Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 15. 9. 2015 15:11

Will79
♥------
Registrovaný: 15. 9. 2015
Příspěvky: 8

Co podniknout dál

Dobrý den
Bezvýchodná situace mě zavedla na vaše forum a rád si přečtu vaše rady.
Vlastní vinou jsem se připravil o svoji partnerku.Mě je 35let partnerka 42
Začlo to před 12 lety kdy jsme se poznali, byla vdaná a zamilovali jsme se do sebe 4 roky jsem o ní bojoval aby jsme byli spolu sháněl bydlení abych jí měl kam vzít.Byla to dost strastiplná cesta, hlavně pro mě Mamka říká že mám povahu citlivou jak ženská.Přítelkyně je naopak dost tvrdohlavá, ale vše bylo fajn.Udělal jsem ji co jsem na očích viděl, někdy sice s řečma okolo, ale udělal aby měla radost.Do hospod jsem nechodil to jsem si radši dal doma pivo nebo víno s ní.
Máme spolu 5leteho syna.Po mateřské nastoupila opět do práce (ve stejné firmě se mnou) a tím se postupně komplikoval nᚠvztah, začali se doma řešit pracovní věci a mi se hádali.Nakonec jsem jí řekl že doma řešit práci nebudu, protože se nechci hádat a mít štastnou rodinu. To ale stejně nevydrželo a sem tam se objevili komflikty.Pak to přišlo pracovně jsem musel jednou za týden na hodinu do jiné firmy, přišel jsem tam na jiné myšlenky a poznal nové lidi. Byla tam jiná žena za začátku dost nervozní tak abych uvolnil nervozitu snažil jsem se vždy chovat mile.Začli jsme si povídat a bylo to něco jiného nového. Byla vdaná a měla své problémi.
Doma hned poznali rozdíl v chování.Z hruba po měsíci jsme se s paní potkali a procházeli se a povídali nakonec to zkončilo polibkem.Pak jsme se sešli ještě 3x. nechtěl jsem přítelkyni lhát tak jsem jí řekl že jsem někoho poznal, byl jsem tehdy slepí zalaskovaný, navíc manžel té paní hned na to přišel byl dost žárlivý a hlídal ji. Dal ji hned na vybranou a ona řekla že chce být se mnou. Ja odešel k rodičům Přítelkyni jsem nechal byt a vše platil jako dříve.
Ze začátku to bylo fajn ale dny bez syna mi vytahli všechno co jsem popíral na světlo a začlo se mi stýska po všech co jsem měl.
Když jsem jednou jel za synem a viděl přítelkyni řekl jsem že se chci vrátit libala mě a pak jsme se milovali.(sex jsem s tou druhou paní neměl.)Odjel jsem s tím že jí to řeknu a vrátim se. Bohužel jsem to nedokázal říct uplně a ona se začla hroutit jak jsem jí zkazil život že se kvůli mě rozvádí. Na tohle jsem neměl ani jako kluk. Odjel jsem k rodičům a řekl vše mamce, opět má povaha. Týden jsem to lámal přes koleno a nekomunikoval s nikým.Pak jsem jí zase potkal a navštívil i u ní doma.Ještě jsem nebyl rozhodnutý. Přítelkyně v práci mě řekla že nevím co chci a se rozhodnu.Jelikož jsme se opět pohádali řekl jsem si že zkusím něco nového. Na týden jsem jel k té paní se synem. Pak to na mě opět padlo a já si řekl že přítelkyni stále miluji a dát dohromady zpět rodinu je pro mě důležitější protože už jsme toho zvladli spolu hodně.Oznamil jsem to paní vytrpěl nadávky a odjel. než jsem se takhle rozhodnul trvalo mi to 2 měsíce. Vratil jsem se domů přítelkyně byl se synem na dovolené. Dozvěděl jsem se že někoho poznala.Začal jsem o ní bojovat dělal věci co jsem pro nikoho neudělal.Nic nepomáhá, ublížil jsem jí tím že jsem se nevrátil hned jak jsem řekl a dlouho váhal. Teď je zamilovaná a asi díky své tvrdohlavé povaze nechce abych něco dělal a dal tomu čas. Nový přítel se snaží být pozorný vypraví jak měl pech na ženy.
Nakonci měsice se bude stěhovat do podnájmu (ne k němu chce být prý sama jen se scházejí). a já nevím co dál vybral jsem si debilní způsob jak zjistit, že je pro mě ta jediná. Je to ztracené nebo ne?

