Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 9. 2015 18:49

coverdale
♥------
Registrovaný: 21. 3. 2012
Příspěvky: 7

deprese a stres z nezaměstanosti a špatných mezilidských vztazích

Již jsem 3 týdny bez práce a cítím se velmi špatně, nic mě nebaví a dokonce všem co mají práci to závidím. Stojí mě to mnoho sil se stále donekonečna pokoušet o novou práci, kde vládne slušné jednání, férové a upřímné jednání na rovinu, prostředí, zajímavé finanční ohodnocení. Mé heslo pokud člověk dělá tvrdě a poctivě nějak pro dnešní dobu neplatí buď Vás ostatní využijí a nechají Vás to odřít nebo Vám zaměstnavatel přidá práci i když ji stihnete a čekáte nějaké uznání či pochvalu nebo Vám po 2 letech řeknou že si Vám netroufnou dát smlouvu, která by již musela být na dobu neurčitou a radši přijmou levnou pracovní sílu přes agenturu Z Polska, Slovenska.
Všude panují známosti, kamarádství, prospěchářství a zákony většinou těmto lidem ještě nahrávají, není se čemu divit, když máme tak zkorumpovanou vládu, která se stará jen o vlastní koryto a obyčejní lidé jsou pro ně vzduch.
Ptám se jak dlouho to bude takto trvat a jak může být v dnešní době obyčejný člověk, který chce opravdu poctivě a slušně pracovat šastný a motivovaný prací a zloději, prospěcháři tvrdě pykat za své skutky nejlépe někde v dole tvrdou prací, aby si na vše museli vydělat ( Jidlo, pobyt ve vězení, dluhy za okradení lidí, za své jednání ( možná by jsme se pak měli dobře.

Není tady

 

#2 19. 9. 2015 19:02

coverdale
♥------
Registrovaný: 21. 3. 2012
Příspěvky: 7

Re: deprese a stres z nezaměstanosti a špatných mezilidských vztazích

Uprchlická krize nás určitě všechny nějak zasáhla. Nicméně si myslím, že pokud by uprchlíkům šlo pouze o život a zdraví tak mi neutíkali až do Německa, ale mohli být v okolních zemích, kde by byli ukryti před válkou.
Připadá mi to jako když chtěli rómové  odejít do Kanady jen pro to, aby se měli dobře, využívali sociální dávky a nemuseli pracovat. Uprchlíci se vymlouvají jen na bídu, nouzi, válku a tímto způsobem vydírají evropu k podání azylu do jedné z nejlepších ekonomik v Evropě.
Jdou za lepším životem aniž by museli pracovat. Co kdyby si Češi řekli jdeme všichni pracovat do Německa, zde pracujeme, jsme chudí, bereme směšnou mzdu, jsme ve vlastní zemi otroci a ještě k tomu nám berou práci Poláci, Slováci a je zde spousta agentur, které na tom jen vydělávají, proč nemůže každý český člověk ve své zemi pracovat jako kmenový zaměstnanec a mít alespoň průměrnou mzdu, jakou statistiky uvádějí.
Chtěl bych se takto zeptat pata Babyše co vzkáže takto postiženým lidem ohledně jednání, platu a zda by byl ochoten nám ukázat každý měsíc svůj výpis z ůčtů a zda by vyžil z 10 000 kč,- aniž by měl nějaký majetek. Připadám si jako otrok a pitomec v této zemi, kde Vám nikdo nepodá pomocnou ruku a kde se každý bojí říci svůj názor či stanovisko jen kvůli tomu aby neztratil práci a mohl dát živit svoji rodinu i když blbě, takže bude dál ze sebe dělat pitomce a s trašpitla a tím dále bude nahrávat našim politikům a celkovým zákonům, zaměstnavatelům, soukromým firmám. fuj!!!skurt

Není tady

 

#3 19. 9. 2015 19:09

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: deprese a stres z nezaměstanosti a špatných mezilidských vztazích

Noo... spíš než "depresi a stres" z toho cejtím čirou zlobu na všechny, co se "mají líp"...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#4 19. 9. 2015 19:21

coverdale
♥------
Registrovaný: 21. 3. 2012
Příspěvky: 7

Re: deprese a stres z nezaměstanosti a špatných mezilidských vztazích

zloba v tom také je nicméně si myslím že všichni by měli mít stejné podmínky a spravedlnost by měli také platit pro všechny. Pokud toto vše nikdo osobně nezažije a nepochopí může to vnímat jako vy a takto pohodlně odpovědět aniž by se něco změnilo.

Není tady

 

#5 19. 9. 2015 19:27

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: deprese a stres z nezaměstanosti a špatných mezilidských vztazích

Přestaň si stěžovat na ostatní a začni se starat o svůj život. Když přestaneš řešit ostatní, zbyde ti čas na sebe. Vymysli něco, co umíš, co tě baví a v čem budeš podnikat a vytvoř si své pracovní místo. Svět kolem sebe nezměníš, ale můžeš změnit sebe a svůj pohled na svět.


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#6 19. 9. 2015 19:29

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: deprese a stres z nezaměstanosti a špatných mezilidských vztazích

Pokud toto vše nikdo osobně nezažije a nepochopí může to vnímat jako vy
CO si myslíš, že jsem "osobně nezažila a nepochopila"?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#7 19. 9. 2015 20:59

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: deprese a stres z nezaměstanosti a špatných mezilidských vztazích

Drahý coverdale, představ si, že jsou i tací, kteří zažili horší věci, než třítýdenní nezaměstnanost. Kdyby měli být všichni nezaměstnaní takhle nenávistní, asi bych se bála vyjít na ulici.
Babiše se na jeho plat zeptat jistě můžeš, ale opravdu netuším, jak to vyřeší tvou situaci. Měl by sis pořádně přečíst to, co ti napsala Tulipánka. Má naprostou pravdu. stolt


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#8 19. 9. 2015 21:57

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: deprese a stres z nezaměstanosti a špatných mezilidských vztazích

Tak tři týdny bez práce - to není žádná doba. Navíc jsi muž - tam je nabídek víc. Já totiž sleduju inzeráty v okruhu místa svého bydliště a pro chlapy - hlavně černé řemeslo i ostatní řemeslníky - hlavně instalatéry a truhláře - nabídky jsou. Pro ženy - to je o hodně horší.
K tomu, co radí Tulipánka - není to tak jednoduché. Ne každý je dobrý zaměstnanec, ne každý umí podnikat. Vidím to v našem malém městečku -  pár lidí to zkouší - většinou mají životnost  tak do půl roku. Obchůdky, služby - vše nové krachuje. Přemýšlím, jestli je něco nového, o čem vím a co se udrželo.
A pokud pracovat chceš a přesto práci hledᚠopakovaně, chápu Tvou deziluzi.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#9 19. 9. 2015 23:09

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: deprese a stres z nezaměstanosti a špatných mezilidských vztazích

Já jsem neměla až tak na mysli, aby začal podnikat, spíš, aby zkusil změnit pohled na věc. Když se bude takhle motat v kruhu, a pořád jenom hledat kolem sebe, kdo za tu jeho situaci může, jestli vláda, Babiš nebo imigranti, a bude prskat na celý svět, asi se z toho nevyhrabe.
Ztráta zaměstnání je těžká zátěžová situace, ale i na ni se dá dívat jako na šanci na něco nového, lepšího.
A to píšu z vlastní zkušenosti. Mě kdysi ztráta zaměstnání posunula úplně do jiné branže, kde jsem spokojená a vím, že bych se tehdy sama k výpovědi neodhodlala.
A je dobré si uvědomit, že hledat práci tři týdny nic neznamená. Obyčejné výběrko na  dělnickou pozici se klidně táhne ty tři týdny. Na lepší pozice i mnohem déle. Takže je potřeba se obrnit, i když chápu, že je to stres.


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#10 19. 9. 2015 23:16

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: deprese a stres z nezaměstanosti a špatných mezilidských vztazích

Jo, tak to ano.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#11 20. 9. 2015 10:54

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: deprese a stres z nezaměstanosti a špatných mezilidských vztazích

Tak ja. Čekala na svou vysněnou práci půl roku a podařilo se. Promiň, ale tři týdny bez práce a takhle si stěžovat... Nevzdávala sem to a hledala

Není tady

 

#12 20. 9. 2015 11:05

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: deprese a stres z nezaměstanosti a špatných mezilidských vztazích

coverdale napsal(a):

Uprchlická krize nás určitě všechny nějak zasáhla. Nicméně si myslím, že pokud by uprchlíkům šlo pouze o život a zdraví tak mi neutíkali až do Německa, ale mohli být v okolních zemích, kde by byli ukryti před válkou.
Připadá mi to jako když chtěli rómové  odejít do Kanady jen pro to, aby se měli dobře, využívali sociální dávky a nemuseli pracovat. Uprchlíci se vymlouvají jen na bídu, nouzi, válku a tímto způsobem vydírají evropu k podání azylu do jedné z nejlepších ekonomik v Evropě.
Jdou za lepším životem aniž by museli pracovat. Co kdyby si Češi řekli jdeme všichni pracovat do Německa, zde pracujeme, jsme chudí, bereme směšnou mzdu, jsme ve vlastní zemi otroci a ještě k tomu nám berou práci Poláci, Slováci a je zde spousta agentur, které na tom jen vydělávají, proč nemůže každý český člověk ve své zemi pracovat jako kmenový zaměstnanec a mít alespoň průměrnou mzdu, jakou statistiky uvádějí.
Chtěl bych se takto zeptat pata Babyše co vzkáže takto postiženým lidem ohledně jednání, platu a zda by byl ochoten nám ukázat každý měsíc svůj výpis z ůčtů a zda by vyžil z 10 000 kč,- aniž by měl nějaký majetek. Připadám si jako otrok a pitomec v této zemi, kde Vám nikdo nepodá pomocnou ruku a kde se každý bojí říci svůj názor či stanovisko jen kvůli tomu aby neztratil práci a mohl dát živit svoji rodinu i když blbě, takže bude dál ze sebe dělat pitomce a s trašpitla a tím dále bude nahrávat našim politikům a celkovým zákonům, zaměstnavatelům, soukromým firmám. fuj!!!skurt

roll Uprchlíkov uprchli 4 MILIÓNY. Samozrejme, že šli do okolitých zemí - ale kožko miliónov myslíš uživia zeme ako Turecko, Jordánsko, Libanon? mad Používaj, prosím, mozog na rozmýšžanie. Len v Libanone (nevežkom) je ich 1,5 milióna. Takže tieto krajiny dali stop-stav a oni musia ďalej. Ak im závidíš, tak zober rodinu a vydajte sa len tak,  pešo, s batožinou v ruke do Nemecka, Francúzska, Anglicka, USA, Kanady... stolt Vyskúšaj si, aký je to med líza.

Upravil(a) Selima (20. 9. 2015 11:05)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#13 20. 9. 2015 11:07

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: deprese a stres z nezaměstanosti a špatných mezilidských vztazích

helena napsal(a):

Noo... spíš než "depresi a stres" z toho cejtím čirou zlobu na všechny, co se "mají líp"...

Jj, ja to poviem úprimne - ma firmu, tak si do nej takúto esenciu negativizmu asi nepustím... kapitulation Jedna kvapka otrávi celú studňu.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#14 20. 9. 2015 11:09

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: deprese a stres z nezaměstanosti a špatných mezilidských vztazích

coverdale napsal(a):

zloba v tom také je nicméně si myslím že všichni by měli mít stejné podmínky a spravedlnost by měli také platit pro všechny. Pokud toto vše nikdo osobně nezažije a nepochopí může to vnímat jako vy a takto pohodlně odpovědět aniž by se něco změnilo.

A čo si pre tú zmenu teda urobil ty? Koho si volil? Súčasnú garnitúru? A okrem volieb - čo iného si urobil pre zmenu...?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#15 20. 9. 2015 11:40

coverdale
♥------
Registrovaný: 21. 3. 2012
Příspěvky: 7

Re: deprese a stres z nezaměstanosti a špatných mezilidských vztazích

Děkuji všem za své názory a zkušenosti, já se poučím a dozvím i jiné názory ( je to pro mě taková malá psychoterapie ), souhlasím s tím že negativní myšlení a energie nikam nevede. Poznám alespoň různé úhly pohledů, takže to opravdu mohu vidět i jinak. Nicméně si stejně myslím že by se obyčejní poctivý občané včetně mě měli mít lépe a pokud je někdo vážně postižený či nemocný měl by jim stát pomoci a ne aby stále dokola se jen sbírali sbírky na nemocné a postižené, pokud mohu pomohu.
Mě jde spíše o to aby se změnila životní úroveň, zákony, aby se nespokojení lidé daly dohromady a sesadily tento politický systém. Snad to není zase špatné a negativní. Pro dobrotu na žebrotu, ovce zůstane ovcí i kdyby byla ze zlata

Není tady

 

#16 20. 9. 2015 12:23

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: deprese a stres z nezaměstanosti a špatných mezilidských vztazích

Hmmmm, dobryyy! Jdi do “politickyho“, tam mozma taky neco najdes, co “te zere a neda ti spat“... A ... No, nic... sad


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#17 20. 9. 2015 13:23

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: deprese a stres z nezaměstanosti a špatných mezilidských vztazích

Coverdale přestaň špatně přemýšlet, stejně to nezměníš.

Není tady

 

#18 20. 9. 2015 13:39

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: deprese a stres z nezaměstanosti a špatných mezilidských vztazích

coverdale napsal(a):

Děkuji všem za své názory a zkušenosti, já se poučím a dozvím i jiné názory ( je to pro mě taková malá psychoterapie ), souhlasím s tím že negativní myšlení a energie nikam nevede. Poznám alespoň různé úhly pohledů, takže to opravdu mohu vidět i jinak. Nicméně si stejně myslím že by se obyčejní poctivý občané včetně mě měli mít lépe a pokud je někdo vážně postižený či nemocný měl by jim stát pomoci a ne aby stále dokola se jen sbírali sbírky na nemocné a postižené, pokud mohu pomohu.
Mě jde spíše o to aby se změnila životní úroveň, zákony, aby se nespokojení lidé daly dohromady a sesadily tento politický systém. Snad to není zase špatné a negativní. Pro dobrotu na žebrotu, ovce zůstane ovcí i kdyby byla ze zlata

To je zvláštne, že toto si zrejme želajú viacerí aj keď asi - určite - nie všetci, ale pritom realita je inde. stolt Čím to bude?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#19 20. 9. 2015 13:40

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: deprese a stres z nezaměstanosti a špatných mezilidských vztazích

Inak, mmch, zmenu sveta treba zača zmenou SEBA SA. Naopak to nefunguje. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů