Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#526 11. 4. 2016 14:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: uprchlíci. co s nimi ....

Eva. napsal(a):

vrabčák napsal(a):

Helena? A studeným? va

Ano. I já ji tak vnímám. Jak každého sjede a shodí těmi svými citáty atd. Soucítím s jejím mužem, jestli se i k němu takhle studeně chová a pořád ho opravuje a sekýruje. Žádné emoce. Pouze praktická žena. Ale chápu, že to měla v dětství těžké, tak možná proto pohřbila city.

Zrejme "podža seba súdim Teba", ako hovorievala babička. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#527 11. 4. 2016 14:23

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: uprchlíci. co s nimi ....

Eva. napsal(a):

Pro někoho není kvalita partnerského života důležitá.
A také lidé mají různé důvody, proč partnera neopustí, i když je život s ním nelehký.

No vidíš - tak im to nechaj, keď sú dospelí a svojprávni, a ver, že možno vedia, prečo to robia... wink Aj keď - my tu máme všetci prd informácie (ale to ja o Tebe, o mne, atď).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#528 11. 4. 2016 14:24

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: uprchlíci. co s nimi ....

modrovous napsal(a):

Islám vzbuzuje strach. Hmm. No ve mě spíš vzbuzují strach náboženští fanatici bez rozdílu vyznání.
I tohle je důsledek náboženského fanatismu. Jen takový ryze evropský, že. sad grater
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa … tratu.html

Ano, to je "naše", to už sme tu mali, toho sa nebojíme. wink stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#529 11. 4. 2016 14:26

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: uprchlíci. co s nimi ....

Dorka napsal(a):

lupina montana napsal(a):

...jsou při prvním vážnějším problému, který zasáhl Evropu, naprosto bezradní. Ta impotence a neschopnost je skutečně děsivá. Navíc islám je velmi problematická ideoloe....

Paralyzací by se to mohlo nazvat? Ta, pokud to dobre chapu, vznika v pripade, ze se jedinec (nebo skupina?) citi NATOLIK OHROZEN, ze nedokaze rychle adekvatne reagovat, a casto to byva docela ucinnou ochrannou reakci...

Blbé je, že inokedy to vedie k smrti... a teraz len rýchlo zisit, kedy sa jedná o ktorý prípad. kapitulation


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#530 11. 4. 2016 14:32

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: uprchlíci. co s nimi ....

lupina montana napsal(a):

Judyna napsal(a):

Jakýkoliv náboženský fanatismus je špatný.....
Já osobně se bojím nejvíc jejich NEpokory ,agresivity a tvrdého prosazování jejich zájmů.

I nenáboženský smile
Já bych snad ani netrvala na pokoře, taková jsem benevolence sama cool Stačilo by mi kapka respektu k naší kultuře a naší "jinakosti".
Jenže to by si ta "naše kultura" musela ten respekt nějak vynutit.
Dnes jsem četla velice zajímavý článek ve včerejší MF: dva francouzští buzíci, kteří 13 let pracují jako dobrovolníci v Neuköllnu. Vyrobili tam centrum pro děcka a snažejí se je ovlivnit tak, aby nežili jen na svém plácku a nespokojili se s vyleháváním doma a braním dávek.....moc zajímavý to bylo - prosto vší přehnané korektnosti, reálnej pohled na to, co lze a co ne, přičemž jejich činnost mi připadala vyloženě záslužná.
Asi jako ten bývalý boxer, co se na Žižkově ujal zdivených cikáňat, poflakujících se po ulicích.
Jen mi vrtá hlavou, čím se kluci francouzský živí, když prackují jako dobrovolníci 13 let....anebo nějak špatně chápu výraz "dobrovolník" smile

Mňa, nechcem teraz zhadzova idoly z piedestálu, ale u nás napríkald odviedol krásny kus práce (s odvykajúcimi alkoholikmi, bezdomovcami, s Rómami) katolícky kňaz Marian Kuffa, ktorý vyhlásil, že homosexuáli sú hroší ako vrahovia a to, že samozrejme skončia v pekle je najmenej... Potom to ešte !vylepšil", že sú dva druhy - jedne sa uňho "lieči" zo svojej úchylky (by ma zaujímalo ako, ale to už nerozvádzal big_smile ), zatiaž čo tí druhí to proste majú spočítané a keby len trochu mohol, spočítal by im to on sám... stolt Natočili o ňom cleovečerný dokument, tuším sa volal "Všetky moje deti"...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#531 14. 4. 2016 17:52

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: uprchlíci. co s nimi ....

Další

http://brno.idnes.cz/krestansti-uprchli … -zpravy_vh

Asi by se z toho dalo vzít aspoń ponaučení, že kvóty jsou nanic,  jelikož i lidé, kterým jsme zařídili dopravu, ubytování,  míří do Německa. Asi jim je to málo. Snad i ti sluníčkáři postupně prohlédnou. Možná i pod vlivem těch nedávných "nájezdů" na makendonskou hranici, kdy hoši z bezpečné vzdálenosti metali kameny na ty, kteří hranice chránili.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#532 14. 4. 2016 18:39

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: uprchlíci. co s nimi ....

Asi by se z toho dalo vzít aspoń ponaučení, že kvóty jsou nanic
Rozumnej člověk si ho vezme... kvóty holt navrhujou jiný osoby... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif
Ovšem natvrdo a nekorektně http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png řečeno - zaplapámbu, že jsme jim jenom zaplatili cestu...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#533 14. 4. 2016 19:41

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: uprchlíci. co s nimi ....

To jo.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#534 14. 4. 2016 21:40

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: uprchlíci. co s nimi ....

Co mě štve nejvíc - do EU jsem vkládala naděje především kvůli vyšší bezpečnosti v Evropě (pominu-li komfort volného pohybu) a ukázala se být takhle impotentní a zkostnatělá a úplně mimo.........to mě fakt séře hodně.

Není tady

 

#535 15. 4. 2016 9:17

Niky123
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 9. 2015
Příspěvky: 1252

Re: uprchlíci. co s nimi ....

mia napsal(a):

Co mě štve nejvíc - do EU jsem vkládala naděje především kvůli vyšší bezpečnosti v Evropě (pominu-li komfort volného pohybu) a ukázala se být takhle impotentní a zkostnatělá a úplně mimo.........to mě fakt séře hodně.

Nedávno jsem četla jednu vtipnou hlášku. Zněla asi takto:

To bude tóčo, jak Evropská unie s těmi teroristy zatočí. Skoro mi je jich až líto. Když si vzpomenu, jak zatočili s pomazánkovým máslem... vissla

Není tady

 

#536 15. 4. 2016 16:20

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: uprchlíci. co s nimi ....

Také jsem hodně zklamaná. Pro EU jsem byla dřív všem deseti, jelikož jsem zastávala názor, že je dobré, aby všichni spolupracovali, tak nějak byli všichni hezky dohromady. Také jsem si od toho slibovala lepší právní stav, jelikož tady byla dlouho opravdu džungle.
No tak to nevyšlo. EU je zřejmě ještě víc neschopná než bývaly komunistické vlády. Naprosto odtrženi od reality, řešit blbosti - to by jim šlo. Když ale příjde nějaký problém, stejně se nevyřeší nebo se řeší tak, aby to vyhovovalo Německu či Francii.

Já zase slyšela  takové výstižné vyjádření k současné situaci - dnešní agresivní a lhavá integrační politika ve prospěch migrantů způsobila naprostou dezintegraci Evropy.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#537 15. 4. 2016 16:26

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: uprchlíci. co s nimi ....

holky, opravdu jste v našem věku ještě takhle naivní? va


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#538 15. 4. 2016 21:10

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: uprchlíci. co s nimi ....

Já se přikláním k názoru etnografa pana Zeleného  - že totiž naše evropská civilizace spěje k svému vrcholu.......ztrácí přirozené instinkty a pomalu hyne na své vlastní demokratické vymoženosti a ideály o lepší, rovnější a "spravedlivější" společnosti.......a nechce vidět, že je to cesta do pekel, nereaguje na situaci a lpí na nesmyslech, které ji pohřbívají. A zdaleka tu nejde jen o uprchlíky...hmm

Není tady

 

#539 15. 4. 2016 22:07

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: uprchlíci. co s nimi ....

Ano, nejde jen o ně.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#540 16. 4. 2016 11:28

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: uprchlíci. co s nimi ....

Hodně zajímavý pohled. Irácký křesanský kněz mluví o svých lidech. Určitě je tam pár věcí, které vedou k pochopení mentality - a jedna, která mě velmi zaujala, protože je vyloženě pro nás. To, co tvrdím od začátku - že není možný kolem příchozích tancovat a vyptávat se "a jsou prosím ty tenisky dost halal? A nechtěli byste radši tohle a onohle?"


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#541 16. 4. 2016 12:50

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: uprchlíci. co s nimi ....

Myslím, i podle tohoto článku,že ta mentalita je tak odlišná, že soužití není možné.
My hledáme cestičky, jak to udělat, oni nehledají nic a konají po svém.

Ti, co v úterý odmítli azyl v České republice, o něj vzápětí po tom, co je chytli na cestě do Němec, hned v pátek požádali. Nemyslím, že by ho měli dostat.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#542 16. 4. 2016 14:52

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: uprchlíci. co s nimi ....

No, mně z toho spíš vyšlo, že nenabízet bambilion možností: je vám doma špatně? Tak pojďte a tady budete mít ty a ty povinnosti a za ně dostanete to  a to.
Ten kněz tam přece vyloženě říká, že nevědí, co si s tím počít - doslova "nás se nikdo niky neptal, co chceme a co si přejeme".
Tohle znám, a proto mně z toho plyne, že takovému člověku nechávat přemíru volby je špatně - na obě strany.
Neboli napřed vědomí povinností = hranice, a v těch hranicích pak ty potřeby.
Vzpomeň si, jak jsme byli říčný my tady, když nás tu zaplavily po plyšáku ty hory zboží - taky jsme nevěděli co by a spousta lidí se chovalo jak malí.
A teď si představ, že by to dávali zadarmo, co by to byl za masakr!
Jak říká Seli - je to hodně o nás.......a popravdě? Teď, v téhle fázi mě nejvíc mrzí, že to ten "superkultivovaný" Západ tak pos.ral roll
Protože být to víc v klidu, dodržovat aspoň ta pravidla, která už byla, nemuseli jsme se teď potýkat s takovými zhovadilostmi, jako vyštípávání holky ze školy, jen proto, že nosí hadru na hlavě......když do té školy chodí odmala a nikomu to doposud nevadilo.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#543 16. 4. 2016 14:56

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: uprchlíci. co s nimi ....

Mmch, teď jsem četla zase nějaký emotivní výkřiky jakéhosi slunčete. Naprd mě a proto jsem hnedle zapomněla, kdo a kde to byl cool nicméně zkonstatoval rozhořčeně, že za balkánské války jsme tu měli 18 000 uprchlíků a NIKOMU TO NEVADILO! (což je ovšem pravda, že) A místo, aby se zamyslel proč, a co se to vlastně stalo, tak se blb rozhořčoval, kam to jako ten národ spěje usch
Jako by se národ mohl za dvacet let přemiklikovat o 180°.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#544 16. 4. 2016 15:05

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: uprchlíci. co s nimi ....

lupina montana napsal(a):

No, mně z toho spíš vyšlo, že nenabízet bambilion možností: je vám doma špatně? Tak pojďte a tady budete mít ty a ty povinnosti a za ně dostanete to  a to.
Ten kněz tam přece vyloženě říká, že nevědí, co si s tím počít - doslova "nás se nikdo niky neptal, co chceme a co si přejeme".
Tohle znám, a proto mně z toho plyne, že takovému člověku nechávat přemíru volby je špatně - na obě strany.
Neboli napřed vědomí povinností = hranice, a v těch hranicích pak ty potřeby.
Vzpomeň si, jak jsme byli říčný my tady, když nás tu zaplavily po plyšáku ty hory zboží - taky jsme nevěděli co by a spousta lidí se chovalo jak malí.
A teď si představ, že by to dávali zadarmo, co by to byl za masakr!
Jak říká Seli - je to hodně o nás.......a popravdě? Teď, v téhle fázi mě nejvíc mrzí, že to ten "superkultivovaný" Západ tak pos.ral roll
Protože být to víc v klidu, dodržovat aspoň ta pravidla, která už byla, nemuseli jsme se teď potýkat s takovými zhovadilostmi, jako vyštípávání holky ze školy, jen proto, že nosí hadru na hlavě......když do té školy chodí odmala a nikomu to doposud nevadilo.

Lupi, souhlasím s tím co píšeš. A sami jsme začali (Německo tedy) zákony porušovat. Přesto dodávám to, co jsem napsala výše. O neslučitelnosti. A to i kvůli velkému počtu.

Oni i v tom německu si vybírají, kam chtějí jít. Venkov jim je málo.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#545 16. 4. 2016 15:06

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: uprchlíci. co s nimi ....

lupina montana napsal(a):

Mmch, teď jsem četla zase nějaký emotivní výkřiky jakéhosi slunčete. Naprd mě a proto jsem hnedle zapomněla, kdo a kde to byl cool nicméně zkonstatoval rozhořčeně, že za balkánské války jsme tu měli 18 000 uprchlíků a NIKOMU TO NEVADILO! (což je ovšem pravda, že) A místo, aby se zamyslel proč, a co se to vlastně stalo, tak se blb rozhořčoval, kam to jako ten národ spěje usch
Jako by se národ mohl za dvacet let přemiklikovat o 180°.

Dva naše aktivisty zadrželi v Řecku pro držení marihuany a nožů.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#546 16. 4. 2016 15:13

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: uprchlíci. co s nimi ....

Vybírají právě proto, že nejsou ty hranice, pravidla. Teď Němci přitvrdili se zákonem, a to jsem teda zvědavá, co bude.
Tohle jsem ale říkala už loni v létě a prý to naši europoslanci (někteří) meldovali i v EU parlamentu - že to prostě není dobrej nápad. Protože bylo přece dopředu jasný, že když napřed moc povolej, budou muset o to víc utáhnout.
No já nevím - mně se to prostě nezdá chytrý. roll
Vůbec - celý to pojetí toho vilkomingu je prostě kontraproduktivní, nemůžu si pomoct: na jedný straně s nima dělají, jak s děckem, co se právě vylízalo ze španělský chřipky, na druhý stran předpokládají, že jsou to lidi, zodpovědní za svoje činy.....nejsou ani jedno, jak vidět.
To je to, Judy, co říkám od začátku: cenit chrup okamžitě, jak se někdo rozcapuje. A zacházet vlídně s tím, kdo si to zaslouží. Takový jsme kámoši s Amíkama, já nevím, proč se nepřiučíme......Kubánce ve člunech obraceli pěkně zpátky na Kubu, poraďte si, jak umíte....jsem se tuhle dověděla.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#547 16. 4. 2016 15:16

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: uprchlíci. co s nimi ....

Judyna napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Mmch, teď jsem četla zase nějaký emotivní výkřiky jakéhosi slunčete. Naprd mě a proto jsem hnedle zapomněla, kdo a kde to byl cool nicméně zkonstatoval rozhořčeně, že za balkánské války jsme tu měli 18 000 uprchlíků a NIKOMU TO NEVADILO! (což je ovšem pravda, že) A místo, aby se zamyslel proč, a co se to vlastně stalo, tak se blb rozhořčoval, kam to jako ten národ spěje usch
Jako by se národ mohl za dvacet let přemiklikovat o 180°.

Dva naše aktivisty zadrželi v Řecku pro držení marihuany a nožů.

Ani se nedivím: pomahačský organizace se hned dištancovaly - možná i právem, nevím smile
Je jasný, že takováhle situace přitahuje magory všech kategorií dokolečka, jak hov.no mouchy.....


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#548 16. 4. 2016 15:18

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: uprchlíci. co s nimi ....

Judyna napsal(a):

A sami jsme začali (Německo tedy) zákony porušovat.

No my právě ne, žejo. Však si vzpomeň, jak jsem to schytávali cool


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#549 16. 4. 2016 15:26

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: uprchlíci. co s nimi ....


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#550 16. 4. 2016 15:39

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: uprchlíci. co s nimi ....

A jeden rozkošně antikorektní obrázek lol

http://1gr.cz/fotky/pes/16/042/pnesd/WAG62a10c_MalkurslogikyAristotelesbymlradost.jpg


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů