zač. My už mu volali a když to vyjde, tak se u nás v neděli odpoledne staví. Tak bych Ti pak mohla říct co si řekl za tu naši skříň smile

Tak pěkný víkend smile


život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů