|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Ne Evo, je to hnus, říkej si, co chceš. Na ilegální nahrávání a pak zneužívání tohoto si zvykat nechci.
Není tady

helena napsal(a):
Černý neštovice se ve světě a dětskou obrnu aspoň v jeho velký části podařilo vymýtit taky proto, že se někteří lidé prostě nesmířili s faktem, že to tak je.
Alespoň zčásti? Nu, ale ne úplně...
A co všechno se nepodařilo vymýtit vůbec, přesto, že se spousta lidí ne/smířila s faktem, že to tak je?
Namátkově mě napadá - války, nenávist, odposlechy, spousta starých i nových infekčních nemocí, krádeže, vraždy,...
Jsou věci, co se podaří. A jsou věci, co ne, i kdybychom se my jako jedinci rozkrájeli na drobné kousíčky.
Není tady

Judyna napsal(a):
Ne Evo, je to hnus, říkej si, co chceš. Na ilegální nahrávání a pak zneužívání tohoto si zvykat nechci.
Tak to změň. Zařiď, ať to nedělají. 
Není tady
Chtělo by to defenestraci celé hradní bandy. Z patřičného poschodí.
Mám to od právníka Pavlíčka, hájil Zeman svůj výklad ústavy. Ten přitom říká pravý opak
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/mam-t … 1466610096
Není tady
To je docela smutný, když má baba větší koule...
Ministryně školství Valachová podá demisi (16.54)
Alespoň zčásti? Nu, ale ne úplně...
Nezklamala jsi...
Z možností "v celým světě" a "v jeho větší části" sis vybrala naprosto předvídatelně 
Upravil(a) helena (9. 5. 2017 16:58)
Není tady
Tak zítra na kulturní akci. 
Demonstraci proti Zemanovi a Babišovi povolili. Oficiálně jako kulturní akci
http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ … 70509.html
Není tady

Petre, udelal sis s nim taky selficko u baru na Majalese? Ja
tam byla, videla jsem te... 
Muzes si ho dat mezi sbirku svych kaktusu jako unikatni exemplar...

Upravil(a) Dorka (9. 5. 2017 19:26)
Není tady
Dorko máš smůlu já tam nebyl. Já mám selfíčko s Knížetem.
Není tady

O-ou!!!
Kerej z vas tam ma zavrene oci a "vic vrasek" ?
Není tady
Vrásky máme z agenta STB Babiše a Zemana který nerespektuje ústavu. Problém je, že se v parlamentu nenajde třípětinová většina na odvolání vašeho prezidenta.
Není tady
Dopisy sice chybí,ale umělci už sepisují petice a Pragováci nastupují osobně do boje již dnes.
Stejně tak je pokleslé a deprimující, když média, politici a další osoby veřejně činné tlačí na hlavu státu, aby v situaci, kdy je požádán o odvolání člena vlády, ho odvolal obratem. Křičeli to, a to hned v den, kdy žádost na Hrad zaslati ráčili. Podepiš, podepiš, podepiš! A ten tlak je stupňován každým dnem více a více. Podepiš, podepiš! Snad ještě chybějí dopisy ze závodů a družstev, kterými zmanipulovaný dav žádal trest smrti pro ženu
Fakticky nevidíte, co tím Zeman sleduje? A co se stane 16. května od 14 hodin? Muž, který dělil miliardy, představuje naprosto ojedinělý úhel pohledu
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/ro … edu-487090
Není tady
Nahrávky s Babišem jsou sestřihané, nic proto nedokazují. Nikoho to však netrápí
https://zpravy.tiscali.cz/nahravky-s-ba … api-297108
Upravil(a) taonata (10. 5. 2017 10:50)
Není tady
To je docela smutný, když má baba větší koule...
Ministryně školství Valachová podá demisi (16.54)
...je to podivný obrat. Ještě před 14 hod. bylo avízovíno, že neodstoupí....
Co Chovanec? Pokud by měly být ilegální záznamy brány vážně, tak má co vysvětlovat.
Není tady
Co vysvětlovat má skoro každej... ale viz jedno vedlejší vlákno - pravdu se stejně nedozvíme...
Není tady
Tady asi tuplem ne...
Tím tady myslím v naší politice.
Není tady
Tao neříkej že čteš něco od agenta STB Hušáka.
Není tady
Petr100 napsal(a):
Tao neříkej že čteš něco od agenta STB Hušáka.
Njn. Putinovi agenti nic jiného před spaním nečtou. 
Není tady

Ja jo. Ezopovy bajky.
Ten urco agentem nebyl! 
Upravil(a) Dorka (10. 5. 2017 20:01)
Není tady

Posílám pozdravy z Brna a video
Doporučuji poslechnout celé, ale hlavně poslední dva řečníky... ten předposlední umí mimochodem výborně stříhat vlasy, ale hlavně má co říct... a ten poslední... no... uvidíte 

A aby to nebylo Pražákům líto...
Není tady

Co tam kurna davali zadarmo?!?
Není tady
Míšo vidíš mě tam? 
Není tady
Dorko kdyby tam něco dávali zadarmo tak tam určitě budeš. 
Není tady

Ha-ha!
Ja kdyz v sobotu vpoledne v Brnecku vystoupila z vlaku a videla "nadrazi", par okamihu jsem vahala, jestli rychle nezdrhnout zpatky, do hradeckyho klídku, vis?
Ale matersky pud "chranit sva kuratka", videt je, vyslechnout je, zvitezil!
Toz demonstrace ve stredu me sice lakala, ale ja musela jit do HK makat, vis?
Není tady
ale ja musela jit do HK makat, vis?
Důchodci přece pracovat nemusejí... 
Není tady
Dorko před volbami budou určitě na Svoboďáku koblihy gratis. Tak přijeď.
Není tady