|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Jo jo za půl roku nám bude vládnout agent StB Babiš.
Koblihou vám zavřu hubu, premiérem brzo budu.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mo … chy-487302
Není tady
Tak jak řekl lucemburský premiér k situaci ohledně naší politiky. Máte justici a lidé vyjádří svůj názor ve volbách.
To je třeba respektovat.
Ale kdo má potřebu chodit na ulici - ať už v případě protestů, podpor či stávek, proč ne. Hlavní je ale jít k volbám.
Není tady
Ty dva budou volit jen primitivové, milovníci estébáků a komunistů.
Zeman si jen léčí mindráky, Sobotku nenávidí a Babiš se mu teď hodí
https://video.aktualne.cz/dvtv/zeman-si … 1466610096
Není tady
Babiše zavřít do lochu.
Mezinárodní ostuda kvůli Babišovi. Europarlament bude řešit riziko politického zneužití médií v ČR
http://forum24.cz/mezinarodni-ostuda-kv … edii-v-cr/
Není tady

Chjo! Porad stejne negativni emoce v sobe nosit, to je hodne zoufale... 
Co budes delat, Petre, az se vyplni tva nejdesivejsi nocni mura?
U D E L A S S T I M N E C O ???

Není tady
Dorko já jsem 28 roků max. spokojený člověk, mám milou ženušku, narodil se Petr III i nějaké drobné mám v kase
, živnosti prosperují. Co víc si mohu přát. Ti dva dacani jsou mně ukradení, nicméně až nastoupí po volbách do svých funkcí budu do nich opět kopat. Možná mě z BB také vykopnou, takže pohoda.
Není tady

Nepresvedcil jsi me o svem klidu! Mi je to fuck, ale kdyz uvazujes o "kopani do nekoho", kdyz sve uvahy zkratim: lžeš!
Nejsi 28let spokojenej!
Celou tu dobu v sobe zivis nenavist a zlobu k kdovikomu...
Není tady
Dorko mýlíš se. Pouze k Zemanovi a Babišovi poslední čtyři roky.
Není tady
Tak tak Bohnice.
Prezident zvedl ze židle Milana Knížáka: Možná, že psychicky onemocněl. Řada jeho projevů tomu nahrává
Prezident Miloš Zeman se podle bývalého generálního ředitele Národní galerie Milana Knížáka chová jako hulvát a blázen. „Možná, že psychicky onemocněl. Řada jeho projevů tomu nahrává. V tom případě by měl být umístěn do léčebného ústavu a ne jezdit po vlastech českých i nečeských a šířit bláboly. Prezidentův narcismus a psychopatická touha po pomstě za pomyslné křivdy jsou projevy psychopatie,“ prohlásil v článku...
Za prezidenta Miloše Zemana i šéfa hnutí ANO Andreje Babiše, který už se viděl v křesle příštího českého premiéra, se profesor Milan Knížák stydí. „Stydím se, že v našem státě mohou veřejně působit psychopati a lháři a dokonce jim část národa tleská,“ přiznal.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mo … ava-487449
Není tady
Celou tu dobu v sobe zivis nenavist a zlobu k kdovikomu...
Dorko, vždyť i spravedlivý sedmkrát za den zhřeší... 
Prezident zvedl ze židle Milana Knížáka
On to říká nejen Knížák, ale i osoby medicinsky vzdělaný a praktikující...
Není tady
helena napsal(a):
Celou tu dobu v sobe zivis nenavist a zlobu k kdovikomu...
Dorko, vždyť i spravedlivý sedmkrát za den zhřeší... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
Prezident zvedl ze židle Milana Knížáka
On to říká nejen Knížák, ale i osoby medicinsky vzdělaný a praktikující...

Není tady
Heleno bejvávalo krásně kdy jsem sedmkrát za den zhřešil. 
Není tady

Není tady
Judyna napsal(a):
Tak jak řekl lucemburský premiér k situaci ohledně naší politiky. Máte justici a lidé vyjádří svůj názor ve volbách.
To je třeba respektovat.
Ale kdo má potřebu chodit na ulici - ať už v případě protestů, podpor či stávek, proč ne. Hlavní je ale jít k volbám.
Tak to samozřejmě,jenže tohle je šaškárna.Že má Babiš odstoupit?Proč,každý věděl kdo to je,tak proč Sobotka neřekl,že s ním do vlády nejde? Že by nevěděl o korunových dluhopisech,je nepravděpodobné.Prezident že nectí Ústavu,na to přišli jak?Řekl přece,že Babiše odvolá,že dává návrhy řešení,aby nepadla vláda těsně před volbou do parlamentu,znamená,že nectí Ústavu?Sobotka jasně vzkázal Zemanovi,že podepsat odvolání musí,že v Ústavě nic jiného není.Tak když tam nic jiného není,tak tam není ani termín do kterého ministra musí odvolat.Nějak jsem ty demonstrace nechápala,až když jsem viděla,kdo jde v čele,tak mi došlo,že tady vůbec tady vůbec nejde o Babiše ani o Ústavu. No,ale hlavně že už se nenosí šibenice,jako při demonstraci (mám dojem)proti Nečasovi.
Hlavní je ale jít k volbám -ano a pokud nevyhraje náš favorit,neplivat.... proti sobě,ale kontrolovat plnění slibů.Teprve když politici sliby neplní,jít protestovat.Ale chápu,že každý to máme jinak.
Není tady
Ale kdo má potřebu chodit na ulici - ať už v případě protestů, podpor či stávek, proč ne.
Není tady
Ano Tao, souhlasím. O Babišovi se vědělo hodně, přesto si ho do vlády vzali. Dokonce tam byly nějaké nejasnosti s lustračním osvědčení, jestli se dobře paamtuju, a nevadilo to. Teď se ty samé věci, které byly známé, vytahují.
Takže divné to je.
Nezastávám se Babiše, jen říkám, že hodně o něm bylo známo.
Ad volby - samozřejmě by bylo dobré jít k volbám a a pak respektovat jejich výsledek. To je myslím v civilizovaných zemích normální.
Není tady
Judyno koho budeš volit?
Není tady
Agent STB v tom umí chodit.
Babišova soukromá policie existuje, kompro shání expolicisté v Agrofertu i novináři v Mafře
Obávám se, že soukromá policie Andreje Babiše existuje, tvoří ji bezpečnostní divize Agrofertu, kterou vede bývalý významný policista, i lidé z tajných služeb. Druhá linka jsou lidé jako Marek Přibil. Získával materiály s tím, že je zaplacen redakcí MF Dnes, ale místo toho, aby ty materiály tiskl v novinách, tak je nosí Babišovi, říká investigativní novinář Janek Kroupa v reakci na vyjádření premiéra Sobotky pro DVTV. Dodává, že Babiš čas od času nějaký takový materiál použije. Ale to jak je používá, je na dlouhé pátrání. Podle Kroupy je jasné, že má složky na některé ministry, ale na koho přesně nikdo neví.
https://video.aktualne.cz/dvtv/kroupa-b … 1494601513
Není tady
Petr100 napsal(a):
Judyno koho budeš volit?
Asi zůstanu u Pirátů.
Koho Ty? Zase TOP?
Není tady
Judyno dobry, já ještě Knížete.
Není tady
Brzy tam zasedne. Ale bude problém jak kouřit na vozejku. O pití ani nemluvím.
Nemocný Zeman se vzpírá politické inkluzi. Proč? Kdyby si sedl na vozík, nikdo by mu to nevyčítal
https://nazory.aktualne.cz/komentare/ne … 1466610096
Není tady

Petr100 napsal(a):
Heleno bejvávalo krásně kdy jsem sedmkrát za den zhřešil.
... a ejhle! To Zeman, ci Babis, ti v tom branej?
Nebo snad rozum kontra stáří? 
Není tady
Zkušenosti z STB se mu hodí.
Babiš musí ihned odejít z politiky, jinak hrozí zatýkaní nepohodlných
...Andrej Babiš již v tento moment disponuje takovou mocí, že je zásadně ohrožena demokracie u nás. Pokud by se mu podařilo získat ještě, pro něj klíčové, ministerstvo vnitra, použil by k odstranění svých nepřátel další typ síly. Začalo by teatrální zatýkání pod taktovkou nynějšího šéfa celní správy Šlachty, které by mělo za důsledek zastrašit další případné kritiky. V ten moment by biopaliva, Čapí hnízdo i dluhopisy byly pouhým zlomkem toho, co dokáže Andrej Babiš. A tomu je třeba předejít.
http://forum24.cz/babis-musi-ihned-odej … ohodlnych/
Není tady
Péťo, já si naopak myslím, že bude naprosto v pořádku, když ten bastard zůstane v politice i nadále. Dneska jsem se dočetla, že by si ho na postu premiéra přálo 40% obyvatel. To mě jen utvrdilo v tom, že tenhle národ tuhle zlodějskou a estébáckou chamraď v čele prostě potřebuje a plně si ji zaslouží. Když někdo ani teď nevidí důvod proto, aby takováhle existence z vlády odešla, jsem (ač tedy velice nerada) nucena souhlasit s hradním pánem, co se týká nevalné inteligence voličstva. 
Ale na druhou stranu nevím, kde těch 40% vzali, resp. kde se těch 40% schovává, protože si fakt nemůžu vzpomenout, že bych za poslední rok potkala někoho, kdo by Babišovi nespílal. 
Není tady
Modrovousko já píši již dlouho že Zemana a Bureše volí jen primitivové.
Dobrej hoch.
„Kecy, bláboly, účelovka! Za vše může Kalousek!“ Kdo je Adam, který dělá Babiše?
...Asistentka a 56 rohlíků
„Prosím vás, jsou to opět bláboly, nesmysly, účelovky a kampaně lidí, kteří se mě snaží zničit a vyštípat z politiky. Někdo dostal na mě zadání! Tak to už nebudu příště odpovídat na nic,“ zmínil Adam ve svém čísle a pokračoval: „Já jsem v žádném obchodě nebyl, do žádného obchodu nechodím. V obchodě jsem byl jednou a vzal jsem si 56 rohlíků, ale jenom proto, že jsem nevěděl, že mám nějaké rohlíky zaplatit. Byla tam se mnou moje asistentka, která chudinka nakupovala poprvé a místo, aby ty peníze do té kasy dala, tak si z té kasy vzala. Ale kdo z vás neudělal chybu? Kdo z vás v životě neudělal chybu? Jenom Babiš, když udělá chybu, tak se to řeší? Já ty rohlíky pošlu na charitu.“...
http://www.blesk.cz/clanek/regiony-brno … abise.html
Upravil(a) Petr100 (13. 5. 2017 15:48)
Není tady