Není tady

 

#2 15. 9. 2015 15:33

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co podniknout dál

Wille - můj názor se Ti líbit nebude, ale není v tom nic osobního - neznáme se.
Myslím, že ztracený jsi Ty. Měl bys konečně dospět, vědět co chceš a za svá rozhodnutí nést zodpovědnost. Podle toho, co píšeš, nejsi citlivý ani trošku, dělᚠsi, co chceš, bez ohledu na ostatní. Chovᚠse jak děcko, ne jako chlap.
Promiň.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#3 15. 9. 2015 15:38

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: Co podniknout dál

Ztracený jsi ty. Takže první láska vdaná, rozvedl jsi ji. Pak sis s ní pořídil dítě. Teď ses zase zaláskoval jinde a ejhle, tvoje žena se taky zaláskovala jinde a hned ti je vzácnejší.
Chlape, dospěj!

Není tady

 

#4 15. 9. 2015 16:07

Will79
♥------
Registrovaný: 15. 9. 2015
Příspěvky: 8

Re: Co podniknout dál

Asi máte pravdu možná je potřeba dospět a byt rozhodneši, moje chyba.Neříkám že jsem citlivý říkají to jiní.
Když jsem se vrátil nevěděl jsem ze někoho má to jsem zjistil až když přijela domu z dovolené.

Není tady

 

#5 15. 9. 2015 17:05

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co podniknout dál

Možná, když zapracuješ sám na sobě, naučíš se nést za své činy odpovědnost (rozvedl jsi už dvě manželství, ne?), sama se k Tobě bude chtít vrátit, protože jí budeš oporou.  Ale jestli její nynější přítel už takový je, tak bys měl možná začít jinde. Ale zodpovědně - ne zase u vdaných.
Hodně štěstí.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#6 15. 9. 2015 18:26

Will79
♥------
Registrovaný: 15. 9. 2015
Příspěvky: 8

Re: Co podniknout dál

Ano rozvedl tehdy jsem byl mladší a než něco záclony mezi námi řekla za se chce rozvést.lidi mě od toho zvažovali ze mi lze ze se nerozvedl a já si stal celé 4 roky za svým.taky jsem ji neměl kam vzít než jsem sehnal byt aby to vyhovovalo obou. Ale mᚠvpodstate pravdu.předtím už byla také jednou rozvedená.

Není tady

 

#7 15. 9. 2015 18:48

Will79
♥------
Registrovaný: 15. 9. 2015
Příspěvky: 8

Re: Co podniknout dál

Další věc co mě trápí je ze syn s ni nechce k němu jezdit.neznám ho, už se synem i viděl ale nechce tam. Tak odjíždí večer k němu sama nebo se vrátí z odpolední až ráno.

Není tady

 

#8 15. 9. 2015 18:48

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Co podniknout dál

Wile, ty se teď věnuj synovi a sám sobě, abys dospěl, a se ženami si dej na nějaký čas pokoj. Se všemi. A ustřihni pupeční šnúru od své maminky.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#9 15. 9. 2015 18:55

Will79
♥------
Registrovaný: 15. 9. 2015
Příspěvky: 8

Re: Co podniknout dál

Synovi se věnují a to jsem dělal vždycky.od maminky to nechápu nebydlel jsem u rodičů 8 let co jsem odešel.na ženy nemam pomyšlení teď ani nahodou

Není tady

 

#10 15. 9. 2015 19:05

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co podniknout dál

Mě je 35let... Ja odešel k rodičům... Odjel jsem k rodičům a řekl vše mamce
Myslím, že tohle mluví za všechno...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#11 15. 9. 2015 19:13

Will79
♥------
Registrovaný: 15. 9. 2015
Příspěvky: 8

Re: Co podniknout dál

A tak. No přece jsem ji nemohl říct a jde ona máme spolu syna a hlavně za nic nemohli tak jsem šel já na tom není nic špatného a rodičům jsem to taky musel říct.

Není tady

 

#12 15. 9. 2015 19:54

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co podniknout dál

Will79 napsal(a):

Další věc co mě trápí je ze syn s ni nechce k němu jezdit.neznám ho, už se synem i viděl ale nechce tam. Tak odjíždí večer k němu sama nebo se vrátí z odpolední až ráno.

Tak to je horší. Syn je sám doma?


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#13 15. 9. 2015 20:05

Will79
♥------
Registrovaný: 15. 9. 2015
Příspěvky: 8

Re: Co podniknout dál

Není sám. Jsem každý večer doma tak jsem s ním. Teď zdilime společnou domácnost co jsem se vratil než se odstěhuje.

Není tady

 

#14 15. 9. 2015 20:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co podniknout dál

No, to je ale blbé... Kým si prišiel na to, čo chceš TY, bolo rozhodnuté za teba. Ale to sa v živote stáva, aj ty si to - spolu s ešte-priatežkou - pripravil niekomu druhému, tak teraz aspoň už vieš, ako to chutí aj z tejto strany. A tá druhá, ktorá sa rozviedla kvôli tomu, aby si ty zistil, že chceš zosta s ešte-priatežkou... No cement. Sorry, ale mne pripadᚠako morová epidémia - kam zavítaš, tam sedem rokov tráva nerastie. A najviac žúto je mi vášho syna, lebo ten jediný je v tom celkom nedobrovožne. kapitulation Radu nemám, asi len - zača úplne odznova a lepšie, s tým, že si uvedomíš, aké majú tvoje slová a skutky dôsledky na životy druhých a prejavíš im viac rešpektu. Citlivý mi tiež pripadᚠskôr len na žaludi - citlivý človek sa nezahráva s citmi a manželstvami druhých ako s trenažérom toho, čo vlastne chce. neutral


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#15 15. 9. 2015 21:45

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co podniknout dál

Will79 napsal(a):

Není sám. Jsem každý večer doma tak jsem s ním. Teď zdilime společnou domácnost co jsem se vratil než se odstěhuje.

No ale to je pro Tebe velice ponižující situace - zůstávat s ženou, která už Tě nechce a chodí s jiným. Proč tam zůstáváš?
Proč neodejdeš a nežiješ sám? Aspoň tedy do té doby, než si to bývalá přítelkyně vyřeší a odstěhuje se. Ten byt je myslím Tvůj, viď.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#16 16. 9. 2015 0:02

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Co podniknout dál

Selima napsal(a):

No, to je ale blbé... Kým si prišiel na to, čo chceš TY, bolo rozhodnuté za teba. Ale to sa v živote stáva, aj ty si to - spolu s ešte-priatežkou - pripravil niekomu druhému, tak teraz aspoň už vieš, ako to chutí aj z tejto strany. A tá druhá, ktorá sa rozviedla kvôli tomu, aby si ty zistil, že chceš zosta s ešte-priatežkou... No cement. Sorry, ale mne pripadᚠako morová epidémia - kam zavítaš, tam sedem rokov tráva nerastie. A najviac žúto je mi vášho syna, lebo ten jediný je v tom celkom nedobrovožne. kapitulation Radu nemám, asi len - zača úplne odznova a lepšie, s tým, že si uvedomíš, aké majú tvoje slová a skutky dôsledky na životy druhých a prejavíš im viac rešpektu. Citlivý mi tiež pripadᚠskôr len na žaludi - citlivý človek sa nezahráva s citmi a manželstvami druhých ako s trenažérom toho, čo vlastne chce. neutral

tummenuppgodliketummenupp


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#17 16. 9. 2015 6:58

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co podniknout dál

Jsem každý večer doma tak jsem s ním.
Pokud tomu dobře rozumím, tak ty hlídᚠsyna, aby si paní mohla vyrážet za milencem, jo?
Hele - jak si to s tím děckem představuješ dál, když spolu nebudete bydlet, kluk mámina novýho přítele nechce a ona se chlapa zřejmě nevzdá?

Možná by sis měl uvědomit, že lidi nejsou tvý hračky, s kterejma můžeš zacházet dle vlastního uvážení... a bejt dotčenej, že se nechovají podle tvejch představ. Mimochodem - zajímalo by mě, kolik dalších dětí, krom tvýho syna, se v tomhle ještě motá.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#18 16. 9. 2015 7:51

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Co podniknout dál

No, tak k tomuhle mi dochází jakákoli slovní zásoba........to je mazec.


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#19 16. 9. 2015 8:50

Will79
♥------
Registrovaný: 15. 9. 2015
Příspěvky: 8

Re: Co podniknout dál

Ano dá se říct ,že ho hlídám.
Se synem. Jelikož směnuje a já mám pořád ranní tak střídání po týdnu jinak by ho neměl kdo hlídat když má odpolední.
Nejsem dotčený. A nevím jestli se ho vzdá nebo ne nejde k němu i když může našla si podnájem a tam chce být sama. Říká, že neví jak to dopadne, že jsem taky přišel na to co jsem ztratil až když jsem odešel.
Mám jedíného vlastního syna, její dvě dcery z prvních dvou manželství jsou už velké jedna má vlastní rodinu, druhé je 18let a chystá si s přítelem bydlení. (o tu mladší jsem se podle ex-přítelkyně staral líp než její pravý otec)
Ty se do toho nemotají mají své starosti ani je do toho nechceme tahat.
Její nový přítel nemá žádné.

Není tady

 

#20 16. 9. 2015 13:14

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Co podniknout dál

No dámy, jak slepice na smetišti, co mu to radíte? Má sedět doma na zadku, dělat dobrotu, starat se o syna a modlit se, aby žena pochopila, odpustila a vrátila se (tělem i duší). Však mají spolu syna, tak jaké harašení a bloudění po jiných vztazích?


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#21 16. 9. 2015 14:46

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co podniknout dál

Však mají spolu syna, tak jaké harašení a bloudění po jiných vztazích?
VidĄ? Akorát nějak nevím kdo - on nebo jeho paní? http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#22 16. 9. 2015 14:48

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co podniknout dál

Ty asi čítaš, čo chceš... Mmch, to že "majú spolu syna" je fajn, ale ak mu ako vzor dajú nešastný vzah, v ktorom sa obaja len trápia a vzdychajú v duchu alebo nahlas po niekom druhom - tak to radšej nech sa rozídu, nájdu si obaja trvalé, pekné, naplnené vzahy a ukážu mladému, ako sa taký vzah tvorí, ako sa na ňom pracuje a o čom vlastne je. wink (Hoci - uznávam, že aj negatívny príkald je prídklad mad .)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#23 16. 9. 2015 15:01

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co podniknout dál

Ty asi čítaš, čo chceš...
Ale kdeže...
Chlapec poznal jinou vdanou paní "a bylo to něco jiného nového.... nechtěl jsem přítelkyni lhát tak jsem jí řekl že jsem někoho poznal, byl jsem tehdy slepí zalaskovaný". Potom "řekl jsem si že zkusím něco nového. Na týden jsem jel k té paní" a nakonec "Vratil jsem se domů"... a "Dozvěděl jsem se že někoho poznala."
Tak jsem se holt voptala, kdo kde bloudí...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#24 16. 9. 2015 20:45

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Co podniknout dál

Bloudil, kdo bloudil.
Treba “ bloudily aj vsecky ostatni zucastnene osoby“...
Will do toho BLUDISTE  h.l.o.u.p.e  vlezl...
Tak at vyleze jako pouceny /zivutkem, no.../ MUZ, PARTNER A OTEC!!!


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